PLN 2119

Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS

nr kat.: 1378161 SAMSUNG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Preparat do czyszczenia piekarników ISY ICL 7000 spray 500 ml
Kup zestaw
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BS/EO
Zmywarka SAMSUNG DW50R4050BB/EO
Okap SAMSUNG NK24M5070BS/UR
Lodówka SAMSUNG BRB260030WW/EF
Kup zestaw
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Płyta gazowa SAMSUNG NA64H3030AS/O1
Zmywarka SAMSUNG DW60M9550US/EO
Okap SAMSUNG NK24M1030IS/UR
Lodówka SAMSUNG BRB260131WW/EF
Kup zestaw
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik SAMSUNG NQ50H5533KS/EO
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BS/EO
Okap SAMSUNG NK24M1030IS/UR
Zmywarka SAMSUNG DW60M9970BB/EE
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Elektryczny piekarnik wielofunkcyjny o pojemności 75 l, z grillem, systemem czyszczenia katalitycznego oraz czyszczenia katalicznego i parowego, technologią DualCook, trybem pieczenia ProRoasting w klasie energetycznej A+.
Funkcja GRILL

Funkcja Grill w piekarniku służy zdrowemu, szybkiemu i niskotłuszczowemu przygotowywaniu potraw w bardzo wysokiej temperaturze.
Grill pozwala uzyskać dwa efekty gotowania – można przy jego pomocy upiec/ugrillować np. kawałek mięsa zachowując jego soczystość, lub tylko zapiec np. chrupiącą skórkę na zapiekance z serem.
Funkcja ta jest idealna do przygotowywania szaszłyków, steków, kiełbasek, zapiekanek, grillowanych warzyw i wiele innych pysznych dań.
Termoobieg

Funkcja termoobiegu oparta jest na działaniu wentylatora i specjalnej grzałki, dzięki którym w komorze piekarnika zostaje utrzymana równomierna cyrkulacja gorącego powietrza.

Pieczenie w stumieniu gorącego powietrza daje możliwość obniżenia temperatury w piekarniku, skrócenia w dużej mierze czasu przygotowania potraw oraz obniża koszty eksploatacji.
Pojemność piekarnika.

Pojemność tego piekarnika wynosi 75 l.
Daje to wystarczającą przestrzeń do przygotowania różnego rodzaju, smakowitych dań o różnych wielkościach.Klasa efektywności energetycznej A+.

Piekarnik w klasie A+ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzety o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczede i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Zastosowane technologie

Tryb ProRoasting Tryb ProRoasting

Pro-Roasting Pro-Roasting

Techniczne

Rodzaj piekarnika

Elektryczny

Liczba komór

3

Pojemność piekarnika [l]

75

Otwieranie drzwi

Do dołu

Czyszczenie piekarnika

Kataliza Para

Oświetlenie wnętrza

Halogenowe, TAK

Zabezpieczenia

Blokada bezpieczeństwa

Konstrukcja

Dwa wentylatory, Niebieski dwuwierszowy wyświetlacz LED, Separator dzielący komorę piekarnika na dwie niezależne strefy, Wnętrze komory piekarnika z emalii ceramicznej

Front

Szklany

Prowadnice

Drabinkowe, Teleskopowe na 1 poziomie

Ilość poziomów

4

Zastosowane technologie

Dual Cook Flex DualCook Steam Clean

Inne

Pojemność komory: 75 L (34/32)

Funkcje

Termoregulator [st. C]

Od 30 do 275

Grill

TAK

Termoobieg

TAK

Funkcja pary

Tak

Rodzaje funkcji

Czyszczenie parowe, Górna grzałka + Termoobieg, Grill duży Grzałka Eko, Podgrzewanie naczyń Szybki nagrzew, Tryb ProRoasting

Programowanie

Timer 50 automatycznych przepisów

Sterowanie

Błękitny wyświetlacz LED (Ice Blue), Timer, Zegar elektroniczny, Chowane pokrętła, Sterowanie dotykowe, 2 pokrętła

Zastosowane technologie

Pro-Roasting

Inne

Błękitny wyświetlacz LED (Ice Blue)

Efektywność energetyczna

Klasa energetyczna

A+

Wskaźnik efektywności energetycznej [%]

81.6

Moc grilla

1.1

Zużycie energii przy grzaniu konwencjonalnym (kWh)

1.05

Zużycie energii przy grzaniu wymuszonego obiegu powietrza (kWh)

0.71

Fizyczne

Wysokość [cm]

59.5

Szerokość [cm]

59.5

Głębokość [cm]

57

Waga

41.7

Ogólne

Producent

Samsung

Linia

Dual Cook Flex

Kolor

Stal nierdzewna

Załączone wyposażenie

Książka kucharska, 1 blacha do pieczenia, 2 ruszty

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Poli

Upiekłam 2 pieczenie na 1 ogniu !

