Gra PC The Elder Scrolls Anthology

nr kat.: 1312890 CENEGA
Dostępność

The Elder Scrolls Anthology

The Elder Scrolls Anthology zawiera wszystkie pięć uznanych przez krytykę gier wraz z oficjalnymi dodatkami: The Elder Scrolls: Arena, The Elder Scrolls II: Daggerfall, The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year, The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year i The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition.. Wszystko to w pięknym pudełku kolekcjonerskim. Znajduje się w nim również zestaw pięciu map przedstawiających Tamriel wraz z Zatoką Iliac, Morrowind, Cyrodiil oraz Skyrim. Dzięki tej niepowtarzalnej kolekcji poznasz serię, która zdefiniowała gry otwartego świata.

Pełna zawartość wydania:

Mapa prowincji Cyrodiil
Mapa wyspy Vvardenfell
Mapa zatoki Iliac Bay
Mapa prowincji Skyrim
Mapa kontynentu Tamriel
Płyta z grą The Elder Scrolls: Arena
Płyta z grą The Elder Scrolls II: Daggerfall
Płyta z grą The Elder Scrolls III: Morrowind
Płyta z edytorem The Elder Scrolls Construction Set
Płyta z dodatkiem The Elder Scrolls III: Tribunal
Płyta z dodatkiem The Elder Scrolls III: Bloodmoon
Płyty z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji GOTY Deluxe
Płyty z grą The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji Legendary Edition 

Najważniejsze elementy:

  • Arena (w oryginalnej, angielskiej wersji językowej). Wcielasz się w rolę samotnego więźnia, który podróżuje do najsłynniejszych i najbardziej niebezpiecznych miejsc w całym Tamriel, aby zebrać fragmenty Kostura Chaosu i uratować imperium przed złym magiem bojowym Jagarem Tharnem. Antologia zawiera oryginalną wersję Areny działającą w emulatorze DOS-u.
  • Daggerfall (w oryginalnej, angielskiej wersji językowej). Starożytny golem Numidium – potężna broń, której użyto kiedyś do zjednoczenia Tamriel – został ponownie odkopany. W wyniku rozpętanej przez to walki o władzę król Daggerfall zostaje zamordowany, a jego mściwy duch zaczyna nawiedzać królestwo. Imperator Uriel Septim VII wysyła Cię z bohaterską misją: musisz ukoić ducha króla i zadbać o to, aby golem nie wpadł w niepowołane ręce. Antologia zawiera oryginalną wersję Daggerfall działającą w emulatorze DOS-u.

  • Morrowind (w oryginalnej, angielskiej wersji językowej lub z polskimi napisami). Aby wypełnić starożytną przepowiednię, Imperator wysyła Ciebie na wyspę Vvardenfell. Musisz uwolnić krainę Morrowind od mrocznej klątwy. Wykonując serię cudownych, lecz niebezpiecznych zadań, stajesz się jednym z największych bohaterów imperium. Gra zawiera dodatki Tribunal i Bloodmoon oraz The Elder Scrolls Construction Set
  • Oblivion (w oryginalnej, angielskiej wersji językowej lub z polskimi napisami). Gdy Imperium znajduje się na granicy upadku, otwierają się wrota do Otchłani, z których wypełzają demony. W cieniu zła z prochów poległego imperium powstaje bohater. Musisz znaleźć prawdziwego dziedzica rodu Septimów i pomóc mu odzyskać tron, ujawniając przy tym złowrogi spisek mający na celu zniszczyć całe Tamriel. Zawiera dodatki Knights of the Nine oraz Shivering Isles.
  • Skyrim (w polskiej wersji językowej dubbing/napisy lub oryginalnej, angielskiej wersji językowej). Zagubione w odległej historii Pradawnych Zwojów smoki powróciły do Tamriel. Los Skyrim, a nawet całego imperium, wisi w powietrzu. Wszyscy czekają na przybycie zapowiedzianego przez przepowiednie Smoczego Dziecięcia: bohatera urodzonego z potęgą Głosu i jedynej osoby, która może równać się ze smokami. Zawiera dodatki Dawnguard, Hearthfire oraz Dragonborn.

Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

18 18

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PC

Producent

Bethesda Game Studios

Wydawca

Bethesda Softworks

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska, Polska

Gatunek

Fantasy, FPP (First-Person Perspective), RPG (Role-Playing Game), TPP (Third-Person Perspective)

Seria

The Elder Scrolls

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc 18

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

W zestawie

Dodatek The Elder Scrolls III Bloodmoon, Dodatek The Elder Scrolls III Tribunal, Ekskluzywne opakowanie, Gra The Elder Scrolls III Morrowind, Gra The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Deluxe, Gra The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition, Mapy, The Elder Scrolls: Arena, The Elder Scrolls: Daggerfall

Wymagania sprzętowe

Producent

Cenega

Procesor

Intel Core i5 2.6 GHz

Pamięć RAM

2 GB, 4 GB dla Vista/7

Karta graficzna

896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza)

System operacyjny

Microsoft Windows XP/Vista/7

Inne

Łącze internetowe

5 na 5

Super gra

Wszystkie gry działają bez zarzutu, idealny zestaw dla fanów serii. Polecam.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Dobre gry, w dobrym wydaniu z bonusowymi mapami papierowymi. Pudełko różni się od wersji angielskiej, gdyż nie posiada otwieranych na zewnątrz stron z płytami (przegląda się jak zwykłą książkę). No i wszystkie gry wychodzą stosunkowo tanio na dzień dzisiejszy.

Gry są DRM free (nie ma nawet SECUROM), oprócz SKYRIM'a, który jest na platformę steam.

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Ideał dla fana z brakami w kolekcji

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, gdyż otrzymałem w kompaktowej wersji cały kanon serii Elder Scrolls. Co ciekawe Morrowind jest w wersji zarówno PL, jak i ENG - przyjazne dla modów i chyba nieobecne w niegdyś w Extra Klasyce.

Wiadomo jaką wartość mają same gry, ja jednak przedstawię kilka minusów wydania. Cena nie jest wysoka i za wiele nie można oczekiwać... mapy są budżetowe, małe i standardowe jakościowo (w przeciwieństwie do mapy z wydania premierowego Skyrim, która pozytywnie zaskakiwała). W opakowaniu znajdziemy bardzo dużo płyt włożonych w przegródki z tektury pudełka, a więc może być to nieco niewygodne - łatwo wypadają.

Ogólnie polecam. "Trofeum" fana dające satysfakcję.

Aktualności

Więcej

Gra PC The Elder Scrolls Anthology
Gra PC The Elder Scrolls Anthology ×
Gra PC The Elder Scrolls Anthology
Gra PC The Elder Scrolls Anthology
Gra PC The Elder Scrolls Anthology
Gra PC The Elder Scrolls Anthology
Gra PC The Elder Scrolls Anthology

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]