0Na podstawie 0 ocen
Numer produktu: 158538557
ACER
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 19.05.2026 - 21.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
Acer Swift Go 16 SFG16-72-76Q5. Typ produktu: Laptop, Układ: Clamshell. Typ procesora: Intel Core Ultra 7, Model procesora: 155U. Długość przekątnej ekranu: 40,6 cm (16"), Typ HD: 3.2K, Rozdzielczość: 3200 x 2000 px. Pamięć wewnętrzna: 16 GB, Typ pamięci wewnętrznej: LPDDR5-SDRAM. Całkowita pojemność przechowywania: 512 GB, Nośniki: SSD. Model karty graficznej on-board: Intel Graphics. Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home. Kolor produktu: Szary. Waga produktu: 1,6 kg
Wyświetlacz
Przekątna ekranu
40.64 cm / 16 "
Rozdzielczość
3200 x 2000 pixels
Podświetlenie LED
tak
Ekran dotykowy
nie
Format HD
3K
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
120 Hz
Przekątna ekranu [cm]
40.64 cm
Przekątna ekranu (cal)
16 "
Format ekranu
16:10
Matryca
OLED (Organic Light-Emitting Diode)
RAM
Typ pamięci RAM
LPDDR5X
Pamięć RAM
16 GB
Maks. pamięć obsługiwana
16 GB
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7, 155U
Marka procesora
Intel®
Rodzina procesorów
Core™ Ultra 7
Model procesora
155U
Prędkość procesora
1.7 GHz
Liczba rdzeni
12
Liczba wątków
14
Prędkość procesora z turbo
4.8 GHz