Turniej FIFA 14 w Media Markt Słupsk

Media Markt i Electronic Arts organizują dla fanów gier komputerowych otwarty turniej FIFA 14, który odbędzie się 1 i 2 lutego w sklepie Media Markt w Słupsku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

 

W pierwszy weekend lutego w sklepie Media Markt, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku, odbędzie się turniej w grę FIFA 14. Zawody mają charakter otwarty i w zabawie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Jedynym ograniczeniem jest liczba graczy – 48 osób.

Termin zgłoszenia udziału upływa 26 stycznia, ale już pierwszego dnia zapisów zgłosiło się znacznie więcej wielbicieli FIFA14. – powiedział Piotr Wobalis, Dyrektor Marketu Media Markt w Słupsku.

Zainteresowanie grą FIFA 14 obserwowaliśmy od dnia premiery. Jeden z pracowników działu Entertainment, też entuzjasta tej formy rozrywki, zaraził wszystkich pomysłem zorganizowania turnieju. – powiedział Sebastian Piórkowski, kierownik działu Entertainment. – Najciekawsze jest to, że niewiele osób zgłaszających się do turnieju pytało o nagrody, dla nich największą atrakcją i nagrodą jest już sam udział w zabawie.

Mecze będą rozgrywane na konsolach PS4. Udział w turnieju jest bezpłatny, a dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody i gadżety związane z popularną grą FIFA. Organizatorzy postanowili również przyznać nagrodę "fair play".

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]