Lampa pierścieniowa TRACER RING 30 cm ze statywem 210cm

nr kat.: 1461489
 • Typ akcesorium: Pierścienowa lampa LED do komputera
 • Dedykowany model: Uniwersalny
 • Funkcje: Oświetlenie światłem ciągłym
 • Cechy: Temperatura barwowa 2700-7000K, 3 temperatury świecenia, 10-stopniowa regulacja jasności
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Lampa pierścieniowa TRACER RING 30cm ze statywem 210cm

Nawet najlepsza kamera lub aparat nie zapewnią wysokiej jakości obrazu, jeśli filmowany obiekt nie jest właściwie doświetlony. Niezależnie, czy jesteś gamingowym streamerem, nagrywasz filmy na Tik Tok, czy też prowadzisz konto na Instagramie, lampa pierścieniowa Tracer RING na USB wprowadzi nową jakość do Twoich nagrań!
Kompaktowość, idealne warunki doświetlania oraz możliwość regulacji temperatury barwowej, docenią wszyscy posiadacze lampy Tracer!

Wbudowane lub akcesoryjne kamery PC, nawet te posiadające diody doświetlające rozmówcę, robią to w sposób niewystarczający, by zapewnić wysoką jakość obrazu. Przy słabym oświetleniu przekazywać będą one ciemny i ziarnisty obraz. W dobie powszechniejącej komunikacji online, jakość wideo ma coraz większe znaczenie - podłączana do portu USB lampa pierścieniowa stanowi idealne uzupełnienie Twojego stanowiska do wideo-spotkań!

Niezbędny element wyposażenia stanowiska gamingowego streamera

Streamowanie rozgrywek, zazwyczaj w godzinach wieczornych, wymaga intensywnego, aczkolwiek odpowiednio rozproszonego oświetlenia tak, by obraz z kamery nie był prześwietlony i nie tworzył niepożądanych cieni na twarzy. Wiedzą to już największy streamerzy na platformie Twitch, wymieniając wcześniej stosowane oświetlenie na lampy pierścieniowe, podłączane bezpośrednio do swojego PC!

Idealne doświetlenie

Lampa pierścieniowa 12” charakteryzuje się wewnętrzną średnicą 24 cm (30 cm zewnętrzna) oraz 160 diodami LED, równomiernie rozmieszczonymi w obudowie pierścienia oświetlającego. Lampa posiada regulację natężenia oświetlenia w zakresie 600-1300 lm oraz regulację temperatury barwowej (3 tryby) w zakresie od 2700 do 7000 K.
Lampa posiada mocowanie uchwytu telefonicznego znajdującego się w zestawie, pozwalającego na umieszczenie smartfona w środku kręgu oświetlającego.

Kluczowe funkcjonalności:

- Zestaw jest wyposażony w lampę 30cm, statyw 210 cm oraz pilot pozwalający regulować natężenie światła oraz barwę światła
- Lampa posiada 160 diod LED
- Światło o temperaturze 2700-7000K - jest to równoznaczne z idealnie odzwierciedlonymi barwami znajdującymi się na modelce czy obiekcie fotografowanym.
- 3 barwy: zimna, ciepła , neutralna. Każda z barw 10 poziomów natężenia światła co łącznie daje 30 różnych wariacji.
- Lampa o mocy 14.5W – emituje światło o mocy 900-1700 lumenów w zależności od włączonego programu.

Podświetlany pilot na kablu USB

Lampa posiada dedykowany panel sterowania, osadzony na kablu zasilania z portu USB, pozwalający na włączanie, wyłączanie lampy, zmianę natężenia oświetlenia oraz temperatury barwowej. W zestawie użytkownik dostaje masywny statyw studyjny, wykonany z trwałych materiałów i posiadający szeroki zakres regulacji. W złożonej (tranportowej) postaci ma wymiary zaledwie 68cm, zaś w trybie montażowym, statyw może pracować w zakresie 68 -210 cm. Statyw posiada antypoślizgowe stopki, dzięki czemu zestaw jest bardziej stabilny. 

Regulacja kąta nachylenia

Wraz ze statywem, użytkownik dostaje dedykowaną głowicę montażową, łączącą statyw z pierścieniem oświetlającym. Pozwala ona na regulację nachylenia pierścienia w stosunku do statywu, w każdym kierunku.

  Charakterystyka

 • Typ akcesorium
  Pierścienowa lampa LED do komputera
 • Dedykowany model
  Uniwersalny
 • Cechy
  Temperatura barwowa 2700-7000K 3 temperatury świecenia 10-stopniowa regulacja jasności
 • Funkcje
  Oświetlenie światłem ciągłym
 • Inne
  Moc lampy: 14,5W; antypoślizgowe sropki statywu; obrotowa głowica statywu; uchwyt na telefon; kabel USB - 200 cm

  Techniczne

 • Zasilanie
  USB
 • Źródło światła
  160 diod LED
 • Włącznik
  TAK

  Fizyczne

 • Szerokość [mm]
  300
 • Wysokość [mm]
  300
 • Inne
  Średnica lampy: 30 cm; wysokość statywu: 210 cm (złożony 68 cm)

  Ogólne

 • Okres gwarancji
  12 miesięcy
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)