MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra PC Football Manager 2021

nr kat.: 1434132
Gra PC Football Manager 2021
Gra PC Football Manager 2021
Zamów z gwarantowaną dostawą na dziś lub jutro!

Opis i specyfikacja
Football Manager 2021

Poczuj nowe poziomy głębi, dramatyzmu i realizmu piłkarskiego, rozwijając swoje umiejętności menedżerskie i walcząc o sukcesy w największych światowych klubach piłkarskich.

Przyspiesz swoje postępy dzięki popularnym ustawieniom taktycznym ze świata prawdziwego futbolu. W pudełku znajdziesz sześć kart „Szybkiego startu” dedykowanych edycji Ekstraklasa, dzięki którym będziesz grać, jak prawdziwy profesjonalista. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Po raz drugi w historii serii lokalną okładkę gry zdobi krajowe trofeum Mistrza Polski!

Nowe elementy i dynamiczne rzeczywiste wrażenia menedżerskie gwarantują niezrównany realizm i pozwalają ci się wczuć w rolę menedżera jak nigdy dotąd oraz osiągnąć elitarny poziom. Wszystko zależy od ciebie.

Główne cechy:

Wybierz klub i wyzwanie, które pobudzi twoją ambicję, a następnie pracuj z władzami klubu, by spełnić ich oczekiwania... lub licz się z konsekwencjami. Do dyspozycji masz ponad 2000 grywalnych klubów z ponad 50 najlepszych piłkarskich narodów – to tu rozpoczyna się twoja przygoda.

Połącz siły z personelem pomocniczym, by ocenić siłę i możliwości twojej drużyny. Twój zespół skautów znajdzie zawodników dzięki którym twoja drużyna stanie się lepsza. W twojej drużynie młodzików może pojawić się młoda gwiazda chcąca przebić się do seniorów...

Szlifuj taktyki, formacje i style gry – przygotuj się na każdą okazję, by zmaksymalizować szansę swojego klubu na wygraną i zdobycie trzech punktów. Szybko osiągnij sukces, używając popularnych konfiguracji ze świata rzeczywistego albo stwórz własny styl gry.

Zanurz się w spektaklu dnia meczowego i poczuj menedżerską chwałę, kiedy twoje plany ziszczą się na murawie, na twoich oczach. Niemal poczujesz smak zwycięstwa.
 
FM21 Touch, uproszczona wersja menedżera, szybsza, ale mniej szczegółowa, jest dodawana bezpłatnie (wyłącznie na PC/Mac).

Zastosowane technologie

3 3

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

Mac, PC

Producent

Sports Interactive

Wydawca

SEGA

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Sportowa

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

3

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

Nośnik

Kod umożliwiający pobranie

W zestawie

Poradnik

Wymagania sprzętowe

Producent

Cenega

Procesor

Intel Core 2 Duo 1.8 GHz

Dysk twardy

7 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

4 GB

Karta graficzna

256 MB

Syst