Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Wkrótce otwarcie Media Markt w Słupsku

Już 14 marca br. zostanie otwarty w Słupsku sklep sieci Media Markt. Będzie to największy w mieście sklep z elektroniką użytkową.

 

Słupski Media Markt zostanie otwarty 14 marca br. w Centrum Handlowym Jantar przy ul. Szczecińskiej 58 i będzie to 47 market sieci w Polsce.

 

Nowy Media Markt będzie liczył ponad 3000 m2 powierzchni całkowitej, na której kupujący będą mogli wybierać spośród najpełniejszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej. W ofercie znajdą się m.in. urządzenia RTV, AGD, fotograficzne, sprzęt komputerowy oraz bogaty wybór akcesoriów, książek, gier komputerowych, filmów i muzyki. Jak w każdym sklepie sieci, w słupskim Media Markcie będzie także można zaopatrzyć się w bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe. Będzie to największy i najnowocześniejszy w mieście tego typu sklep. Do tej pory najbliższe sklepy marki znajdowały się w Koszalinie, Gdyni i Gdańsku.

 

Wśród standardowych rozwiązań, oferowanych przez sieć Media Markt, w słupskim markecie dostępne będą takie usługi posprzedażowe, jak: sprawna obsługa serwisowa, dostawa zakupionych produktów do domu wraz z instalacją, możliwość zwrotu zużytego sprzętu AGD, czy RTV, opcja rozszerzenia i przedłużenia ochrony gwarancyjnej produktów, zakup usług telekomunikacyjnych oraz zakupy ratalne przy minimum formalności.

 

Sklep jest już prawie gotowy. Aktualnie trwa zatowarowanie i układanie artykułów na półkach i specjalnych ekspozytorach.  – powiedział Piotr Wobalis, dyrektor marketu Media Markt w Słupsku. – Z okazji otwarcia klienci mogą spodziewać się atrakcyjnej  oferty produktowej, o której poinformujemy niebawem.

 

Słupska załoga Media Markt liczy 48 pracowników.

 

 

powrót

pixel