Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Karta podarunkowa


CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

Karta Podarunkowa jest plastikową kartą typu pre-paid, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Media Markt lub Saturn na terenie Polski. Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w w portfelu, jest bardziej odporna na zniszczenie: nie gnie się, nie zamoknie.


PYTANIA I ODPOWIEDZI


Gdzie mogę płacić za pomocą Karty Podarunkowej?

Kartą Podarunkową można dokonać zapłaty za dowolny towar w każdym sklepie Media Markt lub Saturn na terytorium Polski. Możesz płacić kartami Saturn w MediaMarkt i odwrotnie.

Czym jest Karta Podarunkowa?

Karta Podarunkowa jest plastikową kartą typu pre-paid, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Media Markt lub Saturn na terenie Polski. Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w w portfelu, jest bardziej odporna na zniszczenie: nie gnie się, nie zamoknie.

Czy z mojej Karty Podarunkowej może korzystać każdy?

Tak. Karta jest na okaziciela. Mogą Państwo sami z niej korzystać jak również podarować innym osobom.

Widziałam/łem w sklepie Media Markt Karty Podarunkowe. Jaką one posiadają wartość?

Karty Podarunkowe przed aktywacją, czyli zasileniem konta, nie posiadają żadnej wartości. Karty muszą zostać aktywowane w kasie sklepu lub systemowo po dokonanym przelewie przez pracownika który realizował zamówienie i dopiero wówczas nabierają wartości to znaczy można nimi dokonywać płatności.

W jaki sposób mogę sprawdzić stan konta mojej Karty?

W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić stan konta Karty Podarunkowej na stronie internetowej, pod adresem www.mediamarkt.pl po wpisaniu we właściwe pole numeru Karty oraz podaniu kodu znajdującego się na rewersie Karty pod zdrapką. Saldo karty jest drukowane na paragonie fiskalnym z ostatniej transakcji dokonanej przy pomocy Karty Podarunkowej. Informację o stanie konta Karty można także uzyskać w kasie w dowolnym sklepie sieci Media Markt.

Co się dzieje w przypadku wyczerpania środków na Karcie? Czy kartę należy wyrzucić?

Nie. W przypadku wyczerpania środków na Karcie, mogą Państwo ponownie dokonać doładowania konta Karty i, tak jak dotychczas, płacić nią w sklepach Media Markt osobiście lub przekazać innej osobie. Jeżeli nie chcą Państwo ponownie doładować Karty, mogą ją Państwo zatrzymać.

Co się dzieje ze środkami znajdującymi na Karcie Podarunkowej, które nie zostały wyczerpane?

Karta Podarunkowa jest aktywna przez 5 lat od daty jej ostatniego użycia.

W jaki sposób mogę nabyć Kartę Podarunkową?

Zakupu Karty Podarunkowej mogą dokonać zarówno klienci indywidualni jak i kliencie instytucjonalni chcący dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego.
Klienci indywidualni mogą dokonać zakupu Karty Podarunkowej bezpośrednio w dowolnym markecie Media Markt dokonując płatności za pomocą gotówki, bonów towarowych Media Markt lub innych akceptowalnych bonów, akceptowalnych kart płatniczych lub kredytowych, jak również innych Kart Podarunkowych.
Klienci instytucjonalni mogą dokonać zakupu Kart Podarunkowych bezpośrednio w dowolnym markecie Media Markt lub poprzez wysłanie zamówienia na adres mailowy: pl.kartapodarunkowa@media-saturn.com dokonując płatności poprzez wykonanie przelewu bankowego.

Jaka jest minimalna kwota zamówienia dla której realizowana jest dostawa kart na koszt wysyłającego za pośrednictwem kuriera pod wskazany adres w zamówieniu?

Minimalna kwota zamówienia kart dla których realizowana jest dostawa za pośrednictwem kuriera na koszt wysyłającego wynosi 1000 złotych.

W jaki sposób mogę zapłacić Kartą Podarunkową?

Korzystanie z Karty Podarunkowej jest bardzo proste: podczas dokonywania zapłaty za towar należy okazać Kartę kasjerowi; pracownik kasy zeskanuje kod kreskowy wydrukowany na odwrocie Karty i wprowdzi zadeklarowana przez Klienta kwotę. Po zatwierdzeniu płatności konto Karty zostanie pomniejszone o zapłaconą należność.
Jeżeli kwota na Karcie nie jest wystarczająca, prosimy o pokrycie reszty innym środkiem płatniczym (gotówka, karta kredytowa, karta płatnicza, talon towarowy, inna Karta Podarunkowa).

Za jakie produkty nie można zapłacić Kartą Podarunkową?

Kartą podarunkową nie można zapłacić za Karty POSA firmy Euronet, czyli za doładowania i karty prepaid. Płatność za poniższe karty przyjmowana jest gotówką, kartą płatniczą lub kredytową.Lista kart POSA: Sony PlayStation, Google, Blizzard, Leauge of Legends, World Of Tanks, Netflix, Nintendo, Spotify, Kaspersky, Origin, Sims 4, Xbox PLN (20,50,70,100,200, Game Pass), Xbox LIVE (3M/12M), Microsoft Office, McAffie, Counter Strike.

Czy z korzystaniem z Karty Podarunkowej wiążą się rabaty lub inne korzyści?

Nie.

Czy mogę używać Karty Podarunkowej również w internecie?

Nie. Obecnie Karta Podarunkowa nie może być używana do dokonywania płatności przez internet. Nie można również aktywować Karty lub doładować jej konta przez internet.

Jakimi środkami płatniczymi można aktywować i doładować Karty Podarunkowe?

Do zasilenia Kart Podarunkowych akceptujemy przelew bankowy, gotówkę, karty kredytowe akceptowane przez sklepy Media Markt, inna akceptowalne bony jak również inne Karty Podarunkowe.

Czy ilość Kart jaką można nabyć jest ograniczona?

Mogą Państwo nabyć i aktywować dowolną ilość Kart Podarunkowych.

Do jakiej kwoty można aktywować Kartę Podarunkową?

Każdą Kartę Podarunkową można aktywowac do kwoty nie przekraczajacej wysokości 10 000 złotych. Wszystkie Karty Podarunkowe mogą być używane dopiero po ich aktywacji. Do momentu aktywacji nie mają one wartości.

Czy istnieje limit kwoty, która może być dostępna na koncie Karty Podarunkowej?

Saldo Karty nie może przekraczać kwoty w wysokości 10 000 złotych.

Co mam zrobić jeśli chcę podarować Kartę Podarunkową w wysokości przekraczającej 10 000 złotych

Należy aktywować więcej niż jedną Kartę.

Z ilu Kart Podarunkowych można korzystać podczas jednej transakcji?

Do dokonania płatności można użyć dowolnej ilości Kart.

Czy Kartę Podarunkową mogę nabyć składając zamówienie telefonicznie?

Zakup przez telefon nie jest możliwy. Karty Podarunkowe można nabyć w kasach sklepów Media Markt lub poprzez przesłanie zamówienia na adres mailowy: pl.kartapodarunkowa@media-saturn.com

Czy mogę aktywować Kartę Podarunkową przez internet?

Nie jest możliwa aktywacja Karty drogą internetową.

Czy ważność Karty Podarunkowej ograniczona jest czasowo?

Tak. Karta jest aktywna przez okres 5 lat od ostatniego jej użycia (zasilenia konta bądź dokonania płatności).

Czy możliwy jest zwrot środków znajdujących się na mojej Karcie Podarunkowej w formie gotówki?

Nie. Natomiast w przypadku zwrotu towarów nabytych przy użyciu Karty Podarunkowej, zgodnie z wyborem użytkownika, saldo Karty użytkownika zwracającego towary zostanie powiększone o kwotę odpowiadającą cenie towarów podlegających zwrotowi.

Jestem pewna/y, że saldo na mojej karcie jest niewłaściwe. W jaki sposób mogę sprawdzić historię moich przeprowadzonych transakcji?

W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić stan konta Karty Podarunkowej na stronie internetowej, pod adresem www.mediamarkt.pl po wpisaniu we właściwe pole numeru Karty oraz podaniu kodu znajdującego się na rewersie Karty pod zdrapką.
Dodatkowo mogą Państwo udać się do Punktu Informacyjnego w najbliżyszym markecie, gdzie możliwe jest sprawdzenie stanu konta i rozwiązanie zaistniałych problemów.

Otrzymałam/łem Kartę Podarunkową w prezencie, jednakże w momencie jej użycia przy kasie okazało się, że nie ma na niej dostępnych środków.

Mogą to być następujące powody:

  • Karta nie została naładowana (zasilona)
  • Środki zostały anulowane.
  • Dokonana została już transakcja Kartą i wykorzystano wszystkie środki

W tej sytuacji proszę zgłosić się do Punktu Informacyjnego lokalnego sklepu Media Markt gdzie wyjaśniona zostanie przyczyna braku środków.

Zgubiłam/łem moją kartę tudzież została mi ona skradziona, jednakże znam jej numer. Czy możliwe jest zablokowanie karty lub wydanie duplikatu?

Niestety nie jest możliwe zablokowanie lub wydanie duplikatu zgubionej lub skradzionej karty. Karta jest na okaziciela. Karty Podarunkowe traktowane są jak gotówka!

Moja karta nie działa. Co mam zrobić?

Proszę sprawdzić stan konta Karty Podarunkowej na stronie internetowej, pod adresem www.mediamarkt.pl po wpisaniu we właściwe pole numeru Karty oraz podaniu kodu znajdującego się na rewersie Karty pod zdrapką. Jeżeli tak, proszę spróbować użyć karty w trakcie następnej wizyty w Media Markt. Jeśli nadal nie funkcjonuje, możliwa jest manualna obsługa karty w kasie marketu. W sytuacji, gdy ta metoda również nie daje rezultatu proszę zwrocić się o pomoc do Punktu Informacyjnego.

Posiadam własną firmę i chciałabym/chciałbym nabyć Karty Podarunkowe dla moich klientów i pracowników. Czy Karty Podarunkowe sprzedawane są także przedsiębiorstwom?

Mogą Państwo zamówić dowolną ilość Kart Podarunkowych bezpośrednio w Centrali MSHP przesyłając zamówienia na adres mailowy pl.kartapodarunkowa@media-saturn.com . Realizacja zamówienia i fakturowanie dokonywane są przez naszą siedzibę główną. Dostarczone Państwu Karty Podarunkowe zostaną aktywowane po potwierdzeniu odbioru oraz zaksiegowaniu zapłaty.

Czy Karty Podarunkowe podlegają opodatkowaniu?

Karty Podarunkowe są zwolnione od podatku od towarów i usług w rozumieniu odpowiednich przepisów podatkowych.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]