Porównywarka (0)
PLN

Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

nr kat.: 1424491

Promocja

Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
 • Czas działania [min]: 34
 • Kamera: W zestawie
 • Maksymalna prędkość: 19 m/s
 • GPS: GNSS (GPS + GLONASS)
 • Sterowanie: Kontroler z uchwytem na telefon
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

DJI MAVIC AIR 2

Mavic Air 2 wyznacza nowe horyzonty odnośnie wydajności i mobilności oraz oferuje nowoczesne funkcje w kompaktowej formie.Inteligentne funkcje robienia zdjęć oraz wspaniałej jakości zdjęcia sprawiają, że robienie zdjęć z powietrza w jakości kinowej są dziecinnie proste. Funkcje inteligentnego i bezpieczeństwa lotu sprawiają, że obsługa drona jest czystą przyjemnością.

Jakość nowej generacji

Kreatywne ujęcia, dzięki płynnej rozdzielczości 4K przy 60 fps. Płaski profil kolorów D-Cinelike zapisuje więcej informacji do późniejszej post produkcji. Codec H.265 (HEVC) zawiera więcej informacji, a jednocześnie zajmuje mniej miejsca przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki i szczegółów filmu.

Sięgnij nieba

FocusTrack umożliwia bezproblemowe uzyskanie ujęć kinowych! Przyjazna dla użytkownika kombinacja inteligentnych funkcji Tracking obejmuje: ActiveTrack 3.0, Spotlight 2.0 i POI 3.0 (Point of Interest), dopasowując się do każdej sytuacji.

Niezawodny sygnał, płynny lot

Mavic Air 2 wykorzystuje komunikację na różnych częstotliwościach (2,4 i 5,8 GHz) i przełącza się automatycznie i w czasie rzeczywistym na najlepszy kanał o najmniejszych zakłóceniach. [4] Taka możliwość zadecydowanie jakość lotu w utoczeniu z wieloma zakłóceniami oraz zwiększa bezpieczeństwo lotu.

ActiveTrack 3.0

Najnowsza wersja technologii ActiveTrack DJI jest jeszcze bardziej bezbłędna niż kiedykolwiek i umożliwia śledzenie osób i obiektów, przy jednoczesnym omijaniu przeszkód. Dzięki polepszonemu systemowi znajdowania drogi oraz szybkiego przewidywania, dron łatwo odnajdzie zagubione motywy , a system będzie utrzymywał motyw w centrum obrazu, nawet gdy ten będzie poruszał się za drzewem.

Bezproblemowa obróbka

Aplikacja DJI Fly App umożliwia tworzenie bezbłędnych filmów video jak nigdy dotąd. Wbudowana aplikacja DJI Mimo App Editor oferuje ręczne ustawienia, rozszerzone funkcje i intuicyjne szablony, dzięki czemu można w jednej sekundzie stworzyć ciekawe projekty.

Dłuższy czas w powietrzu

W czasie lotu w powietrzu, który wynosi 34 minuty zdążysz zrobić perfekcyjne ujęcia.[5] W trybie sportowym można filmować/ wykonywać imponujące ujęcia w ruchu przy maksymalnej prędkości nawet do 68 km/h.

Decydujące detale

Matryca 1/2-cali CMOS pozwala na robienie za pomocą Mavic Air 2 oszałamiających zdjęć 48 Megapixel . Bądź gotowy na robienie całkiem nowych, jakościowo zdjęć z powietrza.

Przestrzeń i czas

Mavic Air 2 wspiera Hyperlapse (Raumraffer) w 8K , tryb nagrywania, który przestrzeń i czas zatrzymuje na wspaniały, niepowtarzalny sposób. Najlepsze w tym jest to, że video Hyperlapse mozna tworzyć bez późniejszej kompleksowej obróbki. Wyszukaj wspaniały plener i wybierz między trybami: "koła", "blokada kursu" i "punkt w drodze" - aplikacja DJI Fly załatwi resztę. [2]

Stworzone dla pilotów

Nowy panel starowania oferuje niesamowicie dług czas pracy akumulatora 240 minut [7]. . Pewnie leży w dłoni, dzięki na nowo opracowanemu designowi. Nowa klamra umożliwia szybki i łatwy montaż smartfonu, a wbudowane anteny znacząco podnoszą komfort użytkowania.

Dynamiczne, zgodnie z standardem

Tajemnicą, zapierających dech w piersiach filmów video HDR jest wydajny procesor obrazu Quad Bayer. Pojedynczy obraz rozdziela warstwy naświetlenia w różnych obszarach i oddaje lepiej ciemniejsze i jaśniejsze detale. Obrazy są nakładane na siebie, aby uzyskać żywy, wyważony obraz z wysokim obszarem dynamicznym.

Po prostu genialne

Chcesz robić manewry w powietrzu jak profesjonalista, to dziecinnie prosty i automatyczny proces, dzięki QuickShots . Przyciskając jeden przycisk Mavic Air 2 zaplanuje skomplikowaną trasę, nagra wideo i obrobi je. Za pomocą intuicyjnych szablonów można dodawać muzykę oraz nakładać efekty i filtry, a na koniec wyeksportować do social mediów.

Filmy jak u profesjonalisty

Mavic Air 2 łączy w sobie wysokiej jakości kamerę z inteligentnym trybem robienia zdjęć, dzięki czemu uzyskasz niesamowite wyniki. Twoja fantazja nie będzie niczym ograniczona, a ujęcia z drona nigdy nie były łatwiejsze.

Optymalne możliwości

Mavic Air 2 oferuje 2 zestawy filtrów ND, dzięki którym można regulować naświetlenie obrazu tworzyć kreatywne obrazy. Zestaw filtrów ND 16/64/256 jest pomocny przy ustawieniu czasu migawki w ekstremalnych sytuacjach oświetleniowych, a za pomocą zestawu ND Set 4/8/32 również przy niskich wartościach ISO można uzyskać jasne, żywe obrazy. [8]

Optymalne zdjęcia

Mavic Air 2 oferuje tryb SmartPhoto. Nowy tryb foto decyduje automatycznie między systemem rozpoznawania scen, HyperLight i HDR – w celu uzyskania najlepszych efektów. System rozpoznawania scen optymalizuje różne parametry aparatu dla różnych scen i wspomaga inteligentne rozpoznanie 5 kategorii: zachód słońca, czyste niebo, trawa, śnieg i drzewa. [1]

HyperLight optymalizuje zdjęcia, które wykonano przy złych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu można zredukować ilość zakłóceń i poprawić przejrzystość.

Przy dobrych warunkach oświetleniowych HDR znacząco polepsza obszar dynamiczny obrazu, dopasowując parametry naświetlenia i nakładając obrazy, aby uzyskać żywe kolory i jak najlepszy efekt.

Spojrzenie na wszystko

Mavic Air 2 oferuje najbardziej zaawansowany tryb panoramy z wysokim obszarem dynamicznym, żywymi kolorami i jeszcze bardziej szczegółowym obrazem.

Kamera

Mavic Air 2 dysponuje matrycą obrazu, która wspiera technologię Quad-Bayer, dzięki której można uzyskać wysoki zakres dynamiczny i wysoką czułość kolorów.

Stabilizacja

Polepszony, 3-osiowy Gimbal stabilizuje każde ujęcie. Dzięki temu można uzyskać niezawodne zdjęcia i filmy wideo, nawet przy wietrznej pogodzie.

Spotlight 2.0

Jak latający operator kamery! Dzięki Spotlight 2.0 kamera będzie zawsze skupiona na celu. Wybierz motyw i zatwierdź, Mavic Air 2 zatroszczy się o resztę.

POI 3.0

System POI 3.0 polepsza możliwości POI 2.0, w szczególności rozpoznanie płaskich powierzchni. Tam, gdzie system POI 2.0 w trybie śledzenia gubił cel, w przypadku POI 3.0 nie jest to możliwe. System POI 3.0 pozwala również na dynamiczne śledzenie osób, samochodów i łodzi.

Wszystko jest możliwe

Transfer video OcuSync 2.0 to system umożliwiający transfer video/ obraz z kamery na dystansie do 10 km – i to w rozdzielczości do 1080p przy 30 fps. Absolutna wolność przy eksploracji i niesamowity obraz przy robieniu zdjęć. [3]

Bezpieczne latanie

Mavic Air 2 odbiera otoczenie z 3 kierunków: przód, tył i dół. Dodatkowe oświetlenie polepsza widoczność. O bezpieczeństwo dba również system wykrywania przeszkód, dzięki któremu będziesz mógł podążyć do granic możliwości.

