Mikrofon BLUE Yeti Srebrny (Silver)

nr kat.: 1446942
 • Sposób mocowania: Na statywie
 • Interfejs: USB
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny
Warianty produktu

Opis i specyfikacja

yetiLegendarny mikrofon USB
Nagrywaj i przesyłaj strumieniowo z niezrównaną jakością dźwięku bezpośrednio do komputera za pomocą Yeti, najlepszego profesjonalnego mikrofonu USB. Yeti korzysta z opatentowanej technologii potrójnej kapsuły firmy Blue, która zapewnia nieskazitelny dźwięk o studyjnej jakości.
Osiągnij całkowitą kontrolę nad nagraniami razem z Yeti
Yeti oferuje studyjne sterowanie głośnością słuchawek, wyborem charakterystyki zbierania dźwięku, natychmiastowym wyciszeniem i wzmocnieniem czułości mikrofonu - co daje Ci kontrolę na każdym poziomie procesu nagrywania. Jeśli doświadczasz zniekształceń lub sprzężenia zwrotnego podczas nagrywania szczególnie głośnego źródła - na przykład ogłuszającego dźwięku lawiny - po prostu dostosuj czułość mikrofonu za pomocą regulatora wzmocnienia. Lub jeśli chcesz zrobić sobie przerwę w środku podcastu, użyj przycisku natychmiastowego wyciszania.
Innowacyjny design sprawia, że nagrywanie jest łatwe
Yeti nie ma nic przeciwko temu, by go popychać - umożliwia regulację i obracanie mikrofonu w stosunku do źródła dźwięku, co optymalizuje jakość dźwięku. Gdy osiągniesz pożądany kąt, po prostu ręcznie dokręć pokrętła. Yeti to mikrofon pojemnościowy o bocznym adresie, więc możesz uchwycić najlepszy dźwięk, stając z nim twarzą w twarz. Mikrofon można również złożyć, aby ułatwić przenoszenie, lub całkowicie wyjąć go z podstawy w celu zamontowania bezpośrednio na statywie mikrofonowym lub w amortyzatorze Radius II.
Bezproblemowa konfiguracja Po prostu podłącz go do komputera przez USB
Skalibruj go z systemem operacyjnym i jesteś gotowy do nagrywania - w deszczu, słońcu lub śniegu. Yeti oferuje działanie bez sterowników, podczas gdy Yeti Pro wymaga łatwych w instalacji sterowników, dostępnych od Blue.Yeti jest kompatybilny z Windows 10, Windows 8 (w tym 8.1), Windows 7, Windows Vista, Windows XP (Home i Professional) oraz Mac OS X (10.4.11 lub nowszy) i wymaga co najmniej 64 MB pamięci RAM.Mikrofon Yeti USB jest objęty dwuletnią ograniczoną gwarancją.
Zacznij nagrywać. Ekspresowo. Nie trzeba się tego uczyć
Yeti został zaprojektowany z myślą o wygodnej, bezproblemowej pracy. Ustaw go w kilka sekund za pomocą dołączonego stojaka na mikrofon lub podłącz bezpośrednio do statywu mikrofonowego. Dostosuj wzmocnienie, charakterystykę zbierania dźwięku, głośność słuchawek lub wycisz / wyłącz wyciszenie za pomocą łatwo dostępnych elementów sterujących. I nagrywaj wygodnie - po prostu mów, śpiewaj lub graj do Yeti po tej samej stronie, co niebieskie logo na obudowie, aby uchwycić profesjonalny dźwięk.
Kardioidalny

Idealny do podcastów, streamingu na Twitchu, nagrywania muzyki, podkładów głosowych i instrumentów. Tryb kardioidalny rejestruje źródła dźwięku, które znajdują się bezpośrednio przed mikrofonem, zapewniając bogaty, pełny dźwięk.
stereo

Wykorzystuje lewy i prawy kanał do przechwytywania szerokiego, realistycznego obrazu dźwiękowego - idealnego do nagrywania gitary akustycznej lub chóru oraz wciągających wrażeń, takich jak filmy ASMR.
dookólny

Odbiera dźwięk równomiernie z całego mikrofonu. Najlepiej sprawdza się w sytuacjach, gdy chcesz uchwycić atmosferę „bycia tam” - np. Nagrywanie występu zespołu na żywo, wieloosobowego podcastu lub telekonferencji.
dwukierunkowy

Nagrania zarówno z przodu, jak i z tyłu mikrofonu - dobre do nagrywania duetu lub dwuosobowej rozmowy.
Specyfikacja
Zasilanie / Pobór prądu: 5V 150mA
Częstotliwość próbkowania: 48kHz
Bitrate: 16-bit
Kapsuły: 3 autorskie 14mm pojemnościowe kapsuły Blue
Charakterystyka polarna: Kardioid, Dwukierunkowy, dookólny, stereofoniczny
Zakres częstotliwości: 20Hz – 20kHZ
MAX SPL 120dB (THD: 0.5% 1kHz)
Wymiary (ze stojakiem): 12cm x 12.5cm x 29.5cm
Waga mikrofonu 550g
Waga stojaka 1kg

  Techniczne

 • Przeznaczenie
  do komputera
 • Typ mikrofonu
  Dookólny Kardioidowy
 • Interfejs
  USB
 • Maks. pasmo przenoszenia [Hz]
  22000
 • Mikrofon stereofoniczny
  TAK
 • Min. pasmo przenoszenia [Hz]
  15
 • Inne
  Impedancja: 16 Ohm

  Fizyczne

 • Kolor
  Srebrny
 • Sposób mocowania
  Na statywie
 • Waga [g]
  550
 • Inne
  Wymiary: 12 x 12.5 x 29.5

  Ogólne

 • Linia
  Yeti
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy