Marki

Aktualności więcej

Coraz większą popularnośc zyskują urządzenia do pielęgnacji twarzy. Czy jest sauna do twarzy, jak działa elektryczna szczoteczka do twarzy, albo czego możemy się spodziewać po urządzeniu do mikrodermabrazji? Odpowiadamy w tym artykule.

Dzień Bezpiecznego Kierowcy nie bez powodu przypada na 25 lipca. Otóż tego dnia obchodzimy imieniny Krzysztofa, a Św. Krzysztof jest patronem kierowców. Święto to doskonały moment na chwilę refleksji nad tym, jak wspólnie możemy poprawić bezpieczeństwo na drogach. Sprawdź, co powinniśmy wozić w aucie.

Coraz bardziej przywiązujemy wagę do swojego wyglądu. Każdy z nas bez względu na płeć i wiek chce się prezentować jak najlepiej. Codzienna pielęgnacja ciała to dla wielu obowiązek. Znacznie łatwiej dbać o urodę mając odpowiedni sprzęt. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziesz wszelkie urządzenia z kategorii małe AGD przeznaczone do pielęgnacji. W ofercie są m.in. suszarki do włosów, prostownice, karbownice, lokówki oraz akcesoria fryzjerskie. Osoby chcące mieć piękną, promienną cerę powinny zakupić szczoteczkę do oczyszczania twarzy. W asortymencie jest również wiele produktów dla mężczyzn jak: golarki, trymery i maszynki do strzyżenia włosów. W tej kategorii produktów można są dostępne sprzęty przydatne dla całej rodziny: termometry, elektryczne szczoteczki do zębów, koce elektryczne oraz masażery. Wszystkie urządzenia cechują się ciekawym designem oraz funkcjonalnością. Dzięki nim zabiegi upiększające staną się jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze!

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]