PLN 3999

Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1

nr kat.: 1397006 SAMSUNG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Preparat do pielęgnacji chłodziarek ISY ICL-7200 spray 500 ml
Pochłaniacz zapachu METROX do lodówek
Kup zestaw
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Dostępność

Chłodziarko-zamrażarka Side by Side SAMSUNG RS68N8220B1 o szerokości 91.2 cm, pojemności całkowitej netto 617 l, z technologią No Frost, Precise Chef Cooling, SpaceMax™, systemem Twin Cooling Plus, sprężarką Digital Inwerter, w klasie energetycznej A+.

System No Frost

No Frost to technologia, która kontroluje temperaturę wewnątrz urządzenia i nie dopuszcza do powstania szronu. Dzięki temu lodówka/zamrażarka nie wymaga rozmrażania oraz dodatkowo jest łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki temu systemowi nie tracimy czasu na pozbywanie się szronu czy lodu.
Pojemność chłodziarki - 407 l.

Chłodziarka ma pojemność netto 407 l.
Im większa pojemność urządzenia, tym więcej produktów będziesz w stanie w nim przechowywać.
Pojemność zamrażarki - 210 l.

Zamrażarka ma pojemność netto 210 l.
Należy pamiętać, że im większa pojemność zamrażarki, tym większa przestrzeń do mrożenia żywności.
Poziom hałasu 39 dB.

Poziom maksymalnego hałasu emitowanego przez lodówkę podczas jej pracy wynosi 39 dB. Im większa wartość w decybelach, tym większa głośność w pomieszczeniu.Klasa efektywności energetycznej A+.

Lodówka w klasie A+ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Roczne zużycie energii wynosi dla tego modelu 450 kWh.
Należy pamiętać, że rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu użytkowania urządzenia i miejsca, w którym się ono znajduje.

Zastosowane technologie

Twin Cooling Plus Twin Cooling Plus

Techniczne

Rodzaj produktu

Side by Side

Typ

Wolnostojące

Ilość drzwi

2

Ilość stref

2

Położenie zamrażalnika

Z boku

Klasa klimatyczna

N SN ST T

Czynnik chłodzący

R600a

Poziom hałasu [dB]

39

Zdolność utrzymywania temp. [h]

10

Konstrukcja

Kompresor Digital Inverter Płaskie drzwi i ukryte uchwyty, Uszczelnienie cyklopentanowe

Oświetlenie wnętrza

LED

Zastosowane technologie

Metal Cooling No-Frost Precise Chef Cooling Twin Cooling Plus

Inne

Wymaga podłączenia do zewnętrznej instalacji wodnej; kompatybilność z aplikacją SmartThings

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 91.2 x 178 x 71.6 cm

Pojemność netto chłodziarki/zamrażarki

407l / 210l

Efektywność energetyczna

Klasa energetyczna

A+

Zużycie energii [kWh/rok]

450

Funkcje

Temperatura

Elektroniczna regulacja

Sterowanie

Elektroniczne

Komunikacja

Alarm otwartych drzwi, Wyświetlacz LED, Wyświetlacz wewnętrzny (Ice Blue)

Kostkarka

Tak

Wymuszona cyrkulacja powietrza

Tak

Pojemność

Pojemność całkowita netto [l]

617

Pojemność chłodziarki netto [l]

407

Pojemność zamrażarki netto [l]

210

Chłodziarka

Rozmrażanie

Automatyczne

System No-Frost w chłodziarce

Tak

Ilość półek

4

Rodzaj półek

Hartowane szkło

Pojemniki / Komory

2 szuflady Big Box

Wyposażenie

Pojemnik na nabiał, 5 balkoników na drzwiach

Zamrażarka

Klasa zamrażania

****

System No-Frost w zamrażarce

Tak

Zdolność zamrażania [kg/24h]

12

Rodzaj półek

4 szklane

Rozmrażanie

Automatyczne

Ilość szuflad

2

Rodzaj szuflad

Front przezroczysty

Wyposażenie

Taca na lód, 2 balkoniki na drzwiach

Zastosowane technologie

Kostkarka twistowa Power Freeze

Wymiary

Wysokość [cm]

178

Szerokość [cm]

91.2

Głębokość [cm]

71.6

Waga [kg]

118

Ogólne

Producent

Samsung

Linia

Prestige Collection

Kolor

Grafitowa stal

Okres gwarancji

10 lat gwarancji na kompresor, 24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Paweł