 1. Przód czujniki widzenia : precyzyjne do 22 m.
 2. Tył czujniki widzenia : Precyzyjne do 23,6 m
 3. Dół : czujniki widzenia, czujniki podczerwieni, dodatkowe oświetlenie wspomaga wizualne pozycjonowanie, bezpieczne lądowanie i widzenie w powietrzu. Można je ręcznie włączyć i wyłączyć.

APAS 3.0

System asystenta pilota APAS 3.0 [6] używa nowoczesnej technologii map dla płynnego śledzenia i unikania przeszkód w złożonych scenariuszach. Umiejętność unikania przeszkód i automatyczne planowanie lotu zmieniły się drastycznie w porównaniu z wcześniejszymi generacjami dronów, co zwiększa również bezpieczeństwo i możliwości.

Cechy:

 1. Szczegóły w bardzo wysokiej rozdzielczości: Sensor obrazu 1/2-cali, zdjęcia 48 Megapixeli i wideo 4K przy 60 klatkach na sek.
 2. Kontrast, kolor i kontrola: Zdjęcia HDR, video i zdjęcia panoramiczne
 3. Kontrast, kolor i kontrola: Zdjęcia HDR, video i zdjęcia panoramiczne
 4. Dłużej w powietrzu: Czas lotu do 34 minut oraz do 240 min sterowania zdalnego
 5. Inteligentny i bezpieczny lot: Unikanie przeszkód APAS 3.0
 6. Leć wyżej i uzyskaj bardziej ostry obraz: Transfer video OcuSync 2.0 10 km z rozdzielczością 1080p przy 30 klatkach na sek.

Zestaw zawiera:

 1. Zdjęcia zrobione w trybie SmartPhoto mają rozdzielczość 12 Megapixel.
 2. Rozdzielczość 8K można uzyskać jedynie w trybie „Frei“ i „blokada kursu“ i będzie wkrótce dostępna przez Firmware-Update.
 3. Bez przeszkód i interferencji, zgodne z FCC. Maksymalny zasięg lotu służy jako wartość referencyjna dla mocy sygnału i wytrzymałości. Należy uwzględnić miejscowe przepisy i regulacje. Dronem można latać, jeśli przepisy nie mówią inaczej, zawsze na odległość zasięgu wzroku.
 4. W niektórych krajach częstotliwość 5,8 GHz nie jest dostępna przez ograniczenia prawne.
 5. Poziom naładowania akumulatora podawany jest przy kącie 9°, prędkości 5,1 m/s i bezwietrznej pogodzie.
 6. APAS 3.0 oraz FocusTrack nie są do dyspozycji w przypadku ujęć 4K przy 60, 50 i 48 fps, 2.7K przy 60, 50, i 48 fps i 1080p przy 120 i 240 fps.
 7. Poziom naładowania akumulatora mierzony jest przez telefon z systemem Android w przestrzeni bez zakłóceń.
 8. Zestaw filtrów ND 16/64/256 zawarty jest w pakiecie „Fly More Combo“. Zestaw filtrów Set 4/8/32 można nabyć osobno.

Techniczne

Sterowanie

Kontroler z uchwytem na telefon

Czujniki

Podwójne czujniki wizyjne + czujniki czasu lotu (ToF)

Silniki

4

Komunikacja

OcuSync 2.0

Czas działania [min]

34

Maksymalna prędkość

19 m/s

Maksymalna prędkość wznoszenia [m/s]

4

Maksymalna prędkość opadania [m/s]

3

Maksymalna wysokość lotu [m]

5000

Pamięć

Karta microSD, 8 GB

GPS

GNSS (GPS + GLONASS)

Pozostałe cechy

Maksymalna odporność na wiatr: 8.5-10.5 m/s, Światło pomocnicze skierowane w dół, Maksymalna odległość lotu: 18.5 km, System unikania przeszkód: Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) 3.0

Zasilanie

Akumulator LiPo, 3500 mAh

Inne

Maks. wysokość lotu n.p.m: 5000 m; Maks. czas lotu (bez wiatru): 34min; Maks. czas zwisu (bez wiatru): 33min; Obsługa kart microSD do 256GB

Kontroler/Nadajnik

Częstotliwość pracy