Pralko-suszarka BOSCH WNA24401PL Serie 6

nr kat.: 1445549
 • Pojemność pralki/suszarki: Pojemność pralki/suszarki: 10 kg / 6 kg
 • Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
 • Kolor: Biało-srebrny, Srebrne drzwi
 • Głębokość [cm]: 59
 • Koszt zużycia prądu na 100 pełnych cykli: 364 kWh = 280.28 PLN
 • Zastosowane technologie: ActiveWater Plus, AntiVibration Design, AntyAlergia, AutoDry, Automatyka wagowa, Elektroniczny system wyważania wsadu, Ochrona przed zgnieceniem, Pojemność bębna: 70l, Silnik EcoSilence Drive
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny
Outlet
3535
,-

Klienci widzieli również

Pralko-suszarka SAMSUNG WD8NK52E3AW Ecobbubble slim
2 599,00 zł
Pralko-suszarka WHIRLPOOL FFWDB 964369 SV EE
2 399,00 zł 2 249,00 zł
Pralko-suszarka LG F2DV5S7N0E Vivace V500
2 449,00 zł
Pralko-suszarka BOSCH WNA14404PL Serie 6
3 999,00 zł
Pralko-suszarka SIEMENS WN54G200PL iQ500
3 799,00 zł
Pralko-suszarka BEKO HTV8732XAW
1 889,00 zł 1 769,00 zł
Pralko-suszarka LG F2DV5S8S1
2 599,00 zł
Pralko-suszarka CANDY CSWS485TWMCE/1-S
1 949,00 zł 1 754,10 zł
Pralko-suszarka HAIER i-pro 7 HWD80-B14979
2 939,00 zł
Pralko-suszarka BOSCH WNA13402PL Serie 4
2 699,00 zł
Pralko-suszarka SAMSUNG WD80TA046BE/EO Ecobbubble
2 549,00 zł
Pralko-suszarka ELECTROLUX EW7W268SP
2 999,00 zł
Pralko-suszarka HOOVER HDP 696AMBC/1-S
2 219,00 zł
Pralko-suszarka MIELE WTD160 WCS
7 359,00 zł
Pralko-suszarka SAMSUNG WD8NK52E0ZX/EO AddWash Slim
3 399,00 zł
Pralko-suszarka MIELE WTD280 WCS
8 499,00 zł

Akcesoria

Woreczek do prania butów METROX
12,99 zł
Łącznik BEKO PSKS
119,99 zł
Suszarka VILEDA 157247 King
129,99 zł
Łącznik pralka - suszarka z półką BOSCH WTZ 11400
299,00 zł
Łącznik BEKO PSK
189,99 zł
Suszarka do bielizny METROX Flexi
79,99 zł
Suszarka VILEDA Infinity FLEX
279,00 zł
Woreczki do prania METROX kpl. 2 szt.
9,07 zł
Łącznik pralka - suszarka SAMSUNG SKK-DD
279,00 zł
Zestaw łączący do węży odpływowych METROX Złączka-25
9,07 zł
Natynkowy odpływ z zaworem zwrotnym HYDROLAND S.OPB
9,99 zł
Tabletki do czyszczenia pralek KOENIC KCL-W003-INT
11,99 zł
Łącznik uniwersalny pralka-suszarka SCANPART 150120116 z pó...
269,00 zł
Wyposażenie METROX Wąż dopływowy do pralek i zmywarek 1.5 m
24,99 zł
Środek czyszczący do pralek DR. BECKMANN 250 ml
19,99 zł
Łącznik MIELE WTV502
399,00 zł

Opis i specyfikacjaNajważniejsze cechy

Odświeżanie za pomocą pary
Dzięki specjalnemu programowi, podczas którego do bębna emitowana jest para, ubrania są w delikatny sposób odświeżane. Wilgotne i gorące środowisko jakie jest wytwarzane w bębnie pozwala rozluźnić włókna tkanin, dzięki temu zagniecenia są redukowany. Oprócz tego przepływ ciepłego powietrza umożliwia odświeżenie ubrań usuwając z nich niepożądane zapachy.


Odświeżanie za pomocą pary
Dzięki specjalnemu programowi, podczas którego do bębna emitowana jest para, ubrania są w delikatny sposób odświeżane. Wilgotne i gorące środowisko jakie jest wytwarzane w bębnie pozwala rozluźnić włókna tkanin, dzięki temu zagniecenia są redukowany. Oprócz tego przepływ ciepłego powietrza umożliwia odświeżenie ubrań usuwając z nich niepożądane zapachy.

