Xbox 360 - Fitness w domu dla zabieganej mamy

Każda z nas w Sylwestrową noc obiecuje sobie ponownie, że w końcu zadba o siebie, przygotuje się porządnie do lata i zgubi kilka kilogramów... No tak, ale jak znaleźć czas dla siebie mając na głowie małe lub większe pociechy? W dzisiejszym zabieganym świecie mało która mama ma czas na siłownię czy profesjonalny trening - po całym dniu pracy, po zakupach, wywiadówkach i całym mnóstwie prac domowych jedyne o czym marzymy to chwila relaksu, z książką pod kocem. Chyba czas wyrwać się z zimowego letargu.

Koniec z szukaniem wymówek!

Teraz nie musisz już wychodzić z domu, żeby o siebie zadbać,
nie musisz też odmawiać sobie przyjemności spędzenia czasu z bliskimi. Możesz we własnym salonie spalić nawet 500 kalorii w godzinę, doskonale się przy tym bawiąc. Kinect dla konsoli Xbox 360 jest tutaj, żeby pomóc Ci otrząsnąć się z zimowego skostnienia i zdobyć formę i figurę, o jakiej marzysz.
Nike Kinect Training

Kinect to jedyny, niewymagający użycia kontrolera ani przyrządów system śledzenia ruchu wykorzystujący aktywność całego ciała, dzięki któremu możesz ćwiczyć zarówno w programie fitness z profesjonalnym trenerem, jak i poprzez taniec lub dyscypliny sportowe. Żadnych mat, żadnych stepów, żadnych pilotów. Niezależnie, czy chcesz poprawić swoją kondycję, czy po prostu zrelaksować się podczas ruchu, zacznij już dziś spełniać swoje postanowienie. Sama decydujesz ile czasu możesz poświęcić na ćwiczenia i kiedy mogą się one odbyć. Dzięki wbudowanemu w grach licznikowi spalonych kalorii, możesz też śledzić swoje postępy w treningu, zdobywając kolejne cele w Twoim planie fitness, podzielonym na sesje rozgrzewkowe, mecze w tenisa i pojedynki taneczne z przyjaciółmi. Kinect dla konsoli Xbox 360, zapewni Ci pozytywne emocje, od których łatwo się uzależnić. Pamiętaj, że nic tak nie łączy rodziny jak wspólnie spędzony czas, a teraz możecie zapewnić sobie codzienną dawkę ruchu nawet przed telewizorem.


Jak w praktyce wygląda sesja z Nike+ Kinect Training można się przekonać oglądając prezentację poszczególnych etapów treningu wykonywanego przez Gosię Strawińską, profesjonalną instruktorkę fitness:
W grze Nike+ Kinect Training wykorzystano doświadczenie sportowe najlepszych trenerów firmy Nike i technologię sensora Kinect, aby stworzyć dynamiczny program ćwiczeń, który dostosowuje się do budowy ciała, sprawności i celów konkretnej osoby. Osobisty trener, który Cię zna i śledzi Twoje sukcesy, udzieli wskazówek i opinii przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Gra Nike+ Kinect Training dopasowuje się do Twojego trybu życia, obowiązków, ilości wolnego czasu i poziomu zaangażowania w trening. Dzięki temu osiągniesz postawione sobie cele. Za pośrednictwem czujnika Kinect gra Nike+ Kinect Training obserwuje ruchy Twojego ciała, ocenia Twoją wytrzymałość i kondycję oraz wskazuje obszary do poprawy. Następnie opracowuje plan treningu dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb. Dzięki komentarzowi przekazywanemu na bieżąco zawsze wiesz, czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia. A w miarę jak rośnie Twoja sprawność fizyczna, zmienia się też plan treningu.
Z gry Nike+ Kinect Training może korzystać każdy - począwszy od zawodowych sportowców, a skończywszy na tych, którzy uprawiają sport rekreacyjnie lub dopiero zaczęli to robić. A kiedy zabraknie Ci motywacji do dalszych ćwiczeń, możesz zaprosić do wspólnych treningów znajomych z całego świata, i wspólnie z nimi zdobywać kolejne rekordy.

Your Shape Fitness Evolved
Your Shape: Fitness Evolved to dobra zabawa i uniwersalny program fitnessowy w jednym, przynoszący prawdziwe rezultaty. Przed Toba ponad 90 godzin zróżnicowanej sesji treningowej, którą możesz dowolnie rozplanować, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Każdy z cykli Boot Camp, Cardio Boxing czy Jumprope można dostosować do zaplanowanych rezultatów i trenować po swojemu, w dogodnym momencie. Przełomowa technologia śledzenia ruchu ciała w grze Your Shape analizuje Twoje postępy i na bieżąco przekazuje Ci informacje o ćwiczeniach, nawet wykonywanych na podłodze pompkach czy przysiadach. Dostosowane do ćwiczącego programy pozwolą Ci trenować w swoim tempie, koncentrując się na najważniejszej dla Ciebie partii ciała, potrzebach i preferencjach, a nawet poinformują ile spaliłaś kalorii. Nad treningiem będzie zaś czuwał wirtualny trener, który dobierze dla Ciebie najlepszy zestaw ćwiczeń. Możesz też dołączyć do Centrum Your Shape i porównać swoje wyniki z milionami użytkowników na całym świecie. Progam treningowy w grze został opracowany we współpracy z magazynami Women’s Health i Men’s Health.
Zumba Fitness


Zumba Fitness
to pierwsza interaktywna gra oparta na popularnym systemie fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, odchudza, ale przede wszystkim wprawia w dobry nastrój i dodaje energii! Zumba to niezwykle popularna na całym świecie zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Gra Zumba Fitness to proste kroki taneczne, efektowne kombinacje ruchów i świetna muzyka, która porywa do zabawy. Naśladuj najpopularniejszych instruktorów Zumby – Tanyę, Ginę oraz Beto, twórcę Zumby – którzy pokażą Ci ponad 30 układów tanecznych, zaczynając od podstaw, aż do osiągnięcia mistrzowskiego poziomu. Ruchy Zumby sprawią, że zapomnisz o nudnych ćwiczeniach, a efekty treningu zobaczysz już po kilku sesjach z Kinect i konsolą Xbox 360!

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]