Usługi MediaMarkt - wymiana baterii w telefonie

WYMIANA BATERII W SMARTFONIE SAMSUNG, APPLE, LG LUB HUAWEI


Z biegiem czasu baterie w telefonach ulegają zużyciu, a konsekwencją jest szybsze rozładowywanie się smartfona. Jeśli zauważyłeś taki problem to znak, że czas na wymianę akumulatora. W naszym serwisie oferujemy możliwość wymiany baterii w telefonach Samsung, Apple, LG i Huawei.
ZGŁASZANIE PROBLEMÓW:


poniedziałek - piątek w godzinach 9:00 - 17:00
telefon: 799 35 35 35

Wymiana baterii: iPhone, Samsung, LG lub Huawei


Pamiętasz czasy, gdy Twój telefon wytrzymywał po jednym ładowaniu nawet dwa dni? Czy dziś ładowarka i powerbank są stałym wyposażeniem Twojej kieszeni? Nie musi tak być. Nie musisz też od razu decydować się na kupno nowego telefonu. W większości przypadków sprawę załatwia wymiana baterii w telefonie. Cena takiej usługi jest dużo mniejsza niż zakup nowego urządzenia, a jesteśmy zdania, że smartfon nie powinien być wymieniany co roku. Nie ma też potrzeby złościć się na producentów urządzeń mobilnych – szybkie zużycie akumulatorów jest spowodowane bardzo intensywnym użytkowaniem i co za tym idzie – ciągłym ładowaniem i podładowywaniem telefonów. Ma to szczególne znaczenie w kontekście postępującego zanieczyszczenia planety elektrośmieciami. W MediaMarkt staramy się robić wszystko, by zniwelować to szkodliwe zjawisko. Wymiana baterii w iPhone i smartfonach to pierwszy krok, aby polepszyć tę sytuację!


MediaMarkt: wymiana baterii – cena


W MediaMarkt wymiana baterii iPhone, Samsung, LG lub Huawei jest dostępna praktycznie od ręki. Przynieś do nas swój telefon i zwróć się o pomoc do serwisanta. Znajdziesz ich w ponad 70 sklepach na terenie całego kraju!


W MediaMarkt wymiana baterii i jej cena jest uzależniona od marki telefonu, modelu oraz dostępności części zamiennych. Niemniej jednak jest to najlepsza oferta na rynku, a w wielu przypadkach krótki czas oczekiwania (nawet do maksymalnie 2 godzin) sprawia, że nie będziesz musiał szukać urządzenia zamiennego.


Nasze rekomendacje po wymianie baterii w iPhone lub smartfonach


By cieszyć się nowym akumulatorem jak najdłużej, rekomendujemy, by wyłączać ładowarkę tuż po zakończonym ładowaniu i nie zostawiać telefonu podłączonego do zasilania na całą noc. Dobrą praktyką jest również zamykanie działających w tle aplikacji, które rozładowują baterię oraz włączenie w nocy trybu samolotowego lub wyłączenie funkcji łącznościowych (WiFi, Bluetooth, NFC i transmisji danych).

powrót