Zewnętrzny dysk SSD SAMSUNG T7 USB 3.2 1 TB Niebieski MU-PC1T0H/WW

nr kat.: 1426919
 • Interfejs: USB 3.2 Gen 2 (typ C)
 • Pojemność dysku: 1 TB
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
549
,-

20,19 x 36   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h
Warianty produktu

Opis i specyfikacja

Cechy główne

szybki transfer 1-8

Jeszce szybszy transfer danych

wzmocniona obudowa

Mocna i kompaktowa obudowa

zabezpieczenie haslem

Dane bezpieczne dzięki hasłu

dioda led-8

Zaawansowana technologia z portem USB 3.2 gen.2

samsung-intuicyjne-oprogramowanie-7040

Oprogramowanie proste w obsłudze

duza kompatybilnosc

Współpraca z różnymi urządzeniami

Poznaj dysk przenośny PSSD T7

Nowy dysk przenośny PSSD T7 to kompaktowość, która zrobi na Tobie wrażenie, jednak najważniejsze jest jego wnętrze, czyli ogromna ilość pamięci do dyspozycji oraz szybkość, która przewyższa zewnętrzne dyski przenośne HDD nawet 9,5 razy! Bez problemu podłączysz go do komputera PC, Mac, czy ze sprzętem mobilnym. T7 posiada podzespoły i oprogramowanie najwyższej jakości - cenione na rynku pamięci DRAM I NAND produkowane przez firmę Samsung, lidera wśród producentów pamięci flash*. Nie musisz również martwić się o bezpieczeństwo przechowywanych danych, ponieważ zabezpieczysz je własnym hasłem! 

* Źródło: Dane IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów.

Szybki i kompatybilny

phpxzGEgY aparat v2
phpfJHOUt konsola v2
phpGjeS6d android v2

Współpraca z wieloma urządzeniami

Z dysku PSSD T7 skorzystasz w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ możesz go podłączyć do niemal każdego komputera PC, Mac, urządzeń z Androidem, konsol do gier i wielu innych*. Dodatkowo w zestawie otrzymasz również kable USB typu C na C i typu C na A**.

* Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7. Listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz na stronie www.samsung.com/support.
** T7 jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

phpMw7A6m t7 szybki dysk v2

Jeszcze szybszy transfer danych

Dzięki błyskawicznej prędkości USB 3.2 Gen 2 możesz przesyłać pliki nawet o dużej pojemności w zaledwie kilka sekund. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia prędkość odczytu/zapisu wynoszącą do 1050/1000 MB/s*, co sprawia, że T7 jest prawie dwa razy szybszy niż jego poprzednik T5**. 

* Wydajność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Aby osiągnąć maksymalną prędkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone. ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w porównaniu do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

php3q6X9g t7 wytrzymaly v2

Solidna i wytrzymała konstrukcja

Zdarza ci się upuszczać urządzenia? Nie będzie to już stanowić problemu, ponieważ T7 przetrwa upadek nawet z 2 metrów*. Wszystko dzięki solidnej i wytrzymałej obudowie z metalu, która nie posiada ruchomych części. Oprócz tego dysk objęty jest 3-letnią gwarancją.

* Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support

phpTCcZFe t7 zabezpieczenie v2

Bezpieczeństwo danych

Dane przechowywane w T7 są całkowicie bezpieczne dzięki wykorzystaniu technologii szyfrowania 256 AES. Pozwoli Ci ona na ustanowienie własnego, indywidualnego hasła, dzięki czemu nikt niepowołany nie otrzyma dostępu do Twoich danych.

phpAT8RXL tt7 rozmiar

Elegancki i kompaktowy

Zaskocz dyskiem, którego wygląd to czysta elegancja (lekka i smukła aluminiowa obudowa) przypominająca rozmiarem kartę kredytową.

phpNA0912 T7 kolory v2b

Dopasowany do Twoich potrzeb

Wybierz wersję pojemnością dysku dogodną dla siebie: 500 GB, 1 TB lub 2 TB. Możesz również posiadać go w jednej z trzech wersji kolorystycznych: tytanowa szarość, indygo (niebieski) i metaliczna czerwień*.

* Opcje kolorów różnią się w zależności od pojemności pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą pojemność z powodu zastosowania innego standardu pomiarowego.

Zawsze gotowy do pracy

phpDEXhG2 t7 oprogramowanie v2

Najnowsze oprogramowanie

Konfiguruj i aktualizuj* dysk szybko i bez problemów dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu dla komputerów PC i Mac. Wolisz tablet lub smartfon? Wystarczy, że pobierzesz specjalną aplikację mobilną**, a pozwoli Ci ona na korzystanie z T7 także na tych urządzeniach.

* Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 lub nowszych, Android 5.1 (Lollipop) lub nowszych. Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac oraz połączenia internetowego. Aplikacja na Androida dostępna w Google Play.

phpoSOLme phpZzYUfK t7 nagrzewanie

Kontrola termiczna

Boisz się przegrzania dysku w czasie intensywnej pracy? Wraz z Dynamic Thermal Guard i ePCM zaprojektowaliśmy go tak, by automatycznie utrzymywał dogodną temperaturę.

* T7 utrzymuje stałą temperaturę obudowy poniżej 45 stopni, zgodnie z normami jakości Samsung dotyczącymi zarządzania ciepłem i bezpieczeństwa. 

