PLN 1699

Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00

nr kat.: 1335283 PHILIPS
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00

Galeria filmów

 • Wideo

Techniczne

Rodzaj produktu

Urządzenie do fotodepilacji

Przeznaczenie

Nogi, Okolice bikini, Pachy, Twarz, Brzuch

Rodzaj systemu golącego

Impuls światła

Zasilanie

Akumulatorowo-sieciowe

Czas pracy bezprzewodowej [min]

40

Czas ładowania [min]

60

Konstrukcja

Antypoślizgowy uchwyt, Ergonomiczna rączka, Ergonomiczny uchwyt, Filtr UV

Depilacja

Dodatkowe nasadki

Nasadka do ciała (4 cm2), Nasadka do twarzy (2 cm2)

Sposób użytkowania

Na sucho

Regulacja intensywności światła

5 stopni

Dodatkowe funkcje

Czujniki wykrywania skóry Rozpoznawanie typu skóry

Żywotność lampy (Ilość impulsów świetlnych)

250000

Zastosowane technologie

IPL

Komunikacja

Wskaźnik ładowania w toku, Wskaźnik naładowania

Ogólne

Producent

Philips

Linia

Lumea Prestige

Kolor

Biało-srebrny

Załączone wyposażenie

3 nakładki, Etui, Zasilacz

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Gosieńka

Widać efekty po regularnym używaniu...

Mój mąż kupił mi ten depilator na 35-te urodziny w nadziei, że już nigdy nie będę marudziła, że muszę golić nogi...;) Niestety zważywszy na fakt, że jestem osobą dość niecierpliwą i oczekującą natychmiastowych efektów szybko zniechęciłam się do tego urządzenia, bowiem uważałam, że nie daje spektakularnych efektów, a włoski na nogach odrastają i to dwa razy szybciej!! Depilator wrzuciłam do szuflady i tak przeleżał tam dobre kilka tygodni, po czym przypadkiem natknęłam się na jego recenzje w Internecie - przeczytałam chyba ze 100 pozytywnych recenzji i nie spotkałam się z ani jedną negatywną...zachęcona świetnymi efektami postanowiłam znów po niego sięgnąć tylko teraz już obiecałam sobie używać go regularnie bo z opinii innych kobiet wynikało, że tylko wtedy uzyskuje się pożądane efekty pięknych i gładkich nóg. Po kilku zabiegach zauważyłam, że na nogach mam mniej włosków, odrastają, ale bardzo rozrzedzone i miększe. To nie jest tak, że jest to jakiś magiczny depilator, który problem owłosionych nóg zażegna na zawsze (co to, to nie, choć nie jedna kobieta by się z tego ucieszyła:)) - nadal trzeba od czasu do czasu golić nogi bo odrastają pojedyncze włoski, jednak znacznie wolniej i jest ich dużo mniej! Wydepilowanie całych nóg za pomocą tego depilatora zajmuje chwilę, a więc można skorzystać z okazji i włączyć sobie swój ulubiony serial i dodatkowo się zrelaksować, mnie takie rozwiązanie satysfakcjonuje w zupełności, bo łącze przyjemne z pożytecznym. Co ważne zabieg na łydkach i rękach (tu też postanowiłam się pozbyć włosków) jest całkowicie bezbolesny, dyskomfort odczuwam tylko na udach, gdzie moja skóra jest bardziej delikatna. Aktualnie jestem już po 9 seriach - zostały naprawdę pojedyncze włoski, a moje nogi są gładkie jak nigdy. Efekty 99% zgodności z obietnicą producenta! Jestem mega zadowolona, a mężowi do dziś dziękuję za tak wspaniały prezent (choć początkowo go nie doceniłam). LUMEA to zdecydowanie "must have" każdej kobiety, która chce mieć gładkie nogi. Bez wahania przyznaję 5 gwiazdek: pierwsza gwiazdka za wygląd, bo urządzenie wizualnie jest po prostu piękne, druga gwiazdka za poręczny kształt i wygodę użytkowania, bowiem z każdym kolejnym zabiegiem depilacja jest coraz łatwiejsza, trzecia gwiazdka za dostępność, wszak depilację mogę wykonać sobie w domu kiedy tylko chcę bez umawiania się na wizyty do salonów kosmetycznych i bez stresu, czwarta gwiazdka, za bezbolesne działanie, bowiem w porównaniu z woskowaniem zabieg depilacji LUMEĄ to sama przyjemność, no i piąta gwiazdka za to, że naprawdę działa, bowiem po 9 seriach z czystym sumieniem potwierdzam, że uzyskałam pożądany efekt gładkich nóg. Szczerze polecam!!

