PLN 45.98

Gra PS4 Far Cry 3 Classic Edition

nr kat.: 1368944 UBISOFT

Z dala od obszarów cywilizowanych leży pewna wyspa - miejsce bezprawia, w którym przemoc i cierpienie są na porządku dziennym, a jedyna ucieczka prowadzi przez narkotyki lub użycie broni. To właśnie tam trafiasz - zostajesz uwięziony w miejscu, w którym nikt nie odróżnia dobra od zła, w miejscu, w którym aby przeżyć, musisz grać według najtwardszych zasad.

Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

18 18

Charakterystyka

Producent

Ubisoft

Platforma

PlayStation 4

Producent

Ubisoft

Wydawca

Ubisoft

Wydawca PL

Ubisoft

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Akcja, FPP (First-Person Perspective), FPS (First-Person Shooter)

Linia

Far Cry

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc 18

Techniczne

Producent

Ubisoft

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

5 na 5

Suplent

Pokochałem tę grę

Jestem świeżo po ukończeniu tej gry, więc i na świeżo siedzą we mnie emocje związane z Far Cryem 3. Bardzo żywe emocje - tak żywe jak świat stworzony w tej grze i świetna, realistyczna grafika. Pozwoliła mi się choć przez chwilę do dobie epidemii koronawirusa i pozamykanych granic przenieść w inną część świata i poczuć na sobie żar słońca, powiew tropikalnego wiatru, albo wręcz tropikalny deszcz... Genialna atmosfera, świetna grafika, wyśmienite lokacje, po prostu dopracowane na najwyższym poziomie. Ale nie będę ukrywał, że dla mnie ogromną rolę pełni również sama historia w grze. Cóż z tego, że została ona pięknie zrobiona, jak na przykład fabuła może być nudna? Na szczęście to nie grozi nam w grze Far Cry 3. Historia, od początku do końca, została przemyślana przez scenarzystów i stworzyli oni ciekawą, wciągającą opowieść, od której trudno się oderwać. Ważną rolę grają tutaj również postaci, które napotkamy na swojej trudnej drodze, mam tu na myśli przede wszystkim antagonistów, a w szczególności psychola Vaasa, którego postać została wykreowana w sposób wzorowy, wręcz godny naśladowania chociażby przez kino. Aczkolwiek to nie jedyna ciekawa postać w całej grze (ciekawi są również bohaterowie, którzy pomagają nam w naszych przygodach). Nie grałem w tryb multiplayer, więc pod tym względem się nie wypowiem, ale po prostu wyśmienity single-player tak mnie nasycił, tak mnie wciągnął, że był dla mnie zupełnie wystarczający... a zarazem niewystarczający, bo postanowiłem grę przejść jeszcze raz: na wyższym poziomie trudności oraz tym razem podejmując inne decyzje, które ukształtują fabułę w inny sposób. Jestem ciekaw, jak to się zakończy, choć już wiem, że spędzę przed Far Cryem 3 kolejne wspaniałe godziny doskonałej zabawy!

Aktualności

Więcej

Recenzja The Last of Us Part II
Recenzja The Last of Us Part II

Długo wyczekiwana premiera już jest – oficjalnie od 19 czerwca można kupić The Last of Us Part II. Recenzja odpowie na wiele pytań, jakie zadawali fani pierwszej części z 2013 roku. Przedstawimy najważniejsze informacje na temat gry, bez żadnych spojlerów zdradzających fabułę.

Animal Crossing – co to za gra i dlaczego zyskuje aż taką popularność? Recenzujemy!
Animal Crossing – co to za gra i dlaczego zyskuje aż taką popularność?...

Gra Animal Crossing: New Horizons stała się na całym świecie hitem, zwłaszcza w czasie pozostawania w domu i społecznej izolacji. Dlaczego tak wiele osób sięgnęło właśnie po ten tytuł? 

Gra PS4 Far Cry 3 Classic Edition
Gra PS4 Far Cry 3 Classic Edition ×
Gra PS4 Far Cry 3 Classic Edition

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]