ACER
Zobacz dane techniczne
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 22.05.2026 - 26.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
Acer Swift Go 16 SFG16-73-7943. Typ produktu: Laptop, Układ: Clamshell. Typ procesora: Intel Core Ultra 7, Model procesora: 255H. Długość przekątnej ekranu: 40,6 cm (16"), Typ HD: WUXGA+, Rozdzielczość: 2048 x 1280 px. Pamięć wewnętrzna: 16 GB, Typ pamięci wewnętrznej: LPDDR5x-SDRAM. Całkowita pojemność przechowywania: 1 TB, Nośniki: SSD. Model karty graficznej on-board: Intel Arc 140T. Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home. Kolor produktu: Szary
Wyświetlacz
Przekątna ekranu
40.64 cm / 16 "
Rozdzielczość
2048 x 1280 pixels
Podświetlenie LED
tak
Ekran dotykowy
nie
Format HD
WUXGA+
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
120 Hz
Przekątna ekranu [cm]
40.64 cm
Przekątna ekranu (cal)
16 "
Format ekranu
16:10
Matryca
OLED (Organic Light-Emitting Diode)
RAM
Typ pamięci RAM
LPDDR5X
Pamięć RAM
16 GB
Maks. pamięć obsługiwana
16 GB
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7, 255H
Marka procesora
Intel®
Rodzina procesorów
Core™ Ultra 7
Model procesora
255H
Prędkość procesora
1.5 GHz
Liczba rdzeni
16
Liczba wątków
Prędkość procesora z turbo
5.1 GHz