PLN 918

Produkt z gazetki

Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE ProtectiveClean 6100 HX6877/35 (2 szt.)

nr kat.: 1387619 PHILIPS SONICARE
Raty Online 0%: 20 x 45,90 ›
Sprawdź koszty rat

Outlet

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE ProtectiveClean 6100 HX6877/35 (2 szt.)
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE ProtectiveClean 6100 HX6877/35 (2 szt.)
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Zestaw szczoteczek sonicznych  PHILIPS SONICARE HX6877/35 posiadających 3 programy, 3 poziomy intensywności, 2 funkcje BrushSync, wbudowany czujnik nacisku. Ta szczoteczka oferuje trzy programy pracy i trzy poziomy intensywności, dzięki czemu pozwala dostosować szczotkowanie do własnych potrzeb. Program czyszczenia do doskonałego czyszczenia zębów, Program wybielania jest idealny do usuwania przebarwień, a program ochrony dziąseł to dodatkowa minuta szczotkowania z mniejszą mocą, podczas której można delikatnie masować dziąsła. Można zmienić kolejność „wyższych” i „niższych” poziomów intensywności, aby uszeregować je odpowiednio do zastosowania od lewej do prawej strony jamy ustnej. Możesz mieć pewność, że korzystanie ze szczoteczki jest bezpieczne: nasza technologia soniczna jest przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru. Pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy i poprawia stan zdrowia jamy ustnej. Rączka i główka Sonicare to doskonałe połączenie. Wynoszą naszą technologię soniczną na nowy poziom i zapewniają niezrównaną skuteczność czyszczenia. Szybkie wibracje rączki powodują do 62 tys. ruchów szczoteczki na minutę, które przekształcają mieszaninę pasty do zębów i śliny w delikatne mikrobąbelki, a następnie kierują je głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, aby szczotkowanie było wyjątkowo skuteczne. Ta wykorzystująca mikrochip technologia wykrywa i synchronizuje główkę szczoteczki z rączką. Rączka i główka szczoteczki tworzą rozwiązanie pozwalające generować inteligentne przypomnienia o konieczności wymiany. astanawiasz się, jakiego programu lub poziomu intensywności użyć? Koniec z rozterkami. Funkcja parowania trybu BrushSync informuje inteligentną rączkę, jakiej główki szczoteczki używasz. Jeśli na przykład nałożysz główkę Gum Care, szczoteczka do zębów będzie wiedziała, że ma wybrać dla dziąseł optymalny program i poziom intensywności. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania. Wszystkie główki szczoteczki z czasem się zużywają. Ale nasza technologia BrushSync rejestruje, jak długo używasz główki szczoteczki i jak mocno szczotkujesz. Gdy nadejdzie czas na jej wymianę, zaświeci się wskaźnik na rączce i usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że główka szczoteczki jest skuteczna. QuadPacer informuje, kiedy upływa optymalny czas szczotkowania każdej części jamy ustnej. Z kolei Smartimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty.

Galeria filmów

 • Wideo

Techniczne

Rodzaje obrotów

Soniczne

Rodzaj produktu

Zestaw szczoteczek

Rodzaj baterii/akumulatora

Litowo-jonowa

Zastosowane technologie

BrushSync, Quadpacer, Smartimer

Konstrukcja

Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, Pełne naładowanie wystarcza na 2 tygodnie pracy (mycie 2 x dziennie)

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Regulacja prędkości

3 stopnie

Maksymalna prędkość [obr/min]

62000

Funkcje

Programy mycia

Białe, Czyszczenie normalne, Masaż dziąseł

Wskaźniki

Konieczności wymiany końcówki, Niskiego poziomu naładowania baterii/akumulatora, Podświetlany wyświetlacz

Czujniki

Nacisku

Sygnalizator czasu mycia

Co 2 min., Co 30 sek.

