Oczyszczacz i nawilżacz powietrza HOOVER HHP70CAH 011 H-PURIFIER 700

nr kat.: 1438920
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 110
 • Rodzaj filtrów: HEPA, Węglowy, Wstępny
 • Czujniki: Gazu, Jakości powietrza
 • Wydajność CADR [m3/h]: 330
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację

Klienci widzieli również

Oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX60R5080WD/EU
1 799,00 zł
Oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX40R3030WM/EU
999,00 zł
Oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX47R9080SS/EU
2 629,00 zł
Oczyszczacz z nawilżaczem powietrza Series 3000i PHILIPS AC...
2 089,00 zł
Oczyszczacz powietrza XIAOMI Mi Air Purifier Pro H
919,00 zł
Oczyszczacz powietrza Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot
1 359,00 zł
Oczyszczacz powietrza XIAOMI Mi Air Purifier 3C
499,00 zł
Oczyszczacz z nawilżaczem powietrza SHARP UA-HG30E-B
957,00 zł
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HD60E-L
2 299,00 zł
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HD50E-L
1 899,00 zł
Oczyszczacz z nawilżaczem powietrza SHARP UA-HD40E-L
1 499,00 zł
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3858/51 Dual Scan Series 40...
3 199,00 zł
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-PE30E-WB
699,00 zł
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC2958/53 z aplikacją na tele...
1 799,00 zł
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX FA31-201GY Flow A3
849,00 zł
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG60E-L
3 099,00 zł

Opis i specyfikacja

Oczyszczacz 4w1 HHP70CAH011

Oddychaj zdrowym powietrzem - wolnym od wirusów, bakterii, cząstek smogu i alergenów


Hoover Oczyszczacz 4w1 HHP70CAH011

Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń

Ultracichy: tylko 21 dB

Wbudowany czujnik czadu

Możliwość sterowania aplikacją

01

Oczyszczacz

H-PURIFIER pochłania do 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów. Już po 10 minutach możesz się cieszyć czystym i świeżym powietrzem w pomieszczeniu o powierzchni do 22 m2.

02

Nawilżacz

Funkcja nawilżacza zapewnia odpowiedni poziom wilgotności powietrza, co jest szczególnie istotne w okresie grzewczym, gdy suche powietrze podrażnia śluzówkę i utrudnia oddychanie.

03

Aromaterapia

Wbudowany dyfuzor rozprowadza w powietrzu kojący zapach olejków eterycznych lub naturalną mieszankę opartą na probiotykach, która hamuje rozwój bakterii.

04

Czujnik czadu

Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie, H-PURIFIER został wyposażony w specjalny czujnik CO, który na bieżąco monitoruje obecność tlenku węgla w powietrzu.

Zobacz funkcje oczyszczacza Hoover

Hoover Oczyszczacz 4w1 HHP70CAH011

Oddychaj z ulgą przez cały rok

H-PURIFIER został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci najwyższy komfort oddychania czystym i świeżym powietrzem każdego dnia. Rozbudowana, 3-stopniowa filtracja z filtrem HEPA H13 pochłania do 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów w Twoim domu.

Czyste powietrze w 10 minut z H-PURIFIER 700

Po każdym włączeniu H-PURIFIER 700 rozpoczyna analizę powietrza w zakresie pyłu i zanieczyszczeń (PM10 i PM2,5) oraz lotnych związków chemicznych (GAZ). Czas, jakiego potrzebuje na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu o powierzchni do 22 m2 to zaledwie 10 minut.

Pierścień jakości powietrza

Aktualną jakość powietrza możesz w każdej chwili sprawdzić na wyświetlaczu H-PURIFIER lub za pomocą aplikacji hOn. Zielony kolor pierścienia LED Ring oznacza doskonałą jakość powietrza, żółty – zadowalającą, pomarańczowy – słabą, a czerwony – bardzo złą.

Funkcja aromaterapii

H-PURIFIER 700 posiada wbudowany dyfuzor, który rozprowadza w powietrzu kojące zapachy. Do zestawu dołączono kolekcję olejków eterycznych H-ESSENCE, które korzystnie wpływają na zdrowie, redukując stres i pozwalając na relaks w przyjemnej, domowej atmosferze.

Naturalne probiotyki

Zamiast olejków zapachowych, możesz użyć dedykowanego olejku probiotycznego H-BIOTICS. Rozpylone za pośrednictwem oczyszczacza probiotyki hamują namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie i drobnoustroje, przywracając równowagę ekologiczną w pomieszczeniu.

4 tryby pracy do wyboru

Tryb automatyczny – urządzenie samodzielnie dostosowuje moc do aktualnej jakości powietrza. Tryb nocny – zapewnia niezwykle ciche (21 dB), ale intensywne oczyszczanie powietrza podczas snu. Tryb maksymalny – idealnie sprawdzi się do usuwania dymu papierosowego, czy zapachu potraw. Tryb alergii na pyłki – uruchomi się automatycznie w przypadku wykrycia w powietrzu uczulających alergenów.

Tryb alergii na pyłki

Po utworzeniu i aktywacji własnego profilu alergicznego, aplikacja hOn monitoruje stężenie pyłków na zewnątrz i na bieżąco przesyła dane do oczyszczacza H-PURIFIER. Jeśli poziomu pyłków w pomieszczeniu będzie za wysoki, urządzenie automatycznie uruchomi tryb alergii w celu złagodzenia objawów alergii.