Nabywając ten piekarnik upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu, bo jest zarówno ładny jak i funkcjonalny. Moja kuchnia jest za mała, aby zmieścić dwa piekarniki, jak mają w domach niektórzy. Tyle, że to żaden problem, bo funkcja Dual Cook pozwala mi piec dwa odrębne dania. Choćby jednym była golonka, a drugim ciasto z wiśniami, zapachy nie przechodzą z jednego dania drugiego. Mogę otwierać górne drzwiczki (te od golonki), a dolne, z ciastem, pozostają zamknięte. Nie znam innego piekarnika, który w takiej cenie potrafiłby coś takiego. Doszłam nawet do wniosku, że nawet gdybym miała miejsce na dwa osobne piekarniki w mojej kuchni to byłaby to strata pieniędzy skoro mogę mieć jeden piekarnik pełniący dwie funkcje, z dwoma osobnymi termoobiegami. To duża oszczędność miejsca i pieniędzy.
Wcześniej pieczenie w piekarniku kojarzyło mi się z późniejszym jego skrobaniem żeby jako tako przywrócić mu czystość. Nie lubiłam tego, bo kto to lubi? W tym piekarniku jest czyszczenie parowe i katalityczne, które praktycznie robią za nas „czarną robotę”. Żadne skrobanie na kolanach czy używanie silnej chemii nie jest potrzebne. To dla mnie ważne, bo mam 100 ciekawszych sposób na spędzenie wolnego czasu niż czyszczenie piekarnika. Na przykład, wolę konsumować ciasto jakie upiekłam w tym piekarniku.
Podsumowując, w dobrej cenie otrzymałam bardzo dobry i estetycznie wykonany produkt, z którym czuję się w kuchni znacznie pewniej.

5 na 5

Suplent

Wymiata w wypiekaniu

Chciałbym powiedzieć, że ten Samsung wymiata, ale tak właściwie to on wypieka. Ale tak konkretnie: dobrze, równomiernie wypiekając wykwintne dania i desery, czyniąc to w sposób nie tylko efektowny, ale i efektywny energetycznie. DualCook i Flex Door to główne cechy, które sprawiają, że ten model piekarnika wymiata... czy raczej wypieka w wymarzony sposób. Bo dzięki temu nasz piekarnik, choć wykonany z elementów trwałych i wręcz stałych, to jednak jest na swój sposób: elastyczny. Możemy korzystać tylko z jego połowy, z całości, albo czyniąc sobie z niego dwie odrębne części - jak nam się tylko zapragnie. Albo jak naszym gościom się zapragnie, bo jeden będzie chciał pieczeń, a drugi kawał dobrego ciasta. Ponadto: duża liczba funkcji i programów, prostota obsługi dzięki intuicyjnemu sterowaniu oraz technologia pozwalająca na utrzymanie czystości w łatwy sposób... to wszystko to tylko kolejne plusy na naszej liście plusów i minusów. A jaki jest minus? Taki, że nie masz jeszcze tego piekarnika w swojej kuchni. Bo zakładam, że skoro czytasz tę recenzję to pewnie czegoś szukasz... Nie szukaj, już wiesz, co kupić.

5 na 5

Suplent

Kuchenny geniusz

Od czasu, gdy użytkuję Samsungowego Dual Cooka, zastanawia mnie jedno: dlaczego nikt wcześniej na to nie wpadł? Nie tylko na to, żebym kupił sobie ten piekarnik, ale ogólnie na rozwiązania, które są zastosowane w tym modelu. A chodzi mi przede wszystkim o funkcjonalność zwaną właśnie Dual Cook. Wcześniej nie było możliwe pieczenie jednocześnie dwóch jakże różnych od siebie potraw (np. obiadu i deseru) jednocześnie, w jednym piekarniku. Wzajemnie poprzesiąkałoby to zapachami i smakami. Trzeba było więc piec na dwa razy, tracąc dwa razy więcej energii (np. gazu lub prądu) oraz dwa razy więcej czasu. A w przypadku tego Dual Cooka - tj. dzięki dwóm osobnym komorom, takie pieczenie jest jak najbardziej możliwe! I proste w użytkowaniu. Oszczędne! Skuteczne! Bez wzajemnego przenikania się zapachów...

Dostęp do tego dual cooka chroniony jest przez sprytnie zaprojektowane drzwi, które mogą być otwierane w całości lub jedynie w dosłownie połowie. Wygląda to nowocześnie, jak zresztą cała obudowa piekarnika - piękny, modernistyczny panel z wyświetlaczem, dymione szkło ochronne i metaliczna obudowa, która pasuje chyba do każdego stylu pomieszczenia. Sam piekarnik kryje w sobie wiele funkcji, co ważne: przydatnych funkcji! W tym podgrzewanie naczyń (docenią to prawdziwi mistrzowie kuchni - jak np. docenia moja żona), funkcja grilla, szybki nagrzew, czy to co w tym modelu dual cooka jest (prawie) najfajniejsze... czyli czyszczenie parowe! Koniec z szorowaniem, koniec z męczarnią - wystarczy użyć tej ostatniej funkcji i można zająć się pałaszowaniem dopiero co upieczonego udźca czy jabłecznika, bez martwienia się o to: kto to wszystko wyczyści.

Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem? Dlaczego nikt wcześniej tego nie wymyślił? Ta kuchenka jest genialna!

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią


Korzyści dla Klienta 
Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek Awarii dla dużego AGD, zabudowy i TV
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie dużego AGD, zabudowy i TV na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS ×
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]