MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 188

Gra Xbox One Ori and the Will of the Wisps Edycja Kolekcjonerska

nr kat.: 1421139 MICROSOFT

Opis produktu:*

Edycja kolekcjonerska gry Ori and the Will of the Wisps pozwala graczom jeszcze mocniej zanurzyć się w pełnej urzekających grafik i przepięknej muzyki kolejnej części uwielbianej i cenionej gry przygodowej Ori and the Blind Forest. Rozpocznij zupełnie nową przygodę w rozległym i egzotycznym świecie, w którym — podczas swojej misji rozwikłania prawdziwego przeznaczenia Oriego — napotkasz potężnych wrogów i trudne zagadki. Edycja kolekcjonerska gry Ori and the Will of the Wisps zawiera*: dysk z grą, książkę ze zbiorem grafik „The Art of Ori and the Will of the Wisps” (tylko w języku angielskim), płytę CD zawierającą ścieżkę dźwiękową z muzyką fortepianową, stylowe pudełko SteelBook® z motywem złotego pióra i oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie MP3 do pobrania**.

Odkryj prawdziwe przeznaczenie Oriego

Rozpocznij zupełnie nową przygodę w rozległym i egzotycznym świecie, w którym — podczas swojej misji rozwikłania prawdziwego przeznaczenia Oriego — napotkasz potężnych wrogów i trudne zagadki.

Edycja kolekcjonerska gry Ori and the Will of the Wisps zawiera:

dysk z grą, książkę ze zbiorem grafik „The Art of Ori and the Will of the Wisps” (tylko w języku angielskim), płytę CD zawierającą ścieżkę dźwiękową z muzyką fortepianową, stylowe pudełko SteelBook® z motywem złotego pióra i oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie MP3 do pobrania**.

Daj się pochłonąć odręcznie rysowanemu światu i genialnej narracji

Odkryj prawdziwe przeznaczenie Oriego w tej emocjonującej i wciągającej grze przygodowej z oszałamiającą ścieżką dźwiękową. Poznaj rozległe, egzotyczne i niezwykle piękne środowiska.

Opanuj nowe umiejętności

Posługuj się nowymi broniami duchowymi, zaklęciami i zdolnościami zapewniającymi dynamiczną mechanikę walki w świecie Oriego. Wzmocnij nowo odkryte umiejętności Oriego i dostosuj je do swojego stylu rozgrywki, wykorzystując nowy system odłamków.

Zmierz się z epickimi wrogami i wymagającymi łamigłówkami

Stań oko w oko z potężnymi wrogami i nabierz rumieńców podczas ekscytująych sekwencji ucieczki. Szukaj pomocy wśród licznych nowych postaci, które pomogą Ci odkryć tajemnicze przeznaczenie Oriego.

Poznaj nowy, ekscytujący tryb gry

Weź udział w wyściu na szczyt tabeli liderów w całkowicie nowym trybie Próby duchowe, aby zdobyć wysokie wyniki w dostępnych w całej grze unikatowych wyzwaniach speedrunerskich. 

*Ważne informacje

  • Wyłącznie do użytku konsolami Xbox One. Dysk z grą znajduje się w pudełku. Wymagane do 30 GB wolnego miejsca na konsoli (ilość wymaganego miejsca może ulec zmianie). Niektóre funkcje i aktualizacje mogą wymagać dodatkowej przestrzeni dyskowej, sprzętu i łącza szerokopasmowego (obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych) oraz posiadania subskrypcji. Usługi Xbox i związana z nimi pomoc techniczna nie są dostępne we wszystkich krajach (xbox.com/live/countries). Rozdzielczość 4K Ultra HD jest obsługiwana tylko na konsolach Xbox One X, technologia HDR jest dostępna tylko na konsolach Xbox One S i Xbox One X; wymagany jest zgodny telewizor. Wymagana jest akceptacja umowy o świadczenie usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Gra może wymagać aktualizacji online. Funkcje i usługi online mogą różnić się w zależności od kraju i ulegać zmianom lub z czasem zostać wycofane. Najlepiej gra się online. Wymagane jest konto Microsoft.
  • **Oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie MP3 do pobrania: Wymagana jest akceptacja warunków użytkowania DropCard na stronie www.dropcards.com/terms. Obowiązują ograniczenia wiekowe. Wymaga przestrzeni dyskowej. Pobierz do 11 lutego 2021 r.

Zastosowane technologie

7 7

Charakterystyka

Producent

Microsoft

Platforma

Xbox One

Producent

Moon Studios

Wydawca

Microsoft Studios

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Fantasy, Platformowa, Zręcznościowa

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

7

Techniczne

Producent

Microsoft

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

W zestawie

Artbook, Cyfrowa ścieżka dźwiękowa, Płyta CD ze ścieżką dźwiękową, Steelbook