Rewolucja w chłodzeniu

Lodówka posiadająca wiele przydatnych funkcji, które są nieocenione w codziennej eksploatacji: system No Frost, funkcję „wakacje” zmniejszająca moc chłodziarki, co pozwala na ograniczenie zużycia energii, bez potrzeby całkowitego wyłączenia lodówki; szybkie chłodzenie, które włączamy po włożeniu do lodówki sporych zakupów; automatyczną kostkarkę do lodu; dystrybutor wody umieszczony po zewnętrznej stronie drzwi; technologię Space Max (cieńsze ścianki dla większego wnętrza); silnik objęty 10-letnią gwarancją; Twin Cooling (niezależne chłodzenie komory chłodziarki i zamrażarki) czy oświetlenie LED.
Świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla mnie oraz dla osób zapominalskich, jest alarm otwartych drzwi, ostrzegający przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi. Dla mnie elegancki wygląd produktu, który wpisuje się we współczesne designerskie trendy: płaskie drzwi i ukryte uchwyty oraz niewielki dyspenser i dyskretny wyświetlacz.
Również dobrym rozwiązaniem jest zainstalowane w lodówce oświetlenie ledowe. Nie tylko ułatwia mi odnalezienie potrzebnych produktów ale i zaoszczędza energię elektryczną.
W lodówce zainstalowany tez mam filtr wody, który zapewnia mi świeżą, przefiltrowaną wodę bez zanieczyszczeń i nieprzyjemnego zapachu.
System Twin Cooling System pozwala na niezależne chłodzenie chłodziarki i zamrażarki. Lepszą wilgotność i dłuższą świeżość produktów gwarantują osobne wentylatory i dokładne ustawienie temperatury.
Kompresor zapewnia mi cichą i energooszczędną pracę poprzez dostosowanie prędkości do zapotrzebowania.
Teraz posiadam większą pojemność lodówki przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych. Ta lodówka to ideał potrzebny w każdym domu. Wspaniałe urządzenie dla całej mojej rodziny funkcjonalna i pojemna.
Na upalne dni tylko chłodna woda. Dystrybutor wody gwarantuje stały dostęp do zimnej, filtrowanej wody bez potrzeby otwierania lodówki.
Dodatkowo cieszę się stałym dostępem do kostek lodu.
Kostki lodu są przydatne nie tylko w upalne lato. Dzięki automatycznej kostkarce ochłodzę swój napój gdy tylko mam na to ochotę.
Dla mnie świetnym rozwiązaniem jest funkcja szybkiego chłodzenia. Momentalnie obniża temperaturę w chłodziarce sprawiając, że nowe produkty szybko ulegają schłodzeniu i nie mają wpływu na pozostałą żywność w lodówce.
Od teraz mogę zapomnieć o odszranianiu chłodziarki. W chłodziarce na ściankach często tworzy się szron. W tym modelu jest on automatycznie skraplany w wodę i odprowadzany na zewnątrz. Dzięki temu lodówka musi być myta znacznie rzadziej co mnie niesamowicie cieszy.
Dodatkową funkcją jest "wakacje" zmniejsza temperaturę chłodziarki, gdy przez jakiś czas nie będziemy jej użytkować. Aby zaoszczędzić prąd nie muszę już wyłączać urządzenia i narażać się na brzydki zapach po powrocie.
Krótko mówiąc już nie męczę się z rozmrażaniem zamrażarki. Zamrażalnik z systemem No Frost jest idealnym rozwiązaniem jeżeli nie lubię rozmrażać lodówki. W tym modelu wnętrze jest stale wentylowane, a wilgotne powietrze kierowane do specjalnego skraplacza, dzięki czemu nie tworzy się lód.
Oszczędzam z klasą A+. Klasa energetyczna znacznie pomoże mi zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Nie tylko zaoszczędzam pieniądze, ale będę mieć także pozytywny wpływ na środowisko. Od teraz czuję się bezpiecznie z 10-letnią gwarancją na silnik.
Polecam to urządzenie bo naprawdę warto mieć takie w kuchni.

5 na 5

Michał

Czarna perła

Dla niektórych lodówka to tylko urządzenie, które lepiej lub gorzej komponuje się z resztą kuchni i spełnia swoje podstawowe zadanie, czyli chłodzi to, co schłodzić w niej chcemy. Mój punkt wyjścia zakładał, że lodówka to nie tylko urządzenie. Ona musi, oczywiście, posiadać szereg niezbędnych funkcji, ale dla mnie musiała coś jeszcze – wyglądać. Gdy kuchnia ma charakter otwarty i jest integralną częścią salonu, lodówka w którymś momencie przestaje być już tylko lodówką, a staje się… meblem. I to całkiem istotnym.

W obliczu białych ścian (i także białej kuchni) pierwsze, o czym zadecydowałem zanim zdążyłem wybrać konkretny model lodówki, był jej kolor. Wiedziałem, że czarna idealnie dopełni tę przestrzeń. Dodatkowo front stanowi jednolitą, gładką taflę, której nie zaburzają niepotrzebne uchwyty czy inne paski. Właśnie ten minimalizm i brak zbędnych dodatków sprawia, że czarna lodówka prezentuje się tak dobrze.

