TOP 5 akcesoriów do PlayStation 4 i Xbox One

Jaka jest konsola, każdy widzi. Zawsze jednak możemy rozszerzyć jej możliwości korzystając z dodatkowych akcesoriów, które ułatwiają nam życie. Dziś zajmiemy się konsolami nowej generacji.

Na początek Xbox One. W co możemy zainwestować dodatkowo?
Xbox One akcesoria
Zestaw słuchawkowy
Lubisz czasem oderwać się od otaczającego świata, kiedy grasz na Xbox One? Ok, tylko jak to zrobić, kiedy sąsiad odkurza, żona krząta się po domu albo współlokator rozmawia przez telefon? Najlepszy sposób to dobry zestaw słuchawkowy!

Zestaw play&charge
Nic tak nie wytrąca z równowagi, jak rozładowująca się bateria w padzie w najbardziej ekscytującym momencie gry. Walczysz z głównym bossem? Bronisz korzystnego wyniku w finale mistrzostw świata? A może celujesz właśnie ze snajperki? W takich momentach kontroler uwielbia informować o słabnącej baterii. Na szczęście możemy temu zaradzić dzięki zestawowi play&charge, który umożliwia ładowanie zarówno w trakcie gry, jak podczas uśpienia konsoli.

Zestaw nakładek do kontrolera
Jeśli jesteś nałogowym graczem, dobrze wiesz, że kontroler nie zawsze perfekcyjnie wywiązuje się ze wszystkich zadań, szczególnie po kilku godzinach intensywnego uderzania w przyciski dzień w dzień. Zestaw nakładek  zapobiega szybkiemu zużywaniu się pada oraz polepsza komfort gry – szczególnie w zręcznościówkach wymagających wyjątkowej precyzji!

Pilot multimedialny
Pad jest doskonałym narzędziem do gry. Ale nie jest idealny do obsługi filmów. Dużo łatwiej przebierać w opcjach korzystając z pilota. Dzięki niemu w banalnie prosty sposób sterujemy transmisją i dźwiękiem nie ruszając się z fotela.

Hub USB
Jeśli masz wiele urządzeń na USB w Twojej konsoli może zabraknąć wolnych portów. Najprostsze rozwiązanie to rozgałęziacz. Dodatkowe 4 porty USB z łatwością rozwiązują problem. Dzięki temu możesz na przykład ładować w jednej chwili dodatkowe kontrolery do gry.

Czas na najnowszą konsolę Sony, PlayStation 4. Co może nam się przydać?
Sony PS4 akcesoria
Vertical Stand
Wiadomo, że produkt Sony prezentuje się elegancko z każdej strony. Nie tylko w poziomie – spokojnie możemy postawić konsolę do pionu. W tej pozycji działa w 100% prawidłowo, a zajmuje znacznie mniej miejsca.

Stacja ładująca
Jeśli problem wiecznie rozładowującego się kontrolera nie jest Ci obcy, mamy rozwiązanie. Sprytne urządzenie umożliwia ładowanie 2 padów jednocześnie. Stacja działa na USB, więc równie dobrze możemy ją podłączyć do naszego laptopa lub notebooka.

Nakładka na kontroler w kształcie koła kierownicy
Jeśli lubisz wyścigi, to trudno o lepszy prezent. Nakładka na pada momentalnie zmienia kontroler w kierownicę z prawdziwego zdarzenia.

Zestaw nakładek
Tak samo jak w przypadku Xboxa. Może się przydać nałogowym graczom!

Zestaw słuchawkowy Call of Duty
Skoro już mowa o nałogowcach... Z tym zestawem mamy najlepszą kontrolę nad polem bitwy i najlepszy kontakt z członkami drużyny. Pilot na kablu pozwala w prosty sposób regulować basy.

Prawdziwy gracz posiada nie tylko bogatą kolekcję gier, ale także zestaw akcesoriów, które ułatwiają życie. Jeśli szukacie prezentu dla miłośnika gier video ta lista powinna się przydać!

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]