Ekspres ciśnieniowy WMF Perfection 860L CP853D15 Czarno-srebrny
4.5 (97)Na podstawie 97 ocen
Numer produktu: 1491126
WMF
WMF
  • -5% dla Klubowiczów
  • Kawa w zestawie
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 14.05.2026 - 15.05.2026
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Odkryj powiązane modele
  • MediaMarkt poleca
1
Ekspres ciśnieniowy NIVONA CafeRomatica 930 Srebrny
4199,00zł
Porównaj wersje
Nie zapomnij o kawie. Teraz w cenie produktu otrzymasz 4 kg kawy Eduscho Family!
WMF Ekspres ciśnieniowy Perfection 860L CP853D15 Czarno-srebrny
Smartfon z wzorem wiru na ekranie, otoczony ikonami serca, koszyka i dzwonka.
EDUSCHO Kawa ziarnista Family Classic Coffe 1kg
W zestawie
W zestawie
Porównaj
Ekspres ciśnieniowy WMF Perfection 860L CP853D15
Wyjątkowy design, obsługa od frontu
Wybierz WMF Perfection 860 i ciesz się wyjątkowym designem oraz wygodą użytkowania!
Jakość premium, trwałość na lata
Innowacyjne rozwiązania dla wygody użytkowania
System Aroma Perfection
Odkryj niezrównany smak z WMF Perfection 860!
Dopasowany do Twoich potrzeb
System Double Thermoblock – gwarancja aromatu
Inteligentny i łatwy w obsłudze
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
Ekspres ciśnieniowy
Moc maksymalna
1550 W
Pojemność zbiornika na wodę
2 l
Ciśnienie
15 bar
Pojemność
250 g
Różne temperatury parzenia
tak
Wyposażenie
Rodzaje programów
Funkcja 2 filiżanek
tak
Zintegrowany młynek
Rodzaj młynka
Stalowy
Regulacja grubości mielenia
Spieniacz do mleka
Zintegrowany
Zasilanie mlekiem
Zewnętrzny pojemnik na mleko
Filtr wody
Automatyczne wyłączenie
Program do czyszczenia
Dodatkowe informacje
WMF Double Thermoblock, Click & Clean, 10 indywidualnych profili użytkowników
Wyświetlacz/Sterowanie
Wyświetlacz
4,3"