Co się dzieje w środku? Same dobre rzeczy. Przede wszystkim gabaryt lodówki sprawia, że mieści się do niej absolutnie wszystko, niezależnie od wielkości i kształtu. To moja pierwsza lodówka, w której nie mam problemu ze swobodnym ustawieniem dużej ilości butelek, a także włożeniem dużych garnków czy ogromnych misek z sałatkami.

System No Frost – o tym także nie wypada nie wspomnieć. Byłem zaskoczony jak wiele jeszcze powstaje lodówek, w których producenci nie uwzględnili tak istotnej technologii. Na szczęście w tym przypadku zaskoczenia nie było – No Frost, czyli system odprowadzania wilgoci, w tej lodówce jest i działa doskonale.

Czy im dalej w las, tym więcej drzew? Nic z tych rzeczy. Rzeczy na plus jest jeszcze całkiem sporo, a wśród tych, które według mnie także zasługują na szczególną uwagę, będą:

Metalowe wykończenie, czyli Metal Cooling, które zapewnia większą stabilność temperatury w lodówce, i szybszy powrót do ustawionej temperatury po otwarciu drzwi. To z pewnością duża oszczędność energii, co przy tak dużym gabarycie ma niebagatelne znaczenie.

Półki z hartowanego szkła, półka na butelki, wygodne i pojemne szuflady zamrażarki, poziom wytwarzanego hałasu – wszystko na zdecydowane TAK. Klasa energetyczna? A+ to zdecydowanie wystarczający standard.

Minusy? Jeden znam z opowieści – sporo waży ;). Ale sam doświadczyć nie miałem okazji żadnego. I mam nadzieję, że tak już zostanie.

A w tej chwili mogę przyznać otwarcie jedno: biję sobie głośne brawa za ten wybór. Ta lodówka nie zawiodła mnie na żadnym etapie (co prawda jeszcze nie tak długiego, ale wystarczającego by ocenić jej możliwości) użytkowania, a w dodatku wygląda jak prawdziwa Miss wolnostojącego AGD. Czapki z głów, Samsungu – to prawdziwa perełka.

5 na 5

Tommy

Lodówka marzenie!

Zawsze marzyliśmy z żoną o porządnej, dużej lodówce, a że ostatnio udało nam się zakupić własne mieszkanie i po remoncie zostało nam jeszcze troszkę gotówki... spełniliśmy swoje marzenie. A właściwie: lodówka SAMSUNG RS68N8220B1 spełniła nasze marzenie. I dziś powiem wam jedno: ta lodówka to marzenie!

Ta lodówka to marzenie, ale również i "marznięcie". Na szczęście nie my marzniemy, lecz jedzenie, które jest w środku, bowiem lodówka chłodzi porządnie. Choć wszystko zależy od naszych preferencji i potrzeb, bo temperaturę zarówno w strefie lodówkowej jak i strefie zamrażalkowej ustawiamy we własnym zakresie. Jednak bez względu na to, ile ustawimy, możemy być zawsze pewni, że obieg chłodu przez lodówkę jest bardzo dobry i różne jej strefy są odpowiednio schłodzone (strefa warzyw, strefa mięsa, strefa produktów zamkniętych (zabutelkowane, zapuszkowane itd.). Więc wszystko wyciągamy świeże, dobre, zdatne do spożycia, z pełnią wartości odżywczych, ale przede wszystkim z utrzymanym aromatem i smakiem!

Ta lodówka to marzenie, bo w gorące dni potrafi nieźle schłodzić. Do tego służy dystrybutor wody i kostkarka. Nie ukrywam, że przy zakupie lodówki w ogóle nie patrzyliśmy na te elementy, gdyż wydawały się nam nieco zbędne. Dziś... korzystamy z nich niemal codziennie! Chłodna woda z dystrybutora bez otwierania lodówki to wiele zalet: oszczędność prądu, zdrowe odżywianie (wspiera częste picie wody - to zdrowsze niż picie napojów słodzonych!).

Ta lodówka to marzenie, bo prezentuje się jak z marzeń! Elegancka, prosta, nowoczesna. Idealna do naszego nowocześnie urządzonego mieszkania. Spełnia najwyższe standardy designu.

Ta lodówka to marzenie. My je spełniliśmy sobie właśnie takim zakupem. Polecamy, abyś i Ty spełnił/spełniła swoje marzenie w ten sam sposób.

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią


Korzyści dla Klienta 
Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek Awarii dla dużego AGD, zabudowy i TV
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie dużego AGD, zabudowy i TV na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1 ×
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1
Lodówka SAMSUNG RS68N8220B1

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]