Udogodnienia dla osób niesłyszących w sklepach Media Markt

Sklepy Media Markt zostały wyposażone w wideo-telefony z tłumaczem języka migowego on-line do obsługi niesłyszących klientów.

 

Po zaoferowaniu w ubiegłym roku w łódzkim sklepie Media Markt możliwości tłumaczenia na język migowy, sieć postanowiła wprowadzić usługę dla niesłyszących i głuchoniemych klientów również w pozostałych marketach w Polsce. Teraz każdy z 48 sklepów Media Markt został wyposażony w wideo-fon, za pomocą którego można połączyć się z tłumaczem języka migowego. Korzystająca z niego osoba głuchoniema będzie widziała tłumaczenie na ekranie. Z wideo-połączeń można korzystać w godzinach 09:30-18:00.

 \"\"

Usługa, którą wprowadziliśmy w ubiegłym roku dla klientów Media Markt w Galerii Łódzkiej, umożliwiła osobom porozumiewającym się tylko językiem migowym komfortowe korzystanie z oferty sklepu oraz wiedzy naszych pracowników. – powiedział Wojciech Miszkin, Dyrektor Marketu Media Markt w Galerii Łódzkiej -  Bliskie jest mi środowisko osób niesłyszących, dlatego tym bardziej cieszę się, że video-fony pojawiły się również w pozostałych sklepach sieci.

 

Sieć Media Markt słynie z najpełniejszego na rynku wyboru produktów z zakresu elektroniki użytkowej. Cenionym przez klientów atutem marki jest również szeroki pakiet usług, uwzględniający m.in. dostawę i instalację sprzętu w domu klienta, konfigurację tabletów i laptopów, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, serwis naprawczy, czy sprawną obsługę serwisową i kredytową. W Strefie Usług klient otrzyma fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej. Wprowadzenie w sklepach Media Markt wideo-fonów z tłumaczem języka migowego jest kolejnym krokiem w reakcji na potrzeby konsumentów.

 

 

powrót