PLN 388

Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A

nr kat.: 1290415 APPLE
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Mysz Apple Magic Mouse 2 przeznaczona dla komputerów Mac obsługujących Bluetooth i wyposażonych w system OS X 10.11 lub jego nowszą wersję.

Zastosowane technologie

Bluetooth Bluetooth

Multi-Touch Multi-Touch

Techniczne

Przeznaczenie

Komputer Mac

Interfejs

Bluetooth

Komunikacja

Bezprzewodowa

Wspierane systemy operacyjne

Mac OS X 10.11 lub nowszy

Zasilanie

Akumulator

Zastosowane technologie

Bluetooth Multi-Touch

Mysz

Sensor

Optyczny

Rolka przewijania

Nie posiada

Profil myszy

Uniwersalna

Inne

Powierzchnia Multi-touch

Fizyczne

Waga [g]

99

Wymiary [cm]:

2.16 (wysokość) x 5.71 (szerokość) x 11.35 (głębokość)

Ogólne

Producent

Apple

Kolor

Biało-szary

Okres gwarancji

12 miesięcy

Załączone wyposażenie

Przewód USB - Lightning

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

astorev

Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A

Opinia potwierdzona zakupem

Polecam

Jest to jedyna właściwa mysz dla użytkownika Apple. Oczywiście nie jest to mysz po której mamy się spodziewać ergonomii, czy też wygody. Nie jest to też mysz dla graczy, czy osób które wymagają wysokiej precyzji, przez swój kształt Magic Mouse nie zapewni nam komfortu dla dłoni, jest to bardzo płaska mysz, dlatego też dłoń podczas przesuwania znajduje się w powietrzu.

Mysz kupujemy ze względu na design i pasowanie jej do komputera Apple po przez swoją estetykę i prostotę - szkło i aluminium.

Ładowanie umiejscowione pod spodem myszy może wydać się absurdem, natomiast korzystam z myszy ponad miesiąc a stan baterii wskazuje 50%, także uważam że ładowania raz na dwa miesiące przez dwie godziny nie stanowi tutaj żadnego problemu.

4 na 5

Paweł

Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A

Opinia potwierdzona zakupem

Magiczny gryzoń

Magic Mouse 2 to przedstawiciel kolejnej generacji bezprzewodowych myszek produkcji firmy Apple. Wykorzystuje ona technologię Bluetooth. Produkt zakupiłem w sklepie internetowym Media Markt i przez ostatni miesiąc mogłem zapoznać się z jego silnymi i słabymi stronami.

Plusy:
- Jakość wykonania, już na pierwszy rzut oka, nie odstaje od bardzo wysokich standardów do jakich przyzwyczaiło nas Apple. Spód został wykonany z aluminium, a jednobryłowa góra z wysokiej jakości plastiku pokrytego szklaną warstwą. Nie ma żadnych fizycznych przycisków. W zamian prawie cała górna powierzchnia myszki (mniej więcej do loga Apple’a) służy nam za touchpad, czyli tzw. gładzik obsługujący dotyk. Design cechuje typowy dla tej firmy minimalizm połączony z nowoczesnością oraz obowiązkową dozą ekstrawagancji. Wszystko jest doskonale spasowane. Nic nie trzeszczy i nie porusza się w środku.
- Idealnie symetryczny kształt sprawia, że mysz może być z powodzeniem używana zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne.
- Niewielkie rozmiary oraz mała waga nadają jej bardzo mobilny charakter. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca w torbie i jest przez to doskonałą towarzyszką naszych podróży.
- Trzeba wyraźnie podkreślić, że mamy do czynienia z produktem dedykowanym dla sprzętu Apple’a i w związku z tym jego integracja z systemem macOS i iPadOS oraz optymalizacja do pracy z urządzeniami giganta z Cupertino jest na poziomie nieosiągalnym dla konkurencji.
- Parowanie z naszym urządzeniem jest banalnie proste. Mysz jest po włączeniu automatycznie wykrywana przez system. Jedno zatwierdzające kliknięcie i możemy jej używać. Wszystko trwa dosłownie kilka sekund.
- Jedną z największych zalet Magic Mouse 2 jest wspomniana już obsługa dotyku, a co za tym idzie specjalnych gestów ułatwiających nam pracę. Działa to podobnie jak wbudowany gładzik w MacBookach. Dzięki różnym ruchom wykonywanym palcem po powierzchni myszki możemy w szybki sposób przełączać uruchomione aplikacje czy otwarte w przeglądarce strony www, powiększać obraz etc. Dzięki temu przeglądanie internetu czy poruszanie się po systemie urządzenia jest o wiele przyjemniejsze.
- Możliwość płynnego scrollowania to kolejny atut. Przesuwając delikatnie palcem po dotykowej powierzchni w górę i w dół lub w prawo i w lewo płynnie przewijamy menu urządzenia, długie strony www, dokumenty czy np. naszą oś czasu w programie do edycji video. W przypadku innych myszek, gdzie korzystamy z tradycyjnego kółka, przewijanie na iPadach czy MacBookach jest bardziej skokowe i potrafi się irytująco przycinać.
- Mysz dobrze sprawuje się na różnych powierzchniach (z wyjątkiem szklanych). Zawdzięcza to charakterystycznym podłużnym nóżkom. Nie jest w zasadzie potrzebna żadna specjalna podkładka, wystarczy kawałek płaskiej powierzchni, jak np. blat naszego biurka. Poruszanie myszką jest bardzo gładkie i przyjemne.
- Na koniec duże pochwały należą się za rewelacyjny czas pracy baterii. Jedno ładowanie pozwala nam na naprawdę wiele dni użytkowania, nawet do miesiąca czasu. Wbudowany akumulator jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem niż konieczność używania wymiennych baterii.