W opakowaniu

php7UNGVq T7 opakowanie v2
 • Samsung dysk przenośny PSSD T7 o wybranej pojemności
 • Instrukcja obsługi
 • Kabel USB 3.2 USB-C na C
 • Kabel USB 3.2 USB-C na A

Porównaj przenośne dyski PSSD Samsung

t7 packshot

Dysk przenośny PSSD T7

Dysk przenośny PSSD T5

Pojemność

500 GB, 1 TB, 2 TB

250 GB, 500 GB, 1 TB, 2 TB

Interfejs

Zgodność z USB 3.2 (gen.2, 10 Gb/s)

Zgodność z USB 3.1 (gen.2, 10 Gb/s), 3.0, 2.0

Wymiary (SxWxG)

85 x 57 x 8.0 mm

74 x 57.3 x 10.5 mm

Waga

58 g
(* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

51 g
(* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

Technologia

Samsung V-NAND

Samsung V-NAND

Prędkość przesyłu

Odczyt sekwencyjny: do 1050 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 1000 MB/s*

(*Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego, nawet z interfejsem USB 3.2 z obsługą UASP)

Odczyt sekwencyjny: do 540 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 515 MB/s**

(**Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego. Prędkość przesyłu 540 MB/s dla USB 3.1 Gen 2 z obsługą UASP)

Bezpie­czeństwo

Samsung Portable SSD Software 1.0 (*Opcjonalna ochrona hasłem)

Samsung Portable SSD Software (2017) 

Protokół UASP (czyli USB Attached SCSI Protocol)

Wspierany

Wspierany

Szyfrowanie

Sprzętowe w oparciu o technologię AES 256 bit

Sprzętowe w opraciu o technologie AES 256 bit

Gwarancja

Ograniczona*, 3-letnia

Ograniczona*, 3-letnia

Certyfikacja

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

Zgodność z dyrektywą RoHS

Tak (RoHS2)

Tak (RoHS2)

* Samsung Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym między innymi za utratę danych lub innych informacji przechowywanych na urządzeniu Samsung Electronics, oraz utracone korzyści zysku lub przychody, które mogą zostać poniesione przez użytkownika. Więcej informacji na temat gwarancji podano pod adresem www.samsung.com/portable-ssd.

Warto wiedzieć

Jakie metody szyfrowania obsługują dyski SSD firmy Samsung?

Dyski SSD firmy Samsung obsługują wewnętrzne szyfrowanie sprzętowe i zarządzanie zapisanymi danymi, w tym szyfrowania partycji systemowej. Dane są odszyfrowywane podczas autentykacji wykonywanej przed uruchomieniem systemu. Ponieważ dane są szyfrowane, fizyczna utrata dysku (zagubienie lub kradzież) nie naraża użytkownika na niebezpieczeństwo wycieku danych. Szyfrowanie danych odbywa się na poziomie sprzętowym, co pozwala na bezpieczne przechowywanie danych przy jednoczesnym zachowaniu wydajności. Różne metody szyfrowania nie mogą być używane jednocześnie: aby włączyć jedną należy wyłączyć pozostałe. Dostępne metody szyfrowania danych dla poszczególnych modeli dysków:  AES (Advanced Encryption Standard, Class 0 SED) - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850/840 PRO, 840; TCG OPAL/e-DRIVE - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850 PRO.

Czy możliwa jest aktualizacja firmware w dysku SSD podłączonym do portu USB za pomocą adaptera?

Aplikacja Magician, służąca do aktualizacji firmware, obsługuje dyski SSD podłączone do portu SATA, zatem aktualizacji firmware należy dokonać po podłączeniu do takiego portu. Aktualizacja firmware przenośnych dysków odbywa się poprzez złącze USB z wykorzystaniem oprogramowania Portable SSD Software. 

Co się stanie, jeżeli zapomnę hasła? Czy da się je zresetować?

Ze względów bezpieczeństwa hasła nie da się zresetować - jeżeli zapomnisz hasła, nie będziesz mógł dostać się do danych na dysku, a urządzenie będzie musiało zostać fabrycznie zresetowane. Ważne: fabryczny reset powoduje wykasowanie wszystkich danych zapisanych na dysku. Jeżeli nie chcesz używać hasła, możesz łatwo wyłączyć tą funkcję lub nie ustawiać jej na samym początku użytkowania, poprzez prosty w obsłudze, intuicyjny program do zarządzania dyskiem.

  Techniczne

 • Rodzaj dysku
  SSD - zewnętrzny
 • Przeznaczenie
  Komputer stacjonarny Laptop Smartfon Tablet
 • Pojemność dysku
  1 TB
 • Interfejs
  USB 3.2 Gen 2 (typ C)
 • Inne
  Prędkość transferu danych: do 1050 MB/s; Metalowa obudowa (aluminium)

  Fizyczne

 • Kolor
  Niebieski
 • Wysokość [mm]
  57
 • Szerokość [mm]
  85
 • Głębokość [mm]
  8
 • Waga [g]
  58

  Ogólne

 • Linia
  T7
 • Okres gwarancji
  36 miesięcy
 • Załączone wyposażenie
  Kabel USB typ C Kabel-adapter USB typ C do USB typ A
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (2)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (2)

Outlet