5 na 5

Gosieńka

Widać efekty po regularnym używaniu...

Mój mąż kupił mi ten depilator na 35-te urodziny w nadziei, że już nigdy nie będę marudziła, że muszę ogolić nogi...;) Niestety zważywszy na fakt, że jestem osobą dość niecierpliwą i oczekującą natychmiastowych efektów szybko zniechęciłam się do tego urządzenia, bowiem uważałam, że nie daje spektakularnych efektów, a włoski na nogach odrastają i to dwa razy szybciej!! Depilator wrzuciłam do szuflady i tak przeleżał tam dobre kilka tygodni, po czym przypadkiem natknęłam się na jego recenzje w Internecie - przeczytałam chyba ze 100 pozytywnych recenzji i ani nie spotkałam się z ani jedną negatywną...zachęcona świetnymi efektami postanowiłam znów po niego sięgnąć tylko teraz już obiecałam sobie używać go regularnie bo z opinii innych kobiet wynikało, że tylko wtedy uzyskuje się pożądane efekty pięknych i gładkich nóg. Po kilku zabiegam zauważyłam, że na nogach mam mniej włosków, odrastają, ale bardzo rozrzedzone i miększe. To nie jest tak, że jest to jakiś magiczny depilator, który problem owłosionych nóg zażegna na zawsze (co to, to nie, choć nie jedna kobieta by się z tego ucieszyła:)) - nadal trzeba od czasu do czasu golić nogi bo odrastają pojedyncze włoski, jednak znacznie wolniej i jest ich dużo mniej! Wydepilowanie całych nóg za pomocą tego depilatora zajmuje chwilę, a więc można skorzystać z okazji i włączyć sobie swój ulubiony serial i dodatkowo się zrelaksować, mnie takie rozwiązanie satysfakcjonuje w zupełności, bo łącze przyjemne z pożytecznym. Co ważne zabieg na łydkach i rękach (tu też postanowiłam się pozbyć włosków) jest całkowicie bezbolesny, dyskomfort odczuwam tylko na udach, gdzie moja skóra jest bardziej delikatna. Aktualnie jestem już po 9 seriach - zostały naprawdę pojedyncze włoski, a moje nogi są gładkie jak nigdy. Efekty 99% zgodności z obietnicą producenta! Jestem mega zadowolona, a mężowi do dziś dziękuję za tak wspaniały prezent (choć początkowo go nie doceniłam). LUMEA to zdecydowanie "must have" każdej kobiety, która chce mieć gładkie nogi. Bez wahania przyznaję 5 gwiazdek: pierwsza gwiazdka za wygląd, bo urządzenie wizualnie jest po prostu piękne, druga gwiazdka za poręczny kształt i wygodę użytkowania, bowiem z każdym kolejnym zabiegiem depilacja jest coraz łatwiejsza, trzecia gwiazdka za dostępność, wszak depilację mogę wykonać sobie w domu kiedy tylko chcę bez umawiania się na wizyty do salonów kosmetycznych i bez stresu, czwarta gwiazdka, za bezbolesne działanie, bowiem w porównaniu z woskowaniem zabieg depilacji LUMEĄ to sama przyjemność, no i piąta gwiazdka za to, że naprawdę działa, bowiem po 9 seriach z czystym sumieniem potwierdzam, że uzyskałam pożądany efekt gładkich nóg. Szczerze polecam!!

5 na 5

robaszekk

Dzięki niemu mam spokój, o jakim marzyłam, na długo!

