MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1018

Pralka BEKO AWUE6511BWW3

nr kat.: 1424709 BEKO
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Pralka BEKO AWUE6511BWW3
Środek do czyszczenia pralek ISY ICL 7100
Mata antywibracyjna KOENIC KAV-1000
Kup zestaw
Pralka BEKO AWUE6511BWW3
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Pralka BEKO AWUE6511BWW3
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Kup zestaw
Pralka BEKO AWUE6511BWW3
AGD podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną  

Dodatkowe usługi:

Dostępność

Pralka wolnostojąca z funkcją AquaFusion oraz systemem automatycznej kontroli zużycia wody.

Korzyści:

  • AquaFusion: polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku. tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości
  • Elektroniczny system wyważania wsadu "waży" pranie o odpowiedniu rozkłada je wewnątrz bębna, by wyeliminować wibracje i hałas i zapewnić maksymalną stabilność podczas wirowania
  • System automatycznej kontroli zużycia wody dobiera jej dokładnie tyle, by w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność praniaAquaFusion


Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.
Maksymalna prędkość wirowania 1000 obr./min.

Pralka BEKO AWUE6511BWW3 ma możliwość regulacji prędkości wirowania maksymalnie do 1000 obr/min. Oznacza to, że w zależności od rodzaju pranej odzieży i oczekiwanych rezultatów, możemy ustawić większą lub mniejszą prędkość wirowania. Dzięki tej funkcji decydujemy, jak suche pranie wyciągniemy z pralki po zakończeniu wybranego programu. Im większa prędkość, tym bardziej sucha, ale też bardziej pognieciona bielizna. Należy pamiętać, że wyższe obroty najlepiej stosować do tkanin bawełnianych, pościeli, ręczników i itp., a niższe do tkanin bardziej delikatnych i trudniejszych w prasowaniu.
Poziom hałasu

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez tą pralkę podczas prania dla standardowego programu może osiągnąć wartość 60 dB. Natomiast poziom hałasu podczas procesu wirowania przy najwyższych obrotach wynosi 73 dB.
Uciążliwe hałasy podczas prania możemy lekko zniwelować, regulując prędkość obrotów wirowania, bo im wyższe obroty, tym głośniejsze dźwięki wydaje pralka. Dlatego mając na uwadze komfort własny i sąsiada dobrze jest, przy nastawianiu prania w porze wieczornej czy nocnej, ustawić niższy poziom prędkości wirowania.


Zużycie wody - 8799 (litr/rok).

Roczne zużycie wody mierzonej w litrach przy założeniu 220 cykli prania w programach standardowych dla tkanin bawełnianych to około 8799. Rzeczywiste zużycie wody jest zależne od sposobu i częstotliwości eksploatacji pralki. 

Pobór wody jest to bardzo ważnym czynnikiem ekonomicznym i ekologicznym warunkującym wybór pralki. Mniejszy pobór wody to mniejsze rachunki za wodę i ścieki. Świadome gospodarowanie wodą w gospodarstwie domowym to również osobisty wkład w dbanie o środowisko.


Maksymalny wsad pralki - 6 kg.

Maksymalna ilość suchego prania, jaką możemy włożyć do pralki BEKO AWUE6511BWW3 wynosi 6 kg.

Duża pojemność pralki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość prania możemy zaoszczędzić czas i wodę oraz zmniejszyć rachunki za prąd i wodę. Należy jednak liczyć się z tym, że większa pojemność bębna to większe rozmiary pralki i większa przestrzeń potrzebna na jej ustawienie. Przy jedno, dwu lub nawet trzyosobowych gospodarstwach rozsądniej ekonomicznie jest korzystać z pralki o mniejszym wsadzie, która doskonale dopasuje się do mniejszych wnętrz.


Klasa efektywności energetycznej A+++.

Pralka w najlepszej klasie A+++ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest najbardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.Roczne zużycie energii, przy założeniu 220 cykli prania ze standardowymi programani prania tkanin wynosi dla tego modelu 152 kWh.

Zastosowane technologie

AquaFusion AquaFusion

System automatycznej kontroli zużycia wody System automatycznej kontroli zużycia wody

Self Clean Self Clean

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Pralka ładowana od frontu

Typ

Wolnostojąca

Wsad [kg]

6

Poziom hałasu podczas prania [dB]

60

Poziom hałasu podczas wirowania [dB]

73

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1000

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed dziećmi

Kierunek otwierania

Lewy

Zastosowane technologie

AquaFusion System automatycznej kontroli zużycia wody

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 60 x 84 x 41.5 cm

Klasa

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności wirowania

C

Zużycie

Energii na cykl [kWh]

0.672

Energii na rok [kWh]

152

Wody na cykl [l]

40

Wody na rok [l]

8799

Programy

Ilość

15

Rodzaje

Bawełna 20°, Bawełna 40°, Bawełna 60° z praniem wstępnym, Bawełna 90°, Bawełna Eco 40° , Bawełna Eco 60° , Codzienne szybkie 30°, Czyszczenie bębna, Koszule 40°, Płukanie, Puchowe 40°, Self Clean Syntetyki 20°, Syntetyki 40°, Wełna/Pranie ręczne 40°, Wirowanie+odpompowanie

Funkcje

Wyświetlacz elektroniczny

TAK

Komunikacja

Wyświetlacz LED

Wskaźnik postępu programu

TAK

Opóźniony start

Maksymalnie 9h

Regulacja wirowania

TAK

Równomierne rozłożenie ładunku

TAK

Fizyczne

Wysokość [cm]

84

Szerokość [cm]

60

Głębokość [cm]

41.5

Waga [kg]

55

Ogólne

Producent

Beko

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera