Wydajny Samsung Galaxy S10 - smartfon z rozszerzoną pamięcią

Co zrobić, by telefon działał płynnie przez długi czas i sprawiał nam przyjemność podczas użytkowania? Na pewno pierwszą rzeczą jest kupno odpowiedniego modelu. Już na starcie, trzeba pomyśleć, jak urządzenie będzie działało nie tylko w momencie kupna, ale i po kilku miesiącach użytkowania.

A jeśli interesuje Cię mocny smartfon, powinieneś przyjrzeć się telefonom Samsung Galaxy S10+, S10 oraz S10e. Oto kilka powodów, które mogą Cię przekonać do tych modeli.

Niezrównana praca procesora

Wszystkie modele z serii Samsung Galaxy S10 otrzymały procesor Exynos 9 o numerze 9820. To układ zaprojektowany przez firmę Samsung. Został wykonany w 8 nm procesie technologicznym LPP (Low Power Plus) FinFET. Zmniejszenie litografii z 10 na 8-nanometrową oznacza zmniejszenie powierzchni układu oraz ograniczenie poboru energii. W praktyce Samsung wykorzystał to, by zaprojektować urządzenie ze smuklejszą obudową, które wytrzymuje dłuższy czas bez ładowania.

CPU składa się tu z trzech klastrów: dwóch autorskich rdzeni Samsung (czwartej generacji), dwóch rdzeni ARM Cortex-A75 oraz czterech energooszczędnych rdzeni ARM Cortex-A55.

Taka jednostka zapewnia o 29% szybszą pracę procesora (w porównaniu do Galaxy S9). Nowy procesor graficzny ARM Mali-G76 MP12 ma również lepsze osiągi. Zapewnia skok wydajności nawet o 37% (porównując do Galaxy S9).

Wydaje smartfony Samsung Galaxy S10

Duża ilość RAM

Zaawansowana technologia AP oraz pamięć RAM zapewniają smartfonom Samsung Galaxy S10+, S10 oraz S10e moc obliczeniową nowej generacji. Aż do 12 GB RAM oferuje najmocniejszy smartfon z tej stawki: Samsung Galaxy S10+. Mniejszy model posiada 8 GB RAM, a kompaktowy Samsung Galaxy S10e dysponuje 6 GB pamięcią RAM.

Co kryje się za tymi liczbami i czy aż tyle RAM będzie Ci potrzebne? Pamięć RAM służy do przechowywania istotnych dla pracy telefonu danych, zapisuje informacje potrzebne do obsługi systemu operacyjnego, karty graficznej oraz uruchomionych aplikacji. Dużo RAM powoduje, że nawet wiele włączonych programów nie spowolni pracy telefonu.

Pamięć operacyjna to coś, o czym musisz pomyśleć, gdy chcesz mieć telefon z dobrym aparatem. Zaawansowane operacje, jakie wykonuje sztuczna inteligencja, by Twoje zdjęcie było świetnie doświetlone, z naturalnymi kolorami potrzebują potężnych zasobów. Również do edycji zdjęć przydaje się więcej pamięci operacyjnej.

I nie zapominaj, że są jeszcze gry. Seria Samsung Galaxy S10 to pierwsze urządzenia mobilne zoptymalizowane dla silnika gier Unity. Dzięki temu otrzymujesz stabilną wydajność i brak zacięć podczas rozgrywki. To powoduje, że w ulubione gry możesz grać nie tylko na komputerze. Teraz możesz mieć je zawsze przy sobie i cieszyć się wciągającą rozgrywką.

Jeszcze więcej zalet

Wszechstronny zestaw obiektywów sprawi, że uchwycisz każdą chwilę. Zrobisz profesjonalnie wyglądające zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych i będziesz się mógł nimi cieszyć i dzielić z przyjaciółmi w mediach społecznościowych. Każdy Samsung Galaxy S to telefon z dobrym aparatem i baterią. Zyskał ulepszone zarządzanie zasilaniem, uczy się Twoich zwyczajów korzystania z telefonu, zamykając nieużywane aplikacje i szybciej wczytując te, z których częściej korzystasz. Smartfon z wydajną baterią wytrzyma długie godziny użytkowania. Więc nie musisz się martwić, że przedwcześnie zabraknie mu energii.

Do podziwiania zdjęć, oglądania filmów czy do pracy świetnie sprawdza się duży wyświetlacz wykonany w technologii Dynamic Amoled. Zapewnia piękne, nasycone kolory, duży kontrast oraz świetne kąty widzenia. Jest także bardzo jasny. Dostrzeżesz na nim każdy szczegół obrazu nawet w pełnym słońcu.

Seria Samsung Galaxy S to smartfony z dużą pamięcią wewnętrzną. W Samsung Galaxy S10+ możesz mieć nawet 1 TB na Twoje filmy, zdjęcia, gry i pliki. Z pewnością pomieścisz wszystko, co potrzebujesz.

Jeśli chcesz mieć wytrzymały telefon, również weź pod uwagę serię Galaxy S. W Samsung Galaxy S10+ i S10 zastosowano szkło Gorilla Glass najnowszej 6 generacji oraz wzmocnione aluminium. Są wyjątkowo odporne i dobrze ochronią Twój telefon.

Wygodniej jest zarządzać kontaktami, gdy posiada się telefon na dwie karty SIM. Możesz w jednym urządzeniu mieć dwa numery i z jednego korzystać służbowo, a drugi wykorzystywać do celów prywatnych. Ponadto seria Samsung Galaxy S posiada hybrydową kartę SIM. Oznacza to, że oprócz dwóch kart SIM, możesz dodatkowo założyć kartę microSD i rozszerzyć pamięć telefonu nawet o kolejne 512 GB. Na takiej karcie zapiszesz 500 filmów, 250 000 plików muzycznych lub 500 000 zdjęć równocześnie (zakładając, że 1 film to 2 GB, 1 utwór to 4 MB, a 1 zdjęcie to 2 MB).

Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e to zaawansowane smartfony, które oferują wyjątkowe rozwiązania. Są niezwykle wydajne, otrzymały dopracowane aparaty i zachwycające wyświetlacze. Ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe i dostarczy Ci mnóstwa przyjemności. Niezależnie czy musisz zerknąć do dokumentów z pracy, obejrzeć ostatni odcinek ulubionego serialu czy szybko zrobić perfekcyjne zdjęcie, telefony te sprostają wymaganiom każdej chwili i każdego zadania.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() {