Artykuły szkolne

Aktualności

więcej

2023-12-06

Wiele osób zastanawia się, jak mrozić i odmrażać mleko matki, aby zachowało swoje właściwości. To jeden z wielu praktycznych aspektów życia młodego rodzica. Odciąganie, mrożenie i przechowywanie mleka matki to najlepszy sposób na nakarmienie dziecka w sytuacji, w której nie możesz tego zrobić piersią, planujesz przyjmowanie leków albo po prostu chcesz się wyspać. Żeby pokarm nie stracił swoich właściwości, należy przestrzegać kilku ważnych zasad dotyczących przygotowania, przechowywania, mrożenia i rozmrażania mleka matki.

Więcej

2020-03-16

W domu, podobnie jak w szkole, można spędzić czas w konstruktywny sposób i wiele się nauczyć. Jakie gry i zabawy dla dzieci w domu będą odpowiednie? Przedstawiamy nasze propozycje.

Więcej

W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziesz całą gamę artykułów szkolnych – plecaki, piórniki, kredki, ołówki, nożyczki, kleje i wiele innych. W swojej ofercie mamy wszystkie produkty, które są niezbędne w szkolnej wyprawce. Przedmioty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są ozdobione podobiznami bohaterów popularnych bajek i komiksów. Twoje dziecko na pewno znajdzie wśród nich swojego ulubieńca, dzięki czemu z przyjemnością będzie korzystało z akcesoriów i tym samym chętnie chodziło do szkoły oraz odrabiało prace domowe. Wybierając ładne, kolorowe przybory możesz sprawić, że szkoła dla twojego dziecka stanie się ciekawsza oraz weselsza i nie będzie tylko obowiązkiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!