Pranie 10 kg, suszenie 6 kg w jednym urządzeniu
Nie masz miejsca na suszarkę? To nie problem, ponieważ pralko-suszarka marki Bosch z systemem AutoDry suszy i pierze z taką samą efektywnością. Dzięki ciągłemu pomiarowi wilgotności, system AutoDry automatycznie wykrywa, kiedy pranie jest idealnie suche, aby zagwarantować precyzyjne i delikatne suszenie. Doskonale dobrane programy prania i suszenia dla każdego rodzaju tkanin zapewniają najlepsze rezultaty za każdym razem. Nareszcie pojawiła się pralko-suszarka, oferująca ubranie gotowe do włożenia. Upierz i wysusz do 6 kg za jednym zamachem.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

   


Start / Pauza + 
Opcja dołożenia lub wyjęcia prania. Zapomniałeś o dziecięcej skarpetce, swoim podkoszulku? Nie przejmuj się. Kiedy ostatnio załadowałeś pralkę, uruchomiłeś cykl prania i wtedy uświadomiłeś sobie, że zapomniałeś o podkoszulku lub skarpetce dziecka? Funkcja Start/pauza z opcją dołożenia prania w naszych pralkach umożliwia dołożenie zapomnianych ubrań lub wyjęcie ich nawet w trakcie cyklu prania*. Wystarczy zapauzować bieżący cykl i otworzyć drzwiczki, aby dołożyć zapomnianą sztukę odzieży do bębna i kontynuować pranie.*Dokładanie nie jest możliwe, gdy temperatura jest wyższa niż 50°C lub gdy poziom wody jest zbyt wysoki.
SpeedPerfect: skróć czas prania nawet o 65%
SpeedPerfect to specjalna funkcja opracowana z myślą o dniach, w których liczy się każda chwila. Dzięki SpeedPerfect możesz skrócić czas prania nawet o 65%*. Opcja może być wykorzystana w połączeniu z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku oraz rodzaju tekstyliów. Na przykład, wybierając program Mix z opcją SpeedPerfect, możesz wyprać do 4 kilogramów wsadu różnych tekstyliów w zaledwie 41 minut.*Różnica między czasem trwania programu Syntetyki 40°C  a czasem trwania tego samego programu w połączeniu z opcją SpeedPerfect.Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, ekstremalnie energooszczędny i niespotykanie cichy silnik bezszczotkowy. Nadmiar hałasu może utrudnić  wypoczynek w domowym zaciszu. Zwłaszcza, gdy chcemy zrelaksować się przy wspólnej kolację z rodziną. Napęd EcoSilence Drive marki Bosch jest tak cichy, że możesz zapomnieć o włączonej pralce. Został on wyposażony w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, który zapewnia cichą pracę, przy wyjątkowo długim czasie eksploatacji.


AutoDry - automatyczna kontrola idealnych efektów suszenia.Suszarki bębnowe i pralko-suszarki Bosch z technologią AutoDry wysuszą każde pranie  wyjątkowo delikatnie i precyzyjnie, dokładnie do ustawionego poziomu suchości. Czujniki stale mierzą temperaturę i pozostałą wilgoć, a tym samym chronią pranie przed nadmiernie wysokimi temperaturami i przesuszeniem. Niezależnie od tego, czy oczekujesz, aby Twoje ubrania były suche na tyle, by włożyć je do szafy lub aby po wyjęciu, były przygotowane do prasowania, technologia AutoDry zapewnia optymalny efekt.

Efektywne pranie i suszenie niewielkiego załadunku w zaledwie 60 minut. Teraz możesz dokładnie wyprać i wysuszyć swoje ubrania w zaledwie godzinę. Ten program jest odpowiedni do prania lekko zabrudzonej odzieży oraz do prania i suszenia tekstyliów wrażliwych na wysoką temperaturę, takich jak bawełna czy len. Maksymalne obciążenie 1 kg.


ActiveWater Plus

Wyjątkowa oszczędność, dzięki precyzyjnemu dostosowaniu ilości pobieranej wody do każdego prania, dzięki automatycznemu wykrywaniu wielkości załadunku i czujnikowi przepływu wody.
Higiena plus - higieniczne pranie delikatne dla tkanin. Przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania, na suche tkaniny, emitowane jest powietrze o wysokiej temperaturze, które działa dezynfekująco, usuwając większość bakterii i zarazków. Następnie przeprowadzony jest właściwy cykl prania, który odbywa się już w niskiej temperaturze. Oszczędza to energię która byłaby wykorzystana do podgrzania wody a delikatne tkaniny nie ulegają zniszczeniu na skutek prania w wysokiej temperaturze.
System AntiStain - precyzyjne dostosowanie parametrów prania do rodzaju plamy. Nie ma dwóch takich samych plam. Dlatego wybór odpowiedniego programu dla każdej z nich może być dość kłopotliwy i spowodować, że efekt prania nie spełni naszych oczekiwań. W niezawodnym usunięciu dowolnego brudu za każdym razem pomogą pralki Bosch z opcją AntiStain. System AntiStain z łatwością usunie nawet  najbardziej uporczywe plamy:  zabrudzenieaz  z tłuszczu, trawy, krwi lub nawet czerwonego wina. Po wybraniu odpowiedniej opcji, przed rozpoczęciem wybranego programu pralka automatycznie dopasuje temperaturę, ruchy bębna i czas namaczania odpowiednio do każdego zabrudzenia. Bez względu na rodzaj plam, dzięki AntiStain można w łatwy sposób uzyskać doskonałe efekty. Całkowicie automatycznie.


Maksymalny wsad pralko-suszarki - 10/6 kg.

Maksymalna ilość suchej bielizny, jaką możemy włożyć do prania BOSCH WNA24401PL Serie 6 to 10 kg, natomiast do suszenia 6 kg.

Duża pojemność pralko-suszarki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilku osobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość prania możemy zaoszczędzić czas i wodę oraz zmniejszyć rachunki za prąd i wodę. Należy jednak liczyć się z tym, że większa pojemność bębna to większe rozmiary pralo-suszarki i większa przestrzeń potrzebna na jej ustawienie. Przy jedno, dwu lub nawet trzyosobowych gospodarstwach rozsądniej ekonomicznie jest korzystać z urzadzenia o mniejszym wsadzie, która doskonale dopasuje się do mniejszych wnętrz.
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr./min.

Pralko-suszarka BOSCH WNA24401PL Serie 6 ma możliwość regulacji prędkości wirowania maksymalnie do 1400 obr/min. Oznacza to, że w zależności od rodzaju pranej odzieży i oczekiwanych rezultatów, możemy ustawić większą lub mniejszą prędkość wirowania. Dzięki tej funkcji decydujemy, jak suche pranie wyciągniemy z pralki po zakończeniu wybranego programu. Im większa prędkość, tym bardziej sucha, ale też bardziej pognieciona bielizna. Należy pamiętać, że wyższe obroty najlepiej stosować do tkanin bawełnianych, pościeli, ręczników i itp., a niższe do tkanin bardziej delikatnych i trudniejszych w prasowaniu.

  Techniczne

 • Rodzaj urządzenia
  Pralko-suszarka
 • Typ
  Wolnostojąca
 • Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]
  1400
 • Zabezpieczenie przeciwwypływowe
  Zabezpieczenie przed zalaniem
 • Kierunek otwierania
  Lewy
 • Regulacja wirowania
  TAK
 • Rodzaj bębna
  VarioDrum
 • Moc grzewcza [W]
  2050
 • Zastosowane technologie
  ActiveWater Plus AntiVibration Design AntyAlergia AutoDry Automatyka wagowa
  Elektroniczny system wyważania wsadu
  Ochrona przed zgnieceniem
  Pojemność bębna: 70l Silnik EcoSilence Drive
 • Pojemność pralki/suszarki
  Pojemność pralki/suszarki: 10 kg / 6 kg
 • Inne
  Odświeżanie za pomocą pary: bez zagnieceń i nieprzyjemnych zapachów, System automatycznego czyszczenia wymiennika ciepła, Wielostopniowa ochrona przed zalaniem, AntiStain: opcja automatycznego usuwania najbardziej uporczywych plam bez dodatkowych odplamiaczy.

  Efektywność energetyczna

 • Klasa energetyczna pełnego cyklu
  E
 • Klasa efektywności prania
  C
 • Maksymalny wsad pralki [kg]
  10
 • Zużycie energii na 100 cykli dla pełnego cyklu [kWh]
  364
 • Maksymalny wsad suszarki [kg]
  6
 • Zużycie energii na 100 cykli dla cyklu prania [kWh]
  68
 • Zużycie wody na cykl (pranie, wirowanie i suszenie [l]
  79
 • Zużycie wody na cykl (pranie) [l]
  42
 • Czas trwania cyklu pełnego [min.]
  460
 • Czas trwania cyklu prania [min.]
  235
 • Klasa efektywności wirowania
  B
 • Hałas podczas wirowania [dB]
  69
 • Klasa emisji hałasu
  A
 • Koszt zużycia prądu na 100 pełnych cykli
  364 kWh = 280.28 PLN

  Programy

 • Rodzaje
  AntiStain Antyalergia Bawełna
  Delikatne Eco 40-60 HigienaPlus Jedwab Mix Odpompowanie Pierz i susz Płukanie Pranie w zimnej wodzie Super krótki 15 Syntetyki Wełna
  Wirowanie
 • Suszenia
  Delikatne Do prasowania Do szafy My Time
 • Inne
  Funkcja Iron Assist sprawia, że prasowanie jest łatwiejsze. Dzięki niej wstępnie podgrzane ubrania są spryskiwane naturalną mgiełką, która w widoczny sposób je wygładza,.

  Funkcje

 • Sterowanie
  Dotykowe Elektroniczne Pokrętło
 • Wyświetlacz elektroniczny
  TAK
 • Wskaźnik postępu programu
  TAK
 • Opóźniony start
  Maksymalnie 24h
 • System kontroli piany
  TAK
 • Automatyka wagowa
  TAK
 • Równomierne rozłożenie ładunku
  TAK
 • Blokada rodzicielska
  Tak
 • Czujnik wilgotności w suszarce
  TAK
 • Inne
  Długość kabla przyłączeniowego 210 cm

  Wymiary

 • Wysokość [cm]
  84.5
 • Szerokość [cm]
  59.8
 • Głębokość [cm]
  59
 • Waga
  81

  Ogólne

 • Linia
  Serie | 6
 • Kolor
  Biało-srebrny Srebrne drzwi
 • Załączone wyposażenie
  Wąż doprowadzający Wąż odprowadzający
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (2)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (2)

Outlet