Lodówki do zabudowy - ranking top 10

Funkcjonalne i stylowo


Jeżeli kuchnia została zaaranżowana w nowoczesnym stylu, warto rozważyć zakup lodówki do zabudowy. Ranking poniższych 10 modeli obejmuje chłodziarko-zamrażarki, które nie tylko są funkcjonalne, ale także przy okazji, wraz z jednolita zabudową, uatrakcyjnią każde kuchenne wnętrze.

Samsung RB36J8799S4/EFSamsung RB36J8799S4/EF dba o to, aby produkty spożywcze  zachowały swoją naturalną fakturę i swój naturalny smak. Lodówka minimalizuje wahania temperatury i zapewnia jej odpowiedni poziom, aby utrzymać najwyższą świeżość przechowywanego jedzenia. Specjalne pojemniki, naczynia i półki są odpowiednio idealne do przechowywania mięsa i ryb, przygotowywania, przechowywania i przyrządzania potraw w jednym naczyniu oraz łatwej organizacji przechowywanych produktów o różnych rozmiarach. Optymalna wilgotność dzięki niezależnemu chłodzeniu chłodziarki i zamrażalnika, technologia No Frost, eleganckie detale, dobra izolacja dzięki metalowemu wykończeniu i cichy, energooszczędny, trwały, wydajny silnik to kolejne zalety modelu Samsung RB36J8799S4/EF.

Samsung RB33J8035SR/EFSamsung RB33J8035SR/EF to idealny wybór, jeżeli szukamy topowej, ale odrobinę tańszej lodówki do zabudowy. Ranking najlepszych 10 lodówek musi składać się z pojemnych modeli, w których chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka chłodziarko-zamrażarki, w których panuje stała temperatura, a żywność pozostaje świeża dzięki idealnym warunkom do jej przechowywania. Właśnie taką lodówką jest Samsung RB33J8035SR/EF. Ponadto łatwo wpasowuje się do mebli kuchennych, umożliwia dowolny sposób przechowywania produktów spożywczych oraz zastosowano w niej jeszcze wiele innych technologii i funkcji, które ułatwiają jej codzienne użytkowania (np. oświetlenie LED, kompresor Digital Inverter, czy No Frost).

Electrolux ENN3154AOWWyróżniające się zarówno wydajnością, jak i bardzo niskim zużyciem energii – takie powinny być lodówki do zabudowy. Ranking 10 najlepszych chłodziarko-zamrażarek obejmuje właśnie takie modele. Electrolux ENN3154AOW ma klasę energetyczną A++. Dzięki temu może skutecznie zapewniać niskim kosztem optymalną wilgotność przechowywanego jedzenia oraz jego świeży smak, wygląd i naturalną słodycz na dłużej. Wpływ na to ma niezależny obieg powietrza w chłodziarce i zamrażarce oraz specjalna strefa, w której panuje o 15% niższa temperatura. Dla posiadaczy lodówki do zabudowy Electrolux ENN3154AOW problemu nie będą stanowiły nawet duże zakupy. Wszystkie zakupione owoce, warzywa i inne produkty spożywcze łatwo zmieszczą się w pojemnym wnętrzu lodówki.

Whirlpool ART 9811/A++ SFWhirlpool ART 9811/A++ SF ma pojemność aż ponad 300 litrów. Duże rodziny raczej nie znajdą na pewno docenią to, ile produktów spożywczych może się znaleźć we wnętrzu tej lodówki do zabudowy. Ranking może obejmować tylko te chłodziarko-zamrażarki, które chronią jedzenie. Whirlpool ART 9811/A++ SF robi to podwójnie. Na bieżąco przywraca optymalną temperaturę i poziom wilgotności, więc produkty spożywcze wolniej się psują i nie wysuszają się. Kolejną zaletą tej lodówki do zabudowy jest proste czyszczenie zamrażalnika, które może trwać nawet tylko… minutę. Antybakteryjny system filtracji powietrza eliminuje do 100% zanieczyszczeń, bakterii i pleśni. To oznacza koniec nieprzyjemnego zapachu i psucia się jedzenia.

Beko BCN 130000Beko BCN 130000 stawia nie tylko na funkcjonalność, ale także na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Obok klasy energetycznej A++, technologii No Frost w specyfikacji tej lodówki do zabudowy znajdziemy również m.in. przezroczyste szuflady zamrażalnika, alarm otwartych drzwi, oświetlenie LED i uszczelki antybakteryjne. Beko BCN 130000 na pewno wyróżnia technologia NeoFrost, która nie dopuszcza do powstawania lodu na żywności oraz wewnątrz chłodziarko-zamrażarki. Równie praktyczne są zawiasy nożycowe 3D odporne na duże obciążenia oraz zmiany temperatur i wilgoć. Jeszcze innym przydatnym dodatkiem jest tzw. komora zero, która pozwala przechowywać świeże produkty w korzystnej dla nich temperaturze 0 stopni.

