Polecamy

Produkt z gazetki

Gra PS4 OnRush

nr kat.: 1374299 TECHLAND

OnRush

Wyprzedzaj, rozbijaj i usuwaj swoich przeciwników w przerwie pomiędzy pełnymi akcji arcadowymi wyścigami. Odważ się być lekkomyślnym i wygrywaj za wszelką cenę. Onrush przeniesie cię w samo centrum akcji, gdy będziesz ścigać ekscytujących, żywych i wielowarstowwych krajobrazach. Wygraj jako zespół i pokonaj wszystkich, aby pokazać światu, że masz to, czego potrzeba, aby zostać "Mistrzem".

Główne cechy:

Takedowny: oto sól Onrush. Ryzyko jest równe nagrodzie, a na każdej z map do celu prowadzi wiele dróg. Korzystaj z ramp, pokonuj metry podczas „lotu” i z impetem ląduj na przeciwnikach.

Pionowe rozbudowanie: eksploruj i poznawaj wielopoziomowe środowisko – „wspinaj” się na wzniesienia, zeskakuj z klifów i nie ograniczaj się w szukaniu drogi.

Pośpiech: napełniaj specjalny pasek RUSH, by uwolnić nieokiełznaną moc pojazdu.

Gra drużynowa: pracujcie w zespole razem zdobywając punkty, doświadczenie i medale.

Ciągłość akcji: Onrush to gra bez klasycznej linii startu i mety. Gdy twój pojazd zostanie wrakiem, natychmiast wracasz do rywalizacji.

Adaptacyjna ścieżka dźwiękowa: muzyka w Onrush jest pełna życia tak jak rozgrywka. Gra wybiera piosenki z ogromnej biblioteki, miksuje je i adaptuje do twojej jazdy. Prędkość odtwarzania czy głośność dźwięku zmieniają się dynamicznie wraz z rozwojem akcji.


Zastosowane technologie

Online Online

Przemoc Przemoc

12 12

Charakterystyka

Producent

Techland

Platforma

PlayStation 4

Producent

Codemasters Software

Wydawca

Codemasters Software

Wydawca PL

Techland

Wersja językowa

Polska

Gatunek

Wyścigi

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online Przemoc 12

Techniczne

Producent

Techland

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

Liczba graczy

1-12

Aktualności

Więcej

Gra PS4 OnRush
Gra PS4 OnRush ×
Gra PS4 OnRush
Gra PS4 OnRush
Gra PS4 OnRush
Gra PS4 OnRush
Gra PS4 OnRush

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]