W Puławach powstanie nowoczesny sklep Media Markt!

Media Markt  inwestuje w rozwój internetowego kanału sprzedaży, rozbudowując równolegle sieć sklepów stacjonarnych. Kolejny market lidera rynku elektroniki użytkowej powstanie w Puławach. Nowoczesna powierzchnia sprzedaży, zlokalizowana w Galerii NOVA, zostanie oddana do dyspozycji klientów jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku.


Zgodnie ze strategią rozwoju wielokanałowego Media Markt stara się zapewnić jak najszerszej grupie konsumentów dostęp do nowoczesnej elektroniki i fachowej wiedzy ekspertów. Jest to możliwe dzięki aktywności marki w większości kanałów sprzedaży - online, mobile, telesprzedaż oraz sklepy stacjonarne. Od roku 2015, równolegle do rozwoju  w dużych aglomeracjach, sieć uruchamia z sukcesem kolejne specjalistyczne sklepy również w lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców.

Nowe technologie w coraz większym stopniu towarzyszą nam w codziennym życiu. Uruchamiając kolejne sklepy również w miastach średniej wielkości, chcemy dotrzeć jak najbliżej naszych klientów z pełną ofertą asortymentową. Tworzymy dla nich przestrzeń pełną inspiracji, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem i  zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie  – powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. – Media Markt w Puławach ma szansę stać się technologicznym centrum miasta spełniając oczekiwania zarówno klientów preferujących osobiste zakupy, jak i tych zamawiających online, a pragnących jedynie odebrać towar w sklepie.

Media Markt w Puławach, zlokalizowany w Galerii NOVA, zajmie powierzchnię całkowitą  ok. 1300 m2. Klienci znajdą tu największy w mieście wybór markowych urządzeń do wyposażenia domu, biura oraz pełen zakres najnowszych rozwiązań mobilnych. Nie zabraknie tu również produktów wspierających realizację pasji oraz praktycznych i modnych akcesoriów. Wyróżnikiem sklepu Media Markt w Puławach będzie z pewnością szeroki wachlarz usług, z którego słynie marka.
Media Markt w Puławach będzie pierwszym w mieście i 55. sklepem sieci w Polsce. O komfort i obsługę klientów zadba 20 pracowników.

Do czasu uruchomienia nowego sklepu, mieszkańcy Puław mogą korzystać z oferty blisko 100 tys. produktów poprzez sklep internetowy www.mediamarkt.pl.
powrót