Wygodne sterowanie aplikacją

Dedykowana aplikacja mobilna hOn pozwala wygodnie sterować urządzeniem nawet z dala od domu. Aplikacja informuje o jakości powietrza, udostępnia statystyki zanieczyszczeń w danym okresie oraz zbiera dane na temat temperatury, wilgotności i stanu filtra.

Odkryj więcej funkcji

Hoover Oczyszczacz 4w1 HHP70CAH011

   Czy wiesz, że...?

Oczyszczacz H-PURIFIER 700 wychwytuje z powietrza pyły zawieszone PM, czyli drobne cząsteczki (niewidoczne dla ludzkiego oka) pochodzące głównie z zanieczyszczeń zewnętrznych, takich jak pojazdy i emisje przemysłowe. To właśnie one odpowiadają za ataki kaszlu, świszczący oddech, pogorszenie się stanu osób z astmą czy ostre, gwałtowne zapalenie oskrzeli.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki oczyszczacz powietrza jest najlepszy?

  Wybór modelu zależy od oczekiwań i preferencji użytkownika. Przy wyborze, warto zwrócić uwagę na dostępne tryby pracy, wydajność oczyszczania i rodzaj filtrów. Dużą zaletą jest czujnik czadu, który pozwoli ustrzec Cię przed zatruciem tlenkiem węgla oraz dodatkowe funkcje, takie jak nawilżacz powietrza oraz aromaterapia.

 • Czy oczyszczacz powietrza pomaga przy alergiach?

  Tak. Oczyszczacz powietrza H-PURIFIER wychwytuje i neutralizuje pyłki, łagodząc reakcje alergiczne. Ponadto, aplikacja hOn umożliwia utworzenie profilu alergicznego użytkownika, w którym wybierasz pyłki, na które jesteś uczulony. Aplikacja na bieżąco monitoruje stężenie wybranych pyłków. Jeśli wykryje ich obecność, wyśle ostrzeżenie i aktywuje tryb alergii.

 • Czy oczyszczacze Hoover radzą sobie ze smogiem?

  Tak. Oczyszczacze Hoover posiadają 3-warstwowy system filtracji, który zapewnia wszechstronne oczyszczanie powietrza z gazów, pyłków oraz pyłów zawieszonych (PM 10, PM 2,5). Te ostatnie należą do groźnych dla zdrowia składników smogu.

 • Czy filtr można czyścić? Kiedy powinno się to robić?

  H-PURIFIER na bieżąco monitoruje stan filtra i informuje Cię o konieczności jego wyczyszczenia lub wymiany. Aby wyczyścić filtr, wystarczy wyjąć go z urządzenia i odkurzyć zewnętrzną siatkę.

 • Co, jeśli w powietrzu pojawią się niebezpieczne substancje?

  Jeśli stężenie tlenku węgla przekroczy normę, pierścień jakości powietrza LED Ring, przycisk informacyjny oraz przycisk CO Alert zaczną migać na czerwono i włączy się alarm dźwiękowy. Alarm będzie działał do momentu, gdy stężenie tlenku węgla (CO) spadnie poniżej 50 ppm.

 • Czy oczyszczacz ma zabezpieczenia przed dziećmi?

  Tak. H-PURIFIER można łatwo zabezpieczyć przed dziećmi. Wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk na urządzeniu, a panel sterowania zostanie zablokowany.

Jakie akcesoria znajdziesz w opakowaniu?

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Oczyszczacz powietrza
 • Moc [W]
  56
 • Rodzaj zasilania
  Sieciowe
 • Montaż
  Na podłodze
 • Poziom hałasu [dB]
  52
 • Inne
  Aplikacja kompatybilna z Alexa i Google.

  Funkcje

 • Ilość stopni oczyszczania
  Auto 5
 • Aplikacja na telefon
  Tak
 • Wyświetlacz
  Dotykowy panel kontrolny Elektroniczny Tryb pracy Wskaźnik jakości powietrza Wskaźnik prędkości Wskaźnik wymiany filtra Wskaźnik zanieczyszczenia pyłami zawieszonymi PM 2,5
 • Inne
  Zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l.
 • Zastosowane technologie
  Filtr wstępny
  Wi-Fi

  Oczyszczanie

 • Rodzaj filtrów
  HEPA Węglowy Wstępny
 • Ilość filtrów
  3
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
  110
 • Wydajność CADR [m3/h]
  330
 • Czujniki
  Gazu Jakości powietrza
 • Dodatkowe funkcje
  Nawiew 360st Sterowanie smartfonem

  Fizyczne

 • Wysokość [cm]
  74.5
 • Szerokość [cm]
  28
 • Głębokość [cm]
  31.7
 • Waga [kg]
  9.6

  Ogólne

 • Kolor
  Biało-srebrny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.71

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.71
5/5
Maciej 2021.05.03, 11:36

Świetny

Wybrany głównie ze względu na design jednak okazuje się że naprawdę daje radę. Ma wyświetlacz pokazujący poziom zanieczyszczenia powietrza bardzo prosty w odczytaniu (oznacza czystość kolorami). Drobinki zniknęły z powietrza po wprowadzeniu się tego lokatora.

5/5
Kamil 2021.04.29, 02:23

dwa w jednym

Bardzo dobry, szczególnie w oczyszczaniu. Przy świetle słonecznym już nie widać niegdyś wszechobecnego kurzu. Nawliżanie to dla mnie głównie dodatek.

5/5
Łukasz 2021.03.26, 08:40

Polecam

Rewelacja, na zdrowiu się nie oszczedza. Biorąc pod uwagę, że teraz praktycznie całe dnie spędzamy w domach jest to bardzo pomocne urządzenie. Aplikacja daje nam dużo więcej możliwości. Polecam