Monitor LG 38BR85QC-W Biały
LG
Numer produktu: 155818128
Porównaj
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
LG 38BR85QC-W. Długość przekątnej ekranu: 96,5 cm (38"), Rozdzielczość: 3840 x 1600 px, Typ HD: UltraWide Quad HD+, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms, Natywne proporcje obrazu: 21:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°. Wbudowane głośniki. Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Biały
Charakterystyka techniczna
Matryca
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu [cm]
96.52 cm
Przekątna ekranu (cal)
38 "
Technologia
FreeSync i G-SYNC
Wyposażenie
Przekątna ekranu
96.52 cm / 38 "
Format HD
UWQHD+
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
DisplayHDR 600
Rozdzielczość
3840 x 1600 pixels
Rozdzielczość
UWQHD+ 3840 x 1600 pixels
Format ekranu
21:9
Podświetlenie LED
tak
Czas reakcji
1 ms
Czas reakcji dodatkowe informacje
GTG (Gray to Gray)
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Jasność
450 cd/m²
Głębokość koloru
10-bit
Liczba kolorów
1.07 biliona kolorów
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
144 Hz
Rozmiar plamki [mm]
0.2291 mm
Kontrast
1000:1
Producent/importer
GTIN
Typ produktu
Monitor
Producent
Producent
LG Electronics Deutschland GmbH
Website
https://www.lg.com/de/support/kontaktieren-sie-uns/#:~:text=Support%2DHotline%3A%20%2B49%206196%207883000%20*