Monitor LG UltraFine 27US550-W 27 UHD 4K IPS HDR10 Czarno-biały
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a my dostarczymy je od 16.05.2026
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Porównaj
Najważniejsze korzyści:
  • 27‑calowy panel IPS 4K UHD (3840×2160)
  • Obsługa HDR10 i pokrycie barw DCI‑P3 90% (typ.)
  • Jasność 300 nitów i kontrast 1000:1
  • Praktycznie bezramkowa konstrukcja z trzech stron
  • Funkcja LG Switch ułatwiająca pracę wielozadaniową
  • Regulowana podstawa: wysokość, pivot, pochylenie i obrót.
Jakość obrazu
Łączność i funkcjonalność
Wygląd i ergonomia
Dla kogo ten produkt?
Charakterystyka techniczna
Matryca
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu [cm]
68 cm
Przekątna ekranu (cal)
27 "
Format HDR
HDR10
Wyposażenie
Przekątna ekranu
68 cm / 27 "
Format HD
UHD 4K
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
tak
Rozdzielczość
3840 x 2160
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Format ekranu
16:9
Czas