Końcówka

Ilość

2

Model

ProtectiveClean 6100

Ogólne

Producent

Philips Sonicare

Linia

ProtectiveClean

Kolor

Biało-srebrny

Załączone wyposażenie

Ładowarka, 2 standardowe główki W2 Optimal White, 2 futerały podróżne, 2 uchwyty

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Kasia

Jeszcze bielsze zęby

Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE HX6877/35 posiadających 3 programy, 3 poziomy intensywności, 2 funkcje BrushSync, wbudowany czujnik nacisku. Ta szczoteczka oferuje trzy programy pracy i trzy poziomy intensywności, dzięki czemu pozwala dostosować szczotkowanie do własnych potrzeb. Program czyszczenia do doskonałego czyszczenia zębów. Program wybielania jest idealny do usuwania przebarwień, a program ochrony dziąseł to dodatkowa minuta szczotkowania z mniejszą mocą, podczas której można delikatnie masować dziąsła. Można zmienić kolejność ,,wyższych" i ,,niższych" poziomów intensywności, aby uszeregować je odpowiednio do zastosowania od lewej do prawej strony jamy ustnej. Mogę mieć pewność, że korzystanie ze szczoteczki jest bezpieczne: technologia soniczna jest przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru. Pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy i poprawia stan zdrowia jamy ustnej. Rączka i główka Sonicare to doskonałe połączenie. Wynoszą naszą technologię soniczną na nowy poziom i zapewniają niezrównaną skuteczność czyszczenia. Szybkie wibracje rączki powodują do 62 tys. ruchów szczoteczki na minutę, które przekształcają mieszaninę pasty do zębów i śliny w delikatne mikrobąbelki, a następnie kierują je głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, aby szczotkowanie było wyjątkowo skuteczne. Ta wykorzystująca mikrochip technologia wykrywa i synchronizuje główkę szczoteczki z rączką. Rączka i główka szczoteczki tworzą rozwiązanie pozwalające generować inteligentne przypomnienia o konieczności wymiany. Funkcja parowania trybu BrushSync informuje inteligentną rączkę, jakiej główki szczoteczki używam. Jeśli na przykład nałożę główkę Gum Care, szczoteczka do zębów będzie wiedziała, że ma wybrać dla dziąseł optymalny program i poziom intensywności. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania. Wszystkie główki szczoteczki z czasem się zużywają. Ale technologia BrushSync rejestruje, jak długo używam główki szczoteczki i jak mocno szczotkuję. Gdy nadejdzie czas na jej wymianę, zaświeci się wskaźnik na rączce i zawsze słyszę krótki sygnał dźwiękowy. Dzięki temu rozwiązaniu mogę mieć pewność, że główka szczoteczki jest skuteczna. QuadPacer informuje, kiedy upływa optymalny czas szczotkowania każdej części jamy ustnej. Z kolei Smartimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty.
Podsumowując czyszcząca siła nawet do 62 000 ruchów szczoteczki na minutę nadaje dużą szybkość mieszaniny płynu (pasty i śliny) tworząc mikrobąbelki, a wielki zakres ruchu włosia powoduje, że wtłaczane są one głęboko w przestrzenie międzyzębowe oraz wzdłuż linii dziąseł gwarantując idealne czyszczenie nawet poza zasięgiem włosia.
Bezpieczne i finezyjne korzystanie ze szczoteczki jest skuteczne i bezpieczne.
Ponadto opracowana technologia soniczna Philips Sonicare jest dopasowana do czyszczenia aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron, a także lakieru na zębach. Sama w to nie mogłam uwierzyć dopóki nie spróbowałam, a również mam założony aparat ortodontyczny i myślałam, że to będzie duży problem.

5 na 5

Nat

Prezent strzałem w dziesiątkę!

Zabawna jest historia znalezienia się tych szczoteczek w naszym domu. Zbliżała się nasza rocznica i każde z nas zastanawiało się co by kupić tej drugiej stronie. W końcu, wpadłam na genialny pomysł, ze moglibyśmy kupić sobie zestaw szczoteczek sonicznych, inwestując w ten sposób w nasze zdrowie. Mój mąż uznał, że pomysł jest niegłupi i przynajmniej będą to pieniądze dobrze wydane. W ten sposób pojawił się u nas ten zestaw. Oczywiście, moja szczoteczka jest biała - bo jestem jak anioł:), a mąż ma czarną – bo ma czarne myśli:)

Musze przyznać, że szczoteczka bardzo dobrze leży w dłoni zarówno kobiecej i męskiej. Pierwsze jej użycie było związane ze śmiesznym gilgotaniem w dziąsła, przy kolejnym myciu już się tego nie odczuwa (szkoda, bo to było zabawne:)
Nie mieliśmy wcześniej szczoteczek sonicznych. Męczyliśmy się ze zwykłymi. Ta soniczna jest świetna: nie dość, że sama się porusza to też sama odmierza czas. Najczęściej to 2 minuty, czyli ten czas zalecany przez dentystów, lecz zależy to od programu, bo np. ten związany z wybielaniem trwa 2.5 minuty.

