Robot odkurzający SAMSUNG VR30T85513W/GE

nr kat.: 1468207
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika: Tak
 • Czujniki: Antykolizyjny, Kurzu, Przeszkód, Uskoku podłoża
 • Dysze/szczotki: Szczotka rolkowa, Wirująca szczotka boczna
 • Harmonogram sprzątania: Tak
 • Aplikacja mobilna: Tak
 • Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.3
 • Rodzaj filtrów: HEPA
 • Wirtualna ściana: Tak
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
2179
,-
2279
Taniej o 100

Najniższa rata 47,21 x 60   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h

Klienci widzieli również

Robot odkurzający iROBOT Roomba i7 (i7158)
1 889,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba i7+ (i7558)
2 789,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba i5 (i515840)
1 439,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba j7 (j715840)
2 189,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba j7+ (j755840)
3 249,00 zł
Robot odkurzający iROBOT Roomba S9+
4 399,00 zł 4 199,00 zł
Robot odkurzający ELECTROLUX PI92-4ANM Pure i9.2
2 469,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i3 (i315840)
1 499,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i3+ (i355840)
1 699,00 zł
Robot odkurzający MAXCOM MH12
1 239,00 zł
Robot odkurzający SAMSUNG VR30T80313W/GE Jet Bot
1 999,00 zł
Robot odkurzający MIELE Scout RX3 HomeVision
2 839,00 zł
Robot odkurzający MIELER Scout RX3 Runner
2 489,00 zł
Robot odkurzający IROBOT Roomba i1 (i115840)
1 399,00 zł
Robot odkurzający ROBOROCK S7 MAXV Ultra
5 799,00 zł 5 479,00 zł

Akcesoria

Miotełka do kurzu SWIFFER Duster XXL rączka + 2 wkłady
24,99 zł
Miotełka do kurzu SWIFFER Douster Rączka + 4x Wkład
13,99 zł
Odkurzacz SENCOR SVC 190 R
109,99 zł
Ściereczki do kokpitu ISY ICL-6200
4,97 zł
Saszetka zapachowa PACHNĄCA SZAFA Wzgórze Lawendowe
3,99 zł
Urządzenie do mycia okien KARCHER 1.633-530.0 WV 6 Premium ...
439,00 zł
Myjka do okien KARCHER 1.633-202.0 WV 1 Premium Homeline
239,00 zł
Płyn NTT cleaNTT do czyszczenia ekranów 100 ml
4,99 zł
Miotełka do kurzu SWIFFER Rączka + Wkład
5,99 zł
Chusteczki czyszczące LCD ISY ICL-6750-INT
11,99 zł
Odkurzacz SEVERIN HV 7144
179,99 zł
Odkurzacz ręczny OK OVR 7222 Rechargeable Vacuum Cleane
129,99 zł
Zestaw do czyszczenia ekranów ISY ICL-6850-INT
14,99 zł
Sprężony gaz do czyszczenia ISY ICL-6575-INT
24,99 zł
Płyta czyszcząca HAMA CD
34,99 zł
Chusteczki czyszczące do LCD ISY ICL-6450-INT
9,99 zł

Opis i specyfikacja
Sprzątaj swój dom wydajniej i dokładniej     Delikatne i skuteczne odkurzanie podłóg   Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz    Wygoda sterowania zdalnego
      Sensor LiDAR                  Szczotka o wysokiej wydajności              Stacja czyszcząca              Ulepszone sterowanie za pomocą Wi-Fi
 

Posprzątaj swój dom dokładnie I higienicznie

 Roboty odkurzające Samsung Jet Bot umożliwiają dokładne oraz higieniczne sprzątanie domu

Najważniejsze cechy 


Dzięki sensorowi LiDAR odkurzacze automatyczne Jet Bot optymalizują trasę sprzątania i weryfikują swoją pozycję 

Sensor LiDAR
Sprzątaj swój dom wydajniej i dokładniej. Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę.

