Xbox 360 z sensorem Kinect - gry dla dzieci

Jak ciekawie i aktywnie spędzić czas z dziećmi w domu?

Rodzice wiedzą, że dzieci coraz trudniej jest zachęcić do zabawy z dala od ekranów komputera i telewizora. Rozrywka z nowoczesnym sprzętem potrafi wciągnąć najmłodszych skuteczniej, niż rower czy piłka. Świat zaawansowanej technologii rozwija się jednak tak szybko, że zabawa w domu nie musi już oznaczać tylko biernego wypoczynku!
Kinect dla Xbox 360
Sensor Kinect dla Xbox 360 to pierwsze rozwiązanie pozwalające połączyć zdrową aktywność fizyczną z porywającą rozrywką. Dzięki czujnikowi Kinect, system skanuje ciało gracza i przenosi wszystkie jego ruchy w wirtualny świat gier wideo.  W ten sposób widząc na ekranie piłkę, można ją kopnąć, rzucić lub złapać za pomocą naturalnych ruchów. Żadnych pilotów, żadnych przycisków, żadnych barier - gramy wyłącznie poruszając własnym ciałem.

Bawmy się razem

Gry Kinect to świetna okazja do rodzinnej zabawy. Najprzyjemniej dołączyć do bohaterów z rodziną lub przyjacielem, którzy pomogą w każdej przygodzie. Wspólna zabawa dostarcza niezapomnianych wrażeń, cieszy i poprawia nastrój nawet w najbardziej deszczowy dzień. Grając w Kinect, dzieci zdobywają nie tylko umiejętność koordynacji ruchowej i logicznego myślenia, ale też – co szczególnie cenne – uczą się współdziałania. Kinect to doskonała platforma wspólnej rozrywki dla całej rodziny, która poderwie z kanapy całą rodzinę, i pozwoli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób, w zaciszu własnego salonu. To również sposób na zdrowie, dzięki naturalnemu i intuicyjnemu sterowaniu, które poderwie dzieci do aktywności. Niezależnie od pogody, dzieci mogą bawić się w domu w aktywny i przyjemny sposób, a duży wybór gier pozwoli wybrać najbardziej odpowiednią zabawę nawet najmłodszych graczy, dzięki wykorzystaniu znanych i lubianych marek i postaci oraz gier bez elementów przemocy.
Kinect Rush
Kinect Rush – wielkie wydarzenie dla fanów kreskówek

Nowoczesne technologie nie mają dziś dla dzieci żadnych tajemnic, dlatego coraz trudniej jest zaskoczyć najmłodszych graczy czymś nieoczekiwanym. A gdyby jednak… móc zobaczyć siebie jako wyścigowe auto albo nową zabawkę w kolekcji Bonnie z „Toy Story”? Walczyć u boku Iniemamocnych? Spływać rwącymi potokami, huśtać się na lianach i latać dwupłatowcem ramię w ramię z bohaterami filmu „Odlot”? To możliwe! Dla fanów kreskówek nadchodzi wielkie wydarzenie: właśnie ukazała się gra Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar, dzięki której gracze mogą przeżywać niezwykłe przygody w scenerii pięciu ulubionych bajek Disney i Pixar: „Iniemamocni”, „Ratatuj”, „Odlot”, „Auta” oraz „Toy Story”. W świecie Pixar poruszamy się używając ruchów swojego ciała. Na początku wybieramy przygodę, potem wkraczamy do animowanego świata jako jedna z postaci. Kinect skanuje postać gracza, zwracając uwagę na uczesanie, kolor ubrania i sylwetkę, a następnie przenosi nasze unikalne cechy do awatara, który pojawi się na ekranie. Tak przeobrażeni, możemy już zaczynać przygodę w Parku Pixar - nic nie ogranicza naszej wyobraźni!

Poczuj Moc z Kinect
Kinect Star Wars

Gra Kinect Star Wars™ to propozycja dla starszych dzieci, ale też dla rodziców, patrzących z sentymentem na legendarną sagę z ich własnego dzieciństwa. Kinect pozwoli Ci dosłownie poczuć Moc w Twoim domu. Sterowanie grą bez użycia kontrolerów pozwoli na fizyczne doskonalenie umiejętności Jedi, pilotowanie statków i pojazdów kosmicznych, a nawet taniec z kultowymi postaciami Star Wars. Z całą rodziną przenieś się do świata „odległej galaktyki”. Dziel się Mocą z przyjaciółmi dzięki trybom kooperacji, konkurencji i pojedynku. Łatwe wejście i wyjście pozwala drugiemu graczowi na natychmiastowe dołączenie do akcji Jedi.

Pod czujnym okiem rodzica

Kinect współpracuje z konsolą Xbox 360, która posiada szereg funkcji, chroniących nasze dzieci przed dostępem do niewłaściwych treści lub jej niewłaściwym wykorzystaniem. Są to między innymi tryb kontroli rodzicielskiej, który na podstawie systemu klasyfikacji wiekowej gier warunkuje, w jakie gry możemy grać, a w jakie nie. Aby nasze pociechy nie spędzały przed ekranem zbyt dużo czasu, czasomierz powoli ustawić dzienny lub tygodniowy limit grania, na jaki pozwolimy naszym maluchom.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]