Wydepilowana, miękka i gładka skóra to dla mnie podstawa pielęgnacji, dlatego częsta konieczność golenia włosków była dla mnie prawdziwą udręką. Chcąc oszczędzić sobie czasu, nerwów i kłopotu, postanowiłam zainwestować w depilator Lumea Philips Prestige. Początkowo obawiałam się, czy urządzenie to faktycznie się sprawdzi i będzie warte swojej ceny, ponieważ opinie w internecie czytałam różne, ale zdecydowanie okazał się to strzał w dziesiątkę i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim!

Na wstępie warto podkreślić, że depilator ten po prostu działa cuda. Jestem blondynką, posiadam jasne włoski na ciele, dlatego martwiłam się, czy laser faktycznie na nie zadziała. Zupełnie niepotrzebnie! U mnie wystarczył cykl 6 użyć, aby pozbyć się włosków na nogach, pachach i w okolicy bikini. Dopiero po 5 miesiącach musiałam ponowić zabieg, by włoski znów usunąć (wystarczyło jedno użycie przypominające), a tak przez niemal pół roku miałam święty spokój od depilacji. Co jest dla mnie niezwykle zaskakujące, całkowicie pozbyłam się problemu krostek i wrastających włosków! Te nieestetyczne czerwone ranki, krostki i bolesne, wrastające włoski były dla mnie wcześniej utrapieniem, którego nie potrafiłam zakończyć. Lumea Prestige sprawiła, że totalnie zapomniałam o tych problemach!

Depilacja jest bezbolesna i niezwykle wygodna - mogę zrobić to nawet oglądając film na kanapie. Zabieg na okolicę bikini oraz pachy trwa zaledwie 2-3 minuty. Nogi są zdecydowanie bardziej czasochłonne, jeśli chcemy zrobić to precyzyjnie. Dość mała głowica sprawia, że musimy poświęcić tak naprawdę około 10-15 minut na jedną nogę (łydki, kolana i uda). Mimo wszystko jednak już po jednym użyciu zauważalna jest różnica i z każdym kolejnym zabiegiem włosków odrasta coraz mniej, aż w końcu przestają.

Wygoda użycia tego urządzenia w domu jest dla mnie czymś wspaniałym. Nie musisz nigdzie wychodzić, oszczędzasz czas, pieniądze i ból, który tutaj nie występuje. Urządzenia nie trzeba w żaden skomplikowany sposób czyścić (jest to niesamowicie proste - myjemy tylko ściąganą nakładkę na głowicę). Zmienne nasadki umożliwiają nam wygodne dotarcie i dopasowanie do krzywizn ciała. Depilator ładuje się do pełna tylko godzinę, dlatego nawet, jeśli o tym zapomnę, śmiało mogę podłączyć go tuż przed samym użyciem i po prostu zaczekać.

Bardzo ważne jest dla mnie to, że depilator jest bezpieczny w użyciu i w żaden sposób nie podrażnia skóry. Czujniki, które kontrolują, czy dobrze przyłożyliśmy urządzenie do ciała zabezpieczają nas przed ewentualnym, niechcianym "strzałem" światłem w oczy. 5 stopni regulacji natężenia światła sprawia, że jest to urządzenie odpowiednie dla wszystkich, niezależnie od karnacji i delikatności skóry.

Urządzenie jest wykonane bardzo elegancko, prezentuje się świetnie. Designerski kształt sprawia, że świetnie leży w dłoni. Estetyczne etui, końcówki i minimalistyczna ładowarka z pewnością będą cieszyć oko tych najbardziej wymagających.

To doskonały prezent dla bliskiej osoby, a także... dla samej siebie.

Jest tylko jedna rzecz, którą udoskonaliłabym w urządzeniu, gdybym miała w nim coś zmienić. Bateria mogłaby trzymać nieco dłużej - jeśli chciałabym na jednym ładowaniu zrobić zabieg na całe nogi, okolicę bikini oraz pachy, raczej nie starcza baterii. Dla mnie to jednak niewielki problem, po prostu rozdzielam te zabiegi na dwa.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


do 30 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00 ×
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI953/00

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]