Porównywarka (0)
PLN

Odkamieniacz DE LONGHI EcoDecalk 500 ml

nr kat.: 1277423
Odkamieniacz DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Odkamieniacz DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Odkamieniacz DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Odkamieniacz DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Dostawa tego samego dnia

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja

Odkamieniacz EcoDecalk De'Longhi

EcoDecalk to ekologiczny odkamieniacz produkcji De’Longhi. Może być stosowany zarówno w automatycznych, jak i manualnych (np. kolbowych) ekspresach do kawy. Szybko i skutecznie usuwa resztki nieorganiczne i twarde osady.

Formuła preparatu jest w 100% przyjazna środowisku, ale również skuteczniejsza w zwalczaniu osadu z wapnia gromadzącego się wewnątrz ekspresów do kawy. Wykorzystano w nim wysokiej jakości surowce pochodzenia roślinnego, bezpieczne dla środowiska i ulegające biodegradacji. Opakowanie wykonano z surowców wtórnych i materiałów przyjaznych środowisku – papier, z którego wykonano pudełko i etykietę, posiada certyfikat FSC®.

Regularne stosowanie odkamieniacza EcoDecalk co ok. 3 miesiące (w zależności od stopnia twardości wody, liczby i wielkości przygotowywanych kaw czarnych oraz mlecznych, etc.) zapewnia dłuższą żywotność ekspresu do kawy i zwiększa jego wydajność energetyczną. Nagromadzony osad z wapnia prowadzi bowiem do wzrostu zużycia energii nawet do 30%.

Testy laboratoryjne dowiodły, że EcoDecalk jest do 3 razy efektywniejszy i szybciej rozpuszcza osad z wapnia w porównaniu do tradycyjnych odkamieniaczy, dlatego idealnie przywraca optymalne warunki higieniczne ekspresu do kawy.

500 ml = 5 procesów odkamieniania

Opakowanie o pojemności 500 ml to 5 porcji produktu - każda wystarcza na przeprowadzenie jednokrotnego procesu odkamieniania.

Charakterystyka

Rodzaj

Płyn

Pojemność [ml]

500

Właściwości

Usuwa kamień, Usuwa osady, Usuwa resztki

Ogólne

Producent

De Longhi

Przeznaczenie

Ekspresy

Opinie