MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Dysk SSD KIOXIA EXCERIA SATA 6Gbit/s 2.5 480GB LTC10Z480GG8

nr kat.: 1428119
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA SATA 6Gbit/s 2.5 480GB LTC10Z480GG8
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA SATA 6Gbit/s 2.5 480GB LTC10Z480GG8
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA SATA 6Gbit/s 2.5 480GB LTC10Z480GG8
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA SATA 6Gbit/s 2.5 480GB LTC10Z480GG8
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA SATA 6Gbit/s 2.5 480GB LTC10Z480GG8
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA SATA 6Gbit/s 2.5 480GB LTC10Z480GG8
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
Zamów z gwarantowaną dostawą na jutro!
  • Pojemność dysku: 480 GB
  • Szybkość odczytu [MB/s]: 555
  • Szybkość zapisu [MB/s]: 540
  • Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
279,00
272,10

Opis i specyfikacja

Przejście z dysku twardego (HDD) na SSD powinno być łatwe i nie wiązać się z dużymi wydatkami. Takie właśnie założenie przyświeca dyskom serii EXCERIA SATA SSD. Dyski KIOXIA EXCERIA SSD stanowią szybszą alternatywę dla tradycyjnych dysków twardych. Technologie BiCS FLASH zapewniają optymalną wydajność, niezawodność i dobry stosunek ceny do jakości – to druga młodość dla Twojego komputera PC lub laptopa.

Korzyści:

  • Natychmiastowa poprawa wydajności - zwiększ wydajność swojego komputera – seria EXCERIA SATA SSD przyspieszy uruchamianie i reakcje systemu oraz usprawni transfer plików.
  • Wydajność w przystępnej cenie - po przejściu z dysku twardego na dysk SSD ma się uczucie, jak gdyby pracowało się na nowym komputerze. 
  • Usprawniona praca w podróży - w porównaniu z dyskami twardymi dyski SSD z serii EXCERIA SATA charakteryzują się większą trwałością i niższym zużyciem energii, co z kolei przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii.
  • Ultymatywna pamięć Flsh 3D - rozwiązania takie jak technologia BiCS FLASH czy pionowa struktura komórek pamięci zastosowane we wszystkich dyskach SSD EXCERIA plasują je w czołówce tego typu urządzeń.

Rozbuduj laptopa wymieniając dysk

Jeśli brakuje Ci miejca na dane lub stary dysk jest wolny rozważ wymianę dysku. Jeśli Twój laptop posiada interfejs zgodny z interfejsem dysku, to powinieneś bez problemu zamontować go w swoim notebooku. Dysk o rozmiarze 2.5" dedykowany do laptopów doskonale nadaje się do codziennej pracy mobilnej i udoskonalenia pamięci masowej laptopa.


Dysk SSD wydajność i niezawodność

Dyski SSD są szybsze, cichsze i mniej się grzeją w porównaniu do tradycyjnych dyski twardych. Dzięki brakowi ruchomych części dyski SSD są także trwalsze i bardziej niezawodne niż dyski twarde. Większa wydajność przekłada się szybszy czas uruchomienia systemu, otwierania plików, konwersji filmów czy obróbki zdjęć. Zalety dysków SSD są zauważalne na każdym kroku, niezależnie od tego, jak i do czego wykorzystujesz swój komputer. Wszystko co do tej pory robiłeś, będziesz robić szybciej i zdecydowanie bardziej efektywnie.


Złącze SATA III


Interfejs Serial ATA (SATA) to obecnie najpopularniejszy standard stosowany do podłączenia dysków twardych. Złącze to stosowane jest zarówno w komputerach stacjonarnych, jak też laptopach. Przepustowość maksymalna interfejsu Sata III wynosi 6 Gbit/s (około 750 MB/s), czyli jest ponad dwukrotnie większa od SATA II. 

Techniczne

Rodzaj dysku

SSD - wewnętrzny

Przeznaczenie

Komputer stacjonarny, Laptop

Pojemność dysku

480 GB

Format dysku

2.5

Interfejs

SATA III (6 Gb/s)

Szybkość zapisu [MB/s]

540

Szybkość odczytu [MB/s]

555

Zastosowane technologie

BiCS Flash, TLC

Inne

Odczyt losowy: 82,000 IOPS; zapis losowy: 88,000 IOPS; niezawodność MTBF: 1 500 000 godzin; oprogramowanie zarządzające SSD Utility

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wysokość [mm]

7.20

Szerokość [mm]

70

Głębokość [mm]

100

Waga [g]

45.6

Ogólne

Producent

Kioxia

Linia

Exceria

Okres gwarancji

3 lata (120 TBW)

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kompleksowa ochrona. Wybierz dodatkowe ubezpieczenie dla swojego urządzenia.
Pamiętaj! Wybierając dodatkową ochronę zabepieczasz swój produkt na wypadek awarii. Nie ryzykuj i skorzystaj z dodatkowej ochrony.