Baliśmy się z mężem, że taką szczoteczkę trzeba wciąż ładować, a gdy chce się jej użyć to się okaże, że jest akurat wyładowana, ale tu bateria jest bardzo mocna. Producent zapewnia, że wystarcza na 14 dni przy standardowym myciu. Przyznam, że u nas ładujemy jeszcze rzadziej, myślę, że nie częściej niż miesiąc. Ta szczoteczka jest bardzo inteligentna i dioda wam wskaże kiedy należy doładować szczoteczkę, ale gdy się zapala to jeszcze na wiele razy wystarczy także nie ma co się stresować.

Szczoteczka ma 3 tryby do wyboru: 1) clean 2) white 3) gum care. 1. to taki codzienny, ogólny, 2. trwa o pół minuty dłużej niż 1., ma służyć wybieleniu, 3. też trwa dłużej niż 1. bo przewiduje masowanie dziąseł. My na razie eksplorujemy cały czas clean bądź white, ale chcemy też spróbować trzeciego, ale musimy dokupić odpowiednie końcówki.

Jeśli o te końcówki właśnie, to szczoteczka jest taka mądra, że rozpoznaje jaki rodzaj szczoteczki nałożyliście na nią i od razu przełącza się na dany tryb. Np. nakładacie standardową główkę do 2-minutowego trybu „clean” i wtedy od razu możecie przejść do czyszczenia w tym trybie, bez konieczności wybierania danego trybu. Oprócz tryby dostępne są też 3 poziomy intensywności. My z mężem używamy tego najbardziej intensywnego, czyli największą prędkość 62 tysiące ruchów.
Ogromną przewagą takiej szczoteczki nad zwykłą jest to, że sama liczy wam czas np. tych dwóch minut. Poza tym, wydaje sygnał co 30 sekund, aby zmienić część jamy ustnej, którą się zajmujecie. Np. przez 30 sekund szczoteczka czyści zęby na dole po lewo, czas więc przenieść ją na prawą stronę. Szczoteczka sprawdza też czy nie nadwyrężacie swoich zębów i dziąseł. Nie jest tu potrzebny mocny nacisk więc jeśli zbyt mocno przyciskacie to szczoteczka wyda taki przytłumiony dźwięk jakby mówiła: „Przyciskasz mnie za mocno do zębów. Wyluzuj!”.

Jeśli chodzi o efekty, bo przecież to najważniejsze, muszę przyznać, że to zupełnie inna jakość oczyszczania zębów. Po każdym myciu to się czuje. Zauważyliśmy też z mężem, że nasze zęby już po kilku dniach użytkowania, stały się znacznie bielsze. Usunięte zostały osady z kawy, herbaty. Zwykła szczoteczka naprawdę tego nie potrafi. Nasz dentysta jest zachwycony tym jak dbamy o zęby. Odkąd ją mamy, wystarcza nam tylko standardowy przegląd stomatologiczny. Nie pojawiła się żadna próchnicza dziurka czy zapalenie. Oby tak dalej!

To co wydarza się w jamie ustnej, gdy używa się Philips Sonicare fachowo nazywa się Dynamiczną Akcją Czyszczącą. Dla nas jest to jednak, po prostu, najlepszy sposób, by codziennie i regularnie dbać o zęby. Nie ma lepszego sposobu i widzimy, że to działa na własne oczy. Pieniądze te uważamy za dobrze zainwestowane i był to bardzo dobry prezent na naszą rocznicę. Tak naprawdę, inwestycja w szczoteczkę soniczną Philips, sprawi, że zaoszczędzi się na leczeniu stomatologicznym, które jest przecież bardzo drogie.
Mówi się czasem: "nich cię głowa o to nie boli", ja powiem, że mając te szczoteczki zapomnisz czym jest ból zęba.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


20 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE ProtectiveClean 6100 HX6877/35 (2 szt.)
Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE ProtectiveClean 6100 HX6877/35 (2 szt.) ×
Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE ProtectiveClean 6100 HX6877/35 (2 szt.)
Zestaw szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE ProtectiveClean 6100 HX6877/35 (2 szt.)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]