W czasie upału zabierz psa do Media Markt!

Polskie lato bywa bardzo upalne. Uciekając od słońca i wysokiej temperatury, z ulgą wchodzimy do klimatyzowanych wnętrz marketów. Jednak co w taką pogodę zrobić z podróżującym z nami psem? Odpowiedzią jest akcja sieci Media Markt, dzięki której przez całe wakacje klienci mogą wchodzić do sklepów ze swoimi zwierzakami.

Latem niemal codziennie słyszymy o psach pozostawianych na parkingach w rozgrzanych samochodach, ponieważ ich właściciele nie mogli wejść z nimi do sklepu. Aby pomóc bezbronnym zwierzakom i ich zakłopotanym właścicielom, pozwoliliśmy naszym klientom wprowadzać psy do marketów Media Markt. Mamy nadzieję, że w ten sposób kupujący będą czuć się dużo spokojniej wiedząc, że ich pupilom nic nie grozi – powiedziała Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci Media Markt.

Akcja obejmuje wszystkie wolnostojące markety sieci Media Markt w całej Polsce. W trosce o komfort klientów i ich zwierząt, sieć zapewnia psom miskę z wodą, a ich właścicielom proponuje torebki do sprzątania po czworonogu. Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, każdy zwierzak wprowadzany do sklepu powieni mieć założoną smycz i kaganiec.

Akcja Media Markt potrwa do końca lata.

powrót