Waga HUAWEI Scale 3 Pro

nr kat.: 1455518
 • Rodzaj produktu: Waga łazienkowa
 • Platforma: Szklana
 • Pamięć pomiaru: TAK
 • Dodatkowe pomiary: Analiza masy ciała, Analiza masy kości, Analiza masy mięśniowej, Analiza zawartości tkanki tłuszczowej, Analiza zawartości wody, Interpratacja wyników, Masa mięśni szkieletowych, Masa minerałów kostnych, Podstawowa przemiana materii (BMR), Pomiar tętna, Wskaźnik masy ciała (BMI), Zawartość białka w organizmie
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
389
,-
399
Taniej o 10

19,06 x 25   rat

Raty online

i 6 miesięcy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h
Wysyłka jeszcze dziś z dostawą na jutro!

Klienci widzieli również

Waga ŁUCZNIK BS-11A
49,99 zł
Waga BLAUPUNKT BSM411
79,99 zł
Waga GARMIN Index S2 czarny
699,00 zł
Waga łazienkowa KOENIC KPS 15121 W
64,99 zł
Waga ŁUCZNIK BS-2018 Diament
49,99 zł
Waga SENCOR SBS 113
44,99 zł
Waga SENCOR SBS 8000BK
149,99 zł
Waga SENCOR SBS 5051WH
69,99 zł
Waga ŁUCZNIK BS973 W14
39,99 zł
Waga OK. OPS 200
59,90 zł
Waga ŁUCZNIK BS-11B
49,99 zł
Waga SALTER 9206 SVSV3R
109,99 zł
Waga SALTER 9206 SVBK3R
99,99 zł
Waga SOEHNLE 63853 Style Sense Comfort 100
169,99 zł 159,99 zł
Waga SOEHNLE 63858 Shape Sense Control 200
117,97 zł
Waga SOENHLE 83582 Style Sense Compact 300
179,99 zł 169,99 zł

Opis i specyfikacja

Inteligentna waga


8 elektrod pomiarowych | 22 wskaźniki pomiaru | Łączność Wi-Fi i Bluetooth


Najnowsza inteligentna waga HUAWEI Scale 3 Pro we współpracy z aplikacją HUAWEI Zdrowie pomoże śledzić każdy krok w kierunku zdrowej, wymarzonej sylwetki.8 ELEKTROD POMIAROWYCH

Standardowe wagi elektroniczne posiadają 4 elektrody, które stykając się ze stopami, dokonują pomiaru składu ciała z wykorzystaniem niskich częstotliwości.
Najnowsza inteligentna waga HUAWEI Scale 3 Pro posiada aż 8 elektrod, które stykają się zarówno ze stopami, jak i z dłońmi i przy użyciu podwójnej częstotliwości, dostarczają precyzyjnych informacji na temat składu całego ciała.
Szczegółowe informacje umożliwiają użytkownikom śledzenie postępów i stałą kontrolę ich kondycji.22 WSKAŹNIKI POMIARU 
 
Szczegółowa analiza składu ciała nigdy nie była tak łatwa. Wystarczy połączyć wagę HUAWEI Scale 3 Pro z aplikacją HUAWEI Zdrowie, aby uzyskać dostęp do raportów, analiz oraz cennych wskazówek. Tworzone są one w oparciu o algorytm HUAWEI TruFit™ 2.0
oraz analizę 22 wskaźników, w tym 10 ogólnych (wagi, BMI, tętna, masy mięśni szkieletowych, zawartości tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie, beztłuszczowej masy ciała, poziomu tłuszczu trzewnego, podstawowej przemiany materii, białka i zawartości minerałów w kościach) i 12 segmentowych (dotyczących poszczególnych partii ciała).
HUAWEI TruFit™ 2.0 opracowany został we współpracy z naukowcami z Chińskiej Akademii Nauk, a pomiary dokonywane są na podstawie ściśle określonych wytycznych.  Dzięki wykorzystaniu big data i sztucznej inteligencji, użytkownik otrzymuje precyzyjne informacje pomagające zadbać o zdrowie. Najnowsza generacja systemu wykorzystuje prądy o podwójnej częstotliwości, co zapewnia większą dokładność pomiaru.ŁĄCZNOŚĆ WI-FI I BLUETOOTH

Waga może połączyć się z aplikacją HUAWEI Zdrowie na dwa sposoby – poprzez domowe Wi-Fi oraz przez Bluetooth. Podczas połączenia za pomocą Bluetooth, należy uruchomić aplikację, a następnie dokonać pomiarów. Natomiast przy połączeniu poprzez Wi-Fi, uruchamianie aplikacji podczas pomiarów nie jest konieczne.
Waga HUAWEI Scale 3 Pro może zostać połączona z 10 różnymi kontami ID Huawei, a każde z nich może zostać podzielone na 10 kolejnych subkont.
Urządzenie może być również udostępniane gościom. W tym celu należy uruchomić aplikację HUAWEI Zdrowie i wprowadzić informacje o użytkownikach, a waga będzie gotowa do pracy. Dane nie będą archiwizowane i wkrótce po pomiarze zostaną usunięte.


STYLOWY I PRAKTYCZNY DESIGN

Stylowy i nowoczesny design wagi HUAWEI Scale 3 Pro podkreśla panel wykonany ze szkła hartowanego, który zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Konstrukcję urządzenia i układ czujników opracowano na podstawie wyników długotrwałych badań, tak, aby zapewnić komfortowe użytkowanie jak najszerszej grupie użytkowników o zróżnicowanych potrzebach.
Oprócz wbudowanych w podstawę czujników, zadbano również o czujnik dłoni, który umocowany jest na elastycznym przewodzie. Umożliwia to użytkownikowi łatwą regulację do wymaganej wysokości podczas pomiarów.
Nóżki u podstawy o wysokości zaledwie 3,6 mm z gumowymi podkładkami antypoślizgowymi zapewniają użytkownikowi stabilność podczas dokonywania pomiarów.
JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Podczas procesu produkcji waga HUAWEI Scale 3 Pro została poddana rygorystycznym testom potwierdzającym jej wytrzymałość i odporność. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i jak najlepsze wrażenia z użytkowania.  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Waga łazienkowa
 • Rodzaj wagi
  Elektroniczna
 • Konstrukcja
  Folia ITO (elektroda do pomiaru tłuszczu) Osiem elektrod Powierzchnia ważenia ze szkła bezpiecznego Zaokrąglony kształt
 • Jednostki pomiarowe
  Kg - kilogram

  Funkcje

 • Automatyczne włączanie / wyłączanie
  Tak/Nie
 • Pamięć pomiaru
  TAK
 • Dodatkowe pomiary
  Analiza masy ciała Analiza masy kości Analiza masy mięśniowej Analiza zawartości tkanki tłuszczowej Analiza zawartości wody Interpratacja wyników Masa mięśni szkieletowych Masa minerałów kostnych Podstawowa przemiana materii (BMR) Pomiar tętna Wskaźnik masy ciała (BMI) Zawartość białka w organizmie
 • Zastosowane technologie
  Bluetooth WiFi
 • Inne
  Raporty dotyczące stanu zdrowia; Wskazówki naukowe dotyczące dokładnych wyników dzięki aplikacji TruFit 2.0;

  Fizyczne

 • Platforma
  Szklana

  Ogólne

 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy