Elektryczna deskorolka – którą wybrać?

Elektryczne deskorolki to nie tylko ekstrawagancki prezent dla dzieci z okazji urodzin lub pierwszej komunii. Obecnie stały się popularnym gadżetem także wśród dorosłych. Miłośnikom nowinek technologicznych dostarczają nie tylko dobrą zabawę, ale też niezbędną porcję ruchu na świeżym powietrzu. To także ciekawa alternatywa dla tych, którym znudziły się już tradycyjne rowery czy rolki. Jak wybrać elektryczną deskorolkę, aby spełniła oczekiwania? Polecamy przegląd wybranych modeli, który pokaże różnicowanie tych urządzeń.

Prosta i niedroga deskorolka - SKYMASTER Wheels 6 Dual Smart

W przypadku pierwszego zakupu, najlepiej postawić na rozsądną cenę i sprawdzonego producenta. Skymaster to marka od początku dobrze znana z produkcji nowoczesnych deskorolek. Podstawowy model zapewnia stabilne działanie, wygodę i bezpieczeństwo. Deskorolka, którą sterujemy balansem ciała, rozwija prędkość do 15 km/h i ładuje się ok. 2-3 godzin. Dzięki głośnikowi, umożliwia słuchanie ulubionej muzyki z kanałów streamingowych oraz korzystanie z dedykowanej aplikacji eMotion. Ma też wbudowany prędkościomierz, mapy i możliwość monitorowania parametrów przejazdu. Dostępne jest zarządzanie trybami jazdy – standardowym, sportowym oraz zdefiniowanym przez siebie. Deska utrzymuje ciężar do 100 kg.

Deskorolka elektryczna na dużych kołach - MANTA MSB002 Cobra

To nieco masywniejszy model, który ze względu na wagę i gabaryty będzie bardziej odpowiedni dla osoby dorosłej niż dla dziecka, tym bardziej, że maksymalna waga osoby jadącej na deskorolce to 120 kg. Sprzęt porusza się z prędkością maksymalnie 12 kilometrów na godzinę i pokonuje wzniesienia o kącie nachylenia maksymalnie 15 stopni. Dzięki dużym, pompowanym kołom, umożliwia jazdę nie tylko po gładkiej powierzchni, ale też po nierównym terenie. Podobny model przeznaczony do jazdy poza chodnikiem i parkowymi alejkami to MANTA MSB9023 Off Road. Tutaj zaletami, oprócz efektownego wyglądu i niskiej ceny, są także wygodna konstrukcja, której nie straszny będzie upadek czy kamienie na drodze.

Elektryczna deskorolka TWODOTS Lamborghini

To wersja dla miłośników gadżetów i kolekcjonerów. Jeśli nie stać nas na auto Lamborghini, można sobie pozwolić chociaż na deskorolkę. To produkt, który cechuje bardzo dobry, dopracowany design. Uwagę przykuwają też efektowne aluminiowe felgi. Dwa silniki o mocy 400 W umożliwiają pokonanie 20 kilometrów na jednym pełnym ładowaniu. Podobnie jak w przypadku sprzętu Skymaster, jest tutaj wbudowany głośnik, a także dedykowana aplikacja łącząca się ze smartfonem przez Bluetooth.

Deskorolka elektryczna SKYMASTER Skateboard 150

Na koniec propozycja o zupełnie innej konstrukcji. Skateboard wygląda jak tradycyjna deskorolka i można jej używać na dwa sposoby – z użyciem silnika albo bez niego. Dzięki temu, nawet po rozładowaniu akumulatora, bez problemu wrócimy do domu, nie musząc nieść w ręku ciężkiego sprzętu. W porównaniu z innymi modelami, ma słabszy silnik i osiąga mniejsze prędkości (max. 10 km na godzinę). Istotną różnicą jest też fakt, że nie porusza się na 2, a na 4 kołach, dzięki czemu dla początkujących będzie znacznie stabilniejsza. Sterować deskorolką możemy także za pomocą załączonego pilota.

Deskorolka elektryczna to atrakcyjny prezent dla osób w różnym wieku. Nie tylko daje dużo radości, ale poprawia także koordynację ruchową. Dzięki niewielkim prędkościom to raczej bezpieczna zabawka, zwłaszcza, gdy używa się jej w sprzyjającym otoczeniu – wśród posiadaczy rowerów czy tradycyjnych deskorolek.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]