Monitor LG 27US550-W Biały
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 14.05.2026 - 18.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG 27US550-W. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Biały
Charakterystyka techniczna
Matryca
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu [cm]
68.4 cm
Przekątna ekranu (cal)
27 "
Technologia
Nie
Format HDR
HDR10
Wspierane platformy
Android
Sztuczna inteligencja (AI)
Nie
Wyposażenie
Przekątna ekranu
68.4 cm / 27 "
Format HD
UHD 4K
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160 pixels
Format ekranu
16:9
Podświetlenie LED
tak
Czas reakcji
5 ms
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
300 cd/m²
Przestrzeń kolorów (DCI-P3)
90 %
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz
Rozmiar plamki [mm]
0.1554 mm