
12. wrzesień
Nowy iPhone 17 – modele, warianty, specyfikacja
Poznaj rodzinę Apple iPhone 17 (na grafice model podstawowy) i jej najmłodszego reprezentanta, najsmuklejszego w historii iPhone'a Air.
12. wrzesień

Już 9 listopada odwiedź MediaMarkt w Galerii Krakowskiej i weź udział w specjalnym wydarzeniu w strefie Gaming Zone. Na miejscu czekają na Ciebie spotkania ze znanymi streamerami gamingowymi, konkursy z nagrodami, miniturnieje i finałowe rozgrywki w FC25!
MediaMarkt w Galerii Krakowskiej zmieni się w prawdziwe centrum gamingowych emocji – wszystko za sprawą wielkiego finału FC25 oraz możliwości podjęcia emocjonującej gry o fantastyczne nagrody!
Przyjdź, zagraj w mini turnieju i wygraj! Do rozdania mamy:
Spotkaj się na żywo z TOP streamerami gamingowymi: Junajtedem, Klqudką i Disem! Rozegraj wspólną grę, zrób sobie fotkę i zadaj pytania w gamingowym Q&A. Poznaj historię ich gamingowej kariery – zainspiruj się influencerami, którzy dzisiaj podbijają serca milionów.
Już 9 listopada od godz. 13:00 baw się w Gaming Zone w MediaMarkt w Galerii Krakowskiej – poczuj doskonałą atmosferę, zagraj z ulubionymi twórcami i przeżyj niesamowite emocje!
W strefie Gaming Zone będą na Ciebie czekać nowiutkie komputery i konsole, na których przetestujesz premierowe tytuły i wkroczysz na wyższy poziom gamingowych emocji!
Zagraj w:
Testuj sprzęt od najlepszych marek: HP Omen, HyperX, PlayStation, SteelSeries, Genesis, Logitech!
Zapisy do głównego turnieju w FC25 trwają tylko do 24 października, więc nie zwlekaj! Rejestracja jest prosta – wystarczy, że odwiedzisz stronę EAFC GamingZone, gdzie czeka na Ciebie formularz zgłoszeniowy. Walcz w eliminacjach online z najlepszymi graczami z całej Polski.
Tylko najwytrwalsi i najbardziej utalentowani gracze dostaną zaproszenie do finału offline, który odbędzie się 9 listopada w kultowej Galerii Krakowskiej! Wyobraź sobie – tłumy kibiców, adrenalina sięgająca zenitu, a Ty w samym środku akcji! Nie przegap tej okazji i pokaż, na co Cię stać!
Sprawdź regulamin turnieju.
Co powiesz na to, by za swoje umiejętności zgarnąć niesamowite nagrody? W turnieju czekają na Ciebie prawdziwe technologiczne perełki, które podniosą Twoją grę na wyższy poziom. Zwycięzca turnieju zgarnie aż 18 500 FC Points i sprzęt gamingowy od SteelSeries, który gwarantuje niesamowite wrażenia z gry!
A to nie wszystko! Niezależnie od tego, czy zajmiesz pierwsze, drugie czy ósme miejsce – każda pozycja daje szansę na fantastyczne nagrody, jak słuchawki SteelSeries Arctis 3, klawiatury SteelSeries APEX 9 TLK, bilety do Suntago czy gamingowe myszy Aerox 5. Walcz z pełnym zaangażowaniem, a Twoje wysiłki zostaną nagrodzone!
...I wiele więcej!
Nie czekaj, daj sobie szansę na nagrody i spotkania z fanami gamingu!
Gaming Zone to nasza nowa inicjatywa i miejsce, które łączy wszystkich graczy! Tylko tutaj pograsz w premierowe tytuły, weźmiesz udział w turniejach e-sportowych i spotkasz słynnych influencerów. Każda wizyta obfituje w nowe wyzwania i atrakcje, które sprawią, że twoje gamingowe doświadczenie będzie jeszcze bogatsze.
To coś więcej niż zwykła rywalizacja – to okazja do przeżycia niezapomnianych emocji, zdobycia cennych nagród i spotkania ludzi z podobnymi pasjami. Nie przegap szansy na udział w finale turnieju FC25 w Gaming Zone MediaMarkt w Galerii Krakowskiej już 9 listopada!

12. wrzesień
Poznaj rodzinę Apple iPhone 17 (na grafice model podstawowy) i jej najmłodszego reprezentanta, najsmuklejszego w historii iPhone'a Air.
12. wrzesień

4. wrzesień
Poznaj Samsung Galaxy Buds3 FE – kształt i brzmienie z charakterem!
4. wrzesień
4. wrzesień
Poznaj nowy Samsung Galaxy Tab S10 Lite z funkcjami AI. Do 28 września promocja: 300 zł zwrotu!
4. wrzesień