Aparat SONY DSC-RX100
SONY
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Brak możliwości odbioru
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
Czujnik
Rozdzielczość efektywna [mln punktów]
20.2 mpix.
Procesor obrazu
BIONZ
Rozdzielczość zdjęcia
5472 x 3648
Czułość
Auto, Auto (125 - 25600), 125 - 6400
Typ czujnika
Exmor CMOS
Obiektyw
Optyczny / cyfrowy zoom
3.6 / 14
Zoom optyczny
3.6
Zoom cyfrowy
14
Ogniskowa (ekwiwalent 35 mm)
28 - 100 mm
Automatyka ostrości (Autofocus)
Przysłona
f/1.8 - f/4.9
Min. odległość (makro)
5 cm
Wyświetlacz
Przekątna ekranu
7.62 cm / 3 "
Przekątna ekranu [cm]
7.62 cm
Przekątna ekranu (cal)
3 "