Usługi MediaMarkt - Telefon - Prosta naprawa smartfona

Naprawa w 3 krokach

Przynieś do MediaMarkt
uszkodzone urządzenie
W serwisie otrzymasz
diagnozę i wycenę
W wyznaczonym terminie
odbierz sprawny sprzęt

Dlaczego warto wybrać naprawę w serwisie MediaMarkt?

Gwarancja jakości usługi

W serwisie MediaMarkt pracują doświadczeni fachowcy, dzięki czemu jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Wszystkie części i usługi objęte są gwarancją.

Szybki czas naprawy

W większości marketów naprawy są dokonywane na miejscu, dlatego smartfona możesz odebrać nawet w ciągu 2 godzin.

Blisko Twojego domu

Ponad 70 sklepów MediaMarkt, w których naprawisz uszkodzony sprzęt.


ZGŁASZANIE PROBLEMÓW:


poniedziałek - piątek w godzinach 9:00 - 17:00
telefon: 799 35 35 35


MediaMarkt – naprawa telefonu


Chyba każdy z nas to zna – chwila nieuwagi i lśniący smartfon spada na ziemię. Drżącymi rękami podnosimy urządzenie z ziemi, by ocenić uszkodzenia. A tam...


Wykruszenie obudowy, pęknięcie ekranu lub naderwanie gniazda USB to standardowe przypadłości, dlatego nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Każdy z tych defektów da się szybko naprawić. W MediaMarkt naprawa telefonu jest wykonywana przez naszych doświadczonych serwisantów i jest dodatkowo objęta gwarancją. Możesz mieć więc pewność, że Twój smartfon trafia w dobre ręce!


Jeśli zastanawiasz się, gdzie można naprawić telefon – przyjdź do MediaMarkt i powiedz, jaki masz problem. Na szczęście naszą specjalnością jest nie tylko sprzedaż smartfonów. Naprawa telefonów wychodzi nam równie dobrze, a do tego szybko i tanio.


MediaMarkt – serwis telefonów


W naszym serwisie naprawisz wszystkie najpopularniejsze przypadłości współczesnych smartfonów – zarówno te, na które nie miałeś wpływu, jak i te wynikające ze zwykłego roztargnienia. Świadczymy następujące usługi:


• wymiana wyświetlacza,
• wymiana wysłużonej baterii, by dać urządzeniu drugie życie,
• wymiana zniszczonej obudowy,
• naprawa głośników,
• naprawa złączy USB…
… i wiele, wiele innych!


Nasze serwisy znajdują się w 70 sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski. Możesz mieć więc pewność, że któryś z nich znajduje się niedaleko. Sprawdź na mapie i przyjdź do nas!


MediaMarkt: naprawa telefonu w kilku prostych krokach


Zastanawiasz się, jak przebiega naprawa smartfonów w sklepach MediaMarkt? Każdy proces wygląda podobnie. Gdy odwiedzisz nas z niesprawnym sprzętem, nasi serwisanci dokonają najpierw oględzin, sprawdzą, co zostało uszkodzone i powiedzą Ci, ile kosztować będzie naprawa. Nie jesteś więc zmuszony na godzenie się na usługę naprawy w ciemno – zawsze wiesz, jakie koszty będziesz musiał ponieść.


W MediaMarkt naprawa telefonu przebiega błyskawicznie. Większość salonów czynna jest na tyle długo, że pozbycie się standardowej usterki może trwać około 2 godzin! Telefon będzie gotowy do odbioru zanim zdążysz zrobić codzienne zakupy.

powrót