Minusy:
- Jak wspomniałem na początku, cechą charakterystyczną Magic Mouse 2 jest bardzo nietypowy design. Z jednej strony jest on atrakcyjny i świetnie wpasowuje się w linię produktów firmy Apple. Jej płaski kształt i mała wysokość sprawiają jednak, że cierpi na tym ergonomia. Myszką jest naprawdę bardzo trudno operować kładąc na niej całą dłoń. Musimy więc trzymać ją palcami za niewielkie boczne ścianki i w ten sposób przesuwać. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu osób będzie to wada dyskwalifikująca ten produkt. Najlepiej jest udać się do sklepu Media Markt i wypróbować ją osobiście przed kupnem. Zaoszczędzi to Wam potem zgrzytania zębami. Przy odrobinie cierpliwości da radę się z czasem przyzwyczaić do jej nietypowego kształtu. Jest to jednak bardzo indywidualna sprawa i każdy może mieć inne odczucia.
- Kontrowersyjnym rozwiązaniem jest także umieszczenie portu do ładowania myszki na jej spodzie. Nie jest przez to możliwe jednoczesne ładowanie i używanie tego urządzenia. Z uwagi jednak na wspomniany wcześniej bardzo dobry czas pracy na jednym ładowaniu nie stanowi to w mojej opinii wielkiego problemu. Poza tym mysz ładuje się szybko i bardzo efektywnie. Parę minut pozwala nam już na kilka godzin pracy.
- Dla niektórych osób wadą będzie także brak fizycznych przycisków. Do dyspozycji mamy tylko lewy i prawy klik na części dotykowej. Brakuje też tutaj znanych z myszek pecetowych przycisków dodatkowych, które moglibyśmy sobie dowolnie zaprogramować oraz tradycyjnej rolki do przewijania obrazu.
- Sensor Magic Mouse 2 nie dorównuje swoją jakością myszom pecetowym z tej samej półki cenowej. Od czasu do czasu zdarza się, że mysz nie zarejestruje jakiegoś naszego szybkiego ruchu lub zgłupieje na ułamek sekundy. Nie jest to produkt dla fanów ultra dokładnej precyzji.
- Trzeba też jasno powiedzieć, że właściwie nie nadaje się ona do gier. Wspomniana już nietypowa ergonomia skutecznie uniemożliwia wygodne granie.
- Na koniec pozostaje kwestia wysokiej ceny za samo urządzenie, która może skutecznie zniechęcić sporą część osób. Nie od dziś wiadomo, że bycie w ekosystemie Apple’a nie jest niestety tanie, więc każdy musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie czy zalety Magic Mouse 2 przekonują go do zakupu czy lepiej poszukać alternatyw.

5 na 5

Mariusz Leśniak

Mysz Bluetooth APPLE Magic Mouse 2 Gwiezdna szarość MRME2ZM/A

Opinia potwierdzona zakupem

Magic Mouse

Świetny produkt. Apple zrobiło super mysz.
Zakupiona w komplecie z MacBook Pro 16 , świetny wybór.Polecam.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


do 30 rat x 0% -> Sprawdź szczegóły

do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Karta graficzna dedykowana a zintegrowana – czym się różnią? Czy mogą działać razem?
Karta graficzna dedykowana a zintegrowana – czym się różnią? Czy mogą...

Karta graficzna jest jednym z elementów wpływających na wydajność komputera – zwłaszcza w grach. Czasem, przeglądając specyfikację sprzętu, widzimy, czy występuje grafika zintegrowana, czy dedykowanaAle co to znaczy i jak przekłada się na cenę oraz działanie urządzenia? Wyjaśniamy te kwestie i doradzamy, którą opcję lepiej wybrać.

Ranking foteli dla graczy. Jaki model wybrać w 2020 roku?
Ranking foteli dla graczy. Jaki model wybrać w 2020 roku?

Dobry komputer o mocnych podzespołach, klawiatura i odpowiednia mysz gamingowa to idealny zestaw do gier. Do tego przyda się jeszcze fotel gamingowy. Ranking produktów, który przedstawiamy, pozwoli wybrać najlepsze rozwiązanie. Wyjaśnimy też, czemu odpowiednie miejsce do siedzenia przed ekranem jest tak ważne.

Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach
Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach

Zakup odpowiedniego monitora komputerowego to ważna decyzja. Oprócz jego rozdzielczości oraz rozmiarów należy zwrócić uwag także na to, jaką ma matrycę. Czy lepsza będzie matryca VA czy IPS, a może TN? Przedstawiamy porównanie matryc w monitorach.

Jaki laptop do 3000 zł? Ranking TOP 8
Jaki laptop do 3000 zł? Ranking TOP 8

Jaki laptop do 3000 warto wybrać? W rankingu przyjrzymy się różnym modelom, zarówno o uniwersalnym zastosowaniu, jak również typowym laptopom do gier. Jeśli myślisz nad zakupem nowego komputera w rozsądnej cenie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A
Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A ×
Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A
Mysz APPLE Magic Mouse 2 MLA02ZM/A

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]