Beko BCH 130000Beko BCN 130000 i Beko BCH 130000 to bardzo podobne lodówki do zabudowy. Ranking obejmuje obydwa urządzenia, ponieważ drugi model jest tańszą alternatywą dla droższej pierwszej propozycji. Beko BCH 130000 ma tę samą klasę energetyczną A++. Znajdziemy w nim te same przezroczyste szuflady zamrażalnika, alarm otwartych drzwi, oświetlenie LED i uszczelki antybakteryjne. Podobnie jak Beko BCN 130000, posiada również zawiasy nożycowe 3D i komorę zero. Jedyną różnicą jest brak wsparcia dla technologii NeoFrost. Technologię No Frost zastosowano wyłącznie w zamrażalniku. Tańsza lodówka Beko zbiera jednak bardzo dobre opinie wśród recenzentów i na pewno jest warta polecenia.

Electrolux ENN2812COWElectrolux ENN2812COW oferuje bardzo dużą swobodę użytkowania. Nie potrzeba zastanawiać się nad tym, gdzie położyć dany produkt. Produkty spożywcze można przechowywać w dowolnym miejscu lodówki, ponieważ chłodne powietrze jest równomiernie rozprowadzone przez inteligentny system Free Store. Electrolux ENN2812COW został wyposażony w strefę Fresh Zone znaną z droższego modelu lodówki szwedzkiego producenta. Przechowywanie jedzenia jest więc nie tylko wygodne, ale także zapewnia mu dłuższą świeżość. Dużą zaletą lodówki Electrolux ENN2812COW jest doskonała widoczność w jej wnętrzu. Po zmroku jasne i energooszczędne oświetlenie LED pomoże sprawdzić zawartość chłodziarki. O zużycie energii nie trzeba się martwić tym bardziej, że Electrolux ENN2812COW posiada klasę energetyczną A++.

Bosch KIV 34V21FFBosch KIV 34V21FF to idealny wybór dla miłośników owoców i warzyw. Specjalna szuflada z falowanym dnem chroni je przed wilgocią, a dzięki trzem innym szufladom zyskujemy wystarczająco dużą ilość miejsca na mrożonki. Oczywiście to nie jedyne zalety tej lodówki do zabudowy. Ranking 10 najlepszych chłodziarko-zamrażarek musi obejmować modele, które oferują jeszcze więcej. Na drzwiach urządzenia znajdziemy również głębokie półki na duże butelki i pojemniki. Wszystkie półki o nazwie Safety Glass są wyjątkowo stabilne i łatwe w czyszczeniu. Pojemność całkowita tej lodówki do zabudowy w klasie energetycznej A+ wynosi 267 litrów. Łatwo jest dbać o czystość wnętrza modelu Bosch KIV 34V21FF m.in. dzięki automatycznemu odszranianiu chłodziarki.

Whirlpool ART 6600/A+Whirlpool ART 6600/A+ tak samo jak dużo droższy model Whirlpool ART 9811/A++ SF chroni żywność podwójnie. Troszczy się o to, aby jedzenie nie psuły się i nie wysuszały. Jest to możliwe dzięki kontrolowaniu w czasie rzeczywistym temperatury i poziomu wilgotności. Whirlpool ART 6600/A+ jest jedynie odrobinę mniej pojemny. Pojemność chłodziarko-zamrażarki wynosi i tak robiące wrażenie 275 l. W przeciwieństwie do droższego modelu, Whirlpool ART 6600/A+ nie posiada antybakteryjnego systemu filtracji powietrza. Również czyszczenie tańszej lodówki może zająć odrobinę więcej czasu. Whirlpool ART 6600/A+ może się jednak pochwalić możliwością obustronnego montażu drzwi. Umożliwia to dużą swobodę podczas aranżowania kuchennej przestrzeni.

Beko CBI 7705Modele z serii Beko CBI 7705 to bardzo tanie lodówki do zabudowy. Ranking musi obejmować także takie modele. Zwłaszcza, że Beko CBI 7705 cieszy się dużą popularnością wśród klientów i dostaje od nich bardzo dobre opinie. Zakup tej lodówki można polecić każdemu, kto szuka taniej chłodziarko-zamrażarki do zabudowy. Poza antybakteryjną uszczelką i przezroczystymi szufladami zamrażalnika nie znajdziemy w niej zbyt wielu rozwiązań z droższych modeli. Jednak za niewiele ponad 1000 zł zyskamy lodówkę o pojemności 283 litrów i klasie energetycznej A+ oraz poziomie hałasu tylko 36 dB.

Chłodzenie na 10/10 pkt


Lodówki do zabudowy mają za zadanie przede wszystkim dbać o świeżość przechowywanych w nich produktów spożywczych. W dużej mierze to od tego, gdzie i jak przechowujemy poszczególne składniki, zależy smak przygotowanych z nich potraw. Każda z 10 powyższych lodówek, a zwłaszcza te najdroższe modele, na pewno doskonale wywiąże się z tego zadania. A my będziemy mogli dłużej cieszyć świeżością i pięknym, zdrowym wyglądem owoców, warzyw itp.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]