MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra Xbox Series It Takes Two

nr kat.: 1439373

Premiera: 2021-03-26

Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
  • Gatunek: co-op , Platformowa , TPP (Third-Person Perspective) , Zręcznościowa
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online , 16
  • Platforma: Xbox One , Xbox Series
  • Wersja językowa: Polska (napisy)
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


It Takes Two

Wyrusz na najbardziej szaloną przygodę życia w It Takes Two – przełomowej platformowej grze przygodowej stworzonej z myślą o współpracy. Zaproś znajomego do gry za darmo dzięki funkcji „Przepustka dla znajomych”** i wspólnie pokonajcie szereg niezwykle innowacyjnych i radosnych wyzwań. Grajcie jako Cody i May – pokłócona para zmieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. Zamknięci w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, niechętnie dążą do naprawienia swojego rozpadającego się związku.

Opanujcie wyjątkowe i powiązane ze sobą umiejętności postaci na każdym poziomie. Pomagajcie sobie radzić z wieloma nieoczekiwanymi przeszkodami i wspólnie przeżyjcie zabawne momenty. Skopcie ogony gangsterskich wiewiórek, pilotujcie bieliznę, poprowadźcie imprezę w zatłoczonym klubie i pędźcie bobslejami przez magiczną śnieżną kulę. Poznaj szczerą i zabawną historię, w której fabuła i rozgrywka są splecione w niezwykle metaforycznej przygodzie.

It Takes Two jest dziełem nagradzanego studia Hazelight – lidera w rozgrywce kooperacyjnej. Zabierze cię na szaloną i wspaniałą podróż, podczas której pewne jest tylko jedno: lepiej radzimy sobie wspólnie.

Kooperacyjna Doskonałość

Zaproś znajomego do wspólnej zabawy za darmo dzięki funkcji „Przepustka dla znajomych” i weźcie udział w emocjonującej przygodzie stworzonej dla dwóch osób. Wybierzcie pomiędzy współpracą na jednym urządzeniu a online z podzielonym ekranem i stawcie czoło zmieniającym się wyzwaniom, w których współpraca jest jedynym sposobem na sukces.

Innowacyjna i Radosna Rozgrywka

Od siejących zniszczenie odkurzaczy po uprzejmych miłosnych guru – w It Takes Two nigdy nie wiesz, z czym przyjdzie ci się zmierzyć. Dzięki przełomowym wyzwaniom i nowym umiejętnościom postaci do opanowania na każdym poziomie doświadczysz metaforycznego połączenia rozgrywki i fabuły, które przesuwa granice interaktywnych historii.

Uniwersalna Opowieść o Związkach

Poznaj wzruszającą i szczerą historię o trudnościach w utrzymywaniu dobrych relacji. Pomóżcie Cody’emu i May pokonać dzielące ich różnice. Poznajcie różne dziwne i ujmujące postacie. Połączcie siły i przeżyjcie wspaniałą przygodę – razem!

Zastosowane technologie

Online Online

16 16

Charakterystyka

Producent

Electronic Arts

Platforma

Xbox One, Xbox Series

Producent

Hazelight

Wydawca

Electronic Arts Inc.

Wydawca PL

Electronic Arts Polska

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

co-op, Platformowa, TPP (Third-Person Perspective), Zręcznościowa

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online 16