Szczotka główna Samsung Jet Bot posiada elementy, które przecinają włosy, dzięki czemu nie wplątują się one 


Szczotka o wysokiej wydajności 
Jeszcze większa efektywność odkurzania każdego typu podłogi.

Robot sprzątający Jet Bot + posiada stację czyszczącą, która umożliwia higieniczne automatyczne opróżnienie pojemnika na kurz 
Stacja czyszcząca
Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy*
* Może się różnić w zależności od ilości kurzu w rzeczywistym środowisku domowym.Sprzątaj swój dom wydajniej i dokładniej Sensor LiDARJet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujnik LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie*, aby zebrać informacje o odległości. Dzięki temu porusza się sprawnie i obejmuje większą część domu**.


Sensor LiDAR w Samsung Jet Bot zapewnia dokładne mapowanie przestrzeni oraz planowanie najkorzystniejszej trasy sprzątania

Sensor LiDAR w Samsung Jet Bot zapewnia dokładne mapowanie przestrzeni oraz planowanie najkorzystniejszej trasy sprzątania* Skanuje 360° na obszarze 6 metrów przy 10 obrotach na sekundę.
** Na podstawie wewnętrznych testów Samsung, na obszarze z meblami ułożonymi w sposób podobny do rzeczywistego ułożenie mebli w domu, w porównaniu z konwencjonalnym Samsung VR7000M.

Skuteczne czyszczenie bez wysiłku Precyzyjne sprzątanieNieprzerwana moc i dokładność przez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer I wielocyklonową strukturą Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej wydajności czyści rózne rodzaje podłóg I powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.


Robot odkurzający Samsung Jet Bot zapewnia dokładne sprzątanie bez wysiłku dzięki zaawansowanemu silnikowi, wielocyklonowej strukturze oraz wysokowydajnej szczotce


Dostosowanie mocy sprzątania do różnych powierzchni Inteligentne sterowanie mocą
Odkurzając różne powierzchnie należy korzystać z optymalnej mocy ssania, by mieć pewność, że są dokładnie wysprzątane. Funkcja sterowania mocą wykrywa, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na posadzce i automatycznie generuje najefektywniejszą siłę ssania. Dzięki temu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by skutecznie usunąć nagromadzony kurz.


 Robot Samsung Jet Bot posiada automatyczne sterowanie mocą ssącą, która dopasowywana jest w zależności od odkurzanej powierzchni

Delikatne i skuteczne odkurzanie podłóg 
Szczotka o wysokiej wydajnościCzyść dywany i podłogi skuteczniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej wydajności w odkurzaczu ma drobne włókna, wykonane z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory również mielą włosy, by zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.


Szczotka główna robotów odkurzających Jet Bot czyści skutecznie podłogi i dywany oraz posiada szczotkę przecinającą włosy, dzięki którym nie oplatają się one i nie zaplątują w nią
Samsung Jet Bot odkurzający czarne tło zdjęcia
Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz Stacja czyszcząca
Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy*. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na pozbycie się zanieczyszczeń. Po sprzątaniu, odkurzać automatycznie wróci do stacji czyszczącej, która usunie kurz**, korzystając z technologii „Air Pulse”. Wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% drobnego pyłu***, przez co wydmuchiwane powietrze jest czyste.
Dzięki stacji czyszczącej w higieniczny sposób usuwane są zanieczyszczenia z robota sprzątającego Jet Bot
Dzięki stacji czyszczącej w higieniczny sposób usuwane są zanieczyszczenia z robota sprzątającego Jet Bot* Może się różnić w zależności od ilości kurzu w rzeczywistym środowisku domowym.
** Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania, trudne zabrudzenia takie jak kurz czy splątane włosy mogą nie zostać usunięte w jednym cyklu.
*** Na podstawie testów wewnętrznych, w trybie Max, zgodnie z normą IEC62885-2 Cl. 5.11 standard. Wyniki mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków w domu.
Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia w całości pojemnik na kurz Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurzUtrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i z łatwością opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o pojemności 0,3 l, w tym system wielocyklonowy, można myć w całości, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie.


Odkurzacze Jet Bot posiadają łatwy do mycia pojemnik wielocyklownowy oraz filtr przedsilnikowy - obydwa można myć w całości


Wygoda sterowania zdalnego 
Ulepszone sterowanie za pomocą Wi-FiUmożliwia sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz aby urządzenie pracowało.


Robotem odkurzającym Jet Bot możesz precyzyjnie sterować przy użyciu aplikacji SmartThings

* Dostępne na urządzeniach z iOS oraz systemem Android (Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0 od iPhone 6, iPad mini2 bądź nowszy).
Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz konto Samsung.
Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi System Select & Go™Tworzy w aplikacji na smartfonie mapę całego domu, dzięki czemu można określić nazwę każdego pomieszczenia, aby dokładnie wyznaczyć obszar sprzątania.

 Za pomocą smartfona możesz określać jaki obszar ma wysprzątać w danym momencie Jet Bot, bo dzięki funkcji Select & Go rozpoznaje on pomieszczenia


Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu System No-go Zone
Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one automatyczny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
* Dostępne na urządzeniach z iOS oraz systemem Android (Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0 od iPhone 6, iPad mini2 bądź nowszy) . Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz konto Samsung.

 System No-go Zone pozwala na ograniczanie odkurzaczowi Jet Bot dostępu do konkretnych pomieszczeń i miejsc poprzez aplikację SmartThings


Sprawdzaj postępy sprzątania swojego Jet Bota na bieżąco
Bieżący Raport SprzątaniaSprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym przy pomocy aplikacji SmartThings*. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci szybko zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia lub je wyłączyć.
* Dostępne na urządzeniach z iOS oraz systemem Android (Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0 od iPhone 6, iPad mini2 bądź nowszy) . Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz konto Samsung.
 Za pomocą aplikacji SmartThings możesz stale sprawdzać postępy w sprzątaniu dzięki Bieżącemu Raportowi Sprzątania

W opakowaniu:
Zawartość opakowania odkurzacza automatycznego Jet Bot + to Jet Bot +, 2 filtry przedsilnikowe (z czego jeden zainstalowany), taśma magnetyczna, 2 boczne szczotki (z czego jedna zainstalowana), 2 worki na kurz (z czego jeden zainstalowany) oraz stacja czyszczącaSpecyfikacja

 • Moc silnika: 60 W 
 • Pojemność pojemnika na kurz: 0.3 L 
 • Wymiary urządzenia (SxWxG) 350x99.8x350 mm
 • Wymiary netto (SxWxG) 350x525x480 mm 
 • Waga urządzenia: 3.4 kg 
 • Waga netto: 8.4 kgOdkurzacz automatyczny to genialnie zaprojektowane urządzenie, które charakteryzuje się wieloma zaletami i wyjątkowo inteligentnym sposobem działania. Taki odkurzacz jest robotem samodzielnie poruszającym się po naszym domu, przy czym jego główną funkcją jest odnajdywanie i usuwanie zanieczyszczeń, najlepiej na płaskich, w miarę jednolitych nawierzchni, tj parkiety, kafelki, dywany, wykładziny. Odkurzacze automatyczne są niemalże bezobsługowe – mogą pracować, gdy nie ma nas w domu lub wtedy, gdy odpoczywamy. Gwarantują ogromną oszczędność czasu, a sprzątając nawet codziennie, stale utrzymują za nas czystość w domu.

Czujniki

Roboty sprzątające są wręcz naszpikowane różnego rodzaju czujnikami, które pozwalają im nieomylnie i bezpiecznie manewrować po domu, wykrywać brud oraz wracać do stacji dokującej. Najczęściej stosowanymi czujnikami są:
Antykolizyjny - czujnik monitoruje przestrzeń przed odkurzaczem, dzięki czemu nie uderza o przeszkody a delikatnie do nich podjeżdża.


Kurzu - czujnik wykrywający zabrudzenia, który po wykryciu obecności większej ilości śmieci na podłodze, przełącza odkurzacz w tryb punktowego sprzątania.


Przeszkód - czujnik zbliżeniowy, który informuje urządzenie, że w pobliżu znajduje się przeszkoda.


Uskoku podłoża - czyli czujnik przestrzenny, który dba o to, aby robot podczas sprzątania nie spadł ze schodów.


Odkurzacz SAMSUNG VR30T85513W/GE posiada czujniki: Kurzu, Antykolizyjny, Uskoku podłoża, Przeszkód
Harmonogram sprzątania

Odkurzacz posiada funkcję planowania sprzątania, czyli tzw. harmonogram sprzątania. Dzięki tej funkcji w ogóle nie musimy pamiętać o włączeniu odkurzacza a rozpoczęcie prac porządkowych możemy spersonalizować w urządzeniu. Należy ustalić porę sprzątania, w której będzie to najmniej dla nas uciążliwe (np. w godzinach pracy). Po powrocie do domu będzie na nas czekać czysta podłoga.

  Techniczne

 • Rodzaj odkurzacza
  Robot odkurzający
 • Rodzaj filtrów
  HEPA
 • Pojemność zbiornika na kurz [l]
  0.3
 • Poziom hałasu [dB]
  76
 • Czas działania [min]
  90
 • Czas ładowania [min]
  210
 • Moc silnika [W]
  60
 • Konstrukcja
  Bateria- (Li-ion) Czujnik zabrudzeń Ergonomiczna konstrukcja Inteligentny system nawigacyjny Silnik Inwerterowy Stacja dokująca Szczotka główna w kształcie litery V
  Wirująca szczotka boczna Zderzak z czujnikiem dotykowym

  Funkcje

 • Czujniki
  Antykolizyjny Kurzu Przeszkód Uskoku podłoża
 • Harmonogram sprzątania
  Tak
 • Programy
  Auto Codzienny Harmonogram Miejscowy Wzdłuż ścian
 • Wirtualna ściana
  Tak
 • Aplikacja mobilna
  Tak
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika
  Tak
 • Automatyczny powrót do bazy
  Tak
 • Zastosowane technologie
  Advanced Corner Cleaning - dokładniejsze sprzątanie w rogach i kątach Aplikacja na urządzenia mobilne Asystent Google Auto Carpet Boos zwiększa siłę ssania na dywanach Automatyczne ładowanie
  Automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń Select & Go™
  Smart Navigation System Wi-Fi Wykrywania przeszkód
 • Zabezpieczenia
  `System zabezpieczający przed upadkiem Automatyczne wyłączanie w przypadku zablokowania kółek Automatyczne wyłączenie po podniesieniu Zabezpieczenie przeciw zaplątaniu się w kable
 • Komunikacja
  Komunikacja w języku polskim Kontrolka akumulatora Wskaźnik ładowania Wskaźnik naładowania Wskaźnik poziomu baterii
 • Dodatkowe funkcje
  Automatyczne ładowanie akumulatora Automatyczne zwiększanie mocy ssącej na dywanach Czujnik LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie Funkcja mapowania Funkcja Spot - czyszczenie miejscowe Funkcja wykrywania dywanów Harmonogram sprzątania dla każdego pomieszczenia z osobna Nawigacja po przez laser Raport głosowy Regulacja siły ssania Skanowanie i mapowanie laserowe Sterowanie mocą System dokładnego czyszczenia przy ścianach i w rogach pomieszczenia System No-go Zone - żywając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany Wirtualna ściana dostępna po przez aplikację mobilną

  Fizyczne

 • Szerokość [cm]
  35
 • Wysokość [cm]
  9.98
 • Waga [kg]
  8.4

  Wyposażenie

 • Załączone wyposażenie
  Stacja dokująca Clean Base ™ Taśma magnetyczna Zasilacz 2 filtry HEPA 2 szczotki boczne 2 wymienne worki na brud
 • Dysze/szczotki
  Szczotka rolkowa Wirująca szczotka boczna

  Ogólne

 • Linia
  Jet Bot
 • Kolor
  Mglista biel
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Outlet