Monitor LG 27G411A-B Czarny
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 20.05.2026 - 22.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG 27G411A-B. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Powierzchnia wyświetlacza: Matowy, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Standard VESA. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Matryca
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu [cm]
68.6 cm
Przekątna ekranu (cal)
27 "
Technologia
FreeSync i G-SYNC
Obraz 3D
nie
Format HDR
HDR10
Funkcje AI
Brak
Wspierane platformy
Android
Sztuczna inteligencja (AI)
Nie
Wyposażenie
Przekątna ekranu
68.6 cm / 27 "
Format HD
Full-HD
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Rozdzielczość
1920 x 1080 pixels
Rozdzielczość
Full-HD 1920 x 1080 pixels
Format ekranu
16:9
Podświetlenie LED
tak
Czas reakcji
1 ms
Czas reakcji dodatkowe informacje
GTG (Gray to Gray)
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
250 cd/m²
Przestrzeń kolorów (sRGB)
99 %
Liczba kolorów
16.7 miliona kolorów
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
144 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
144 Hz
Rozmiar plamki [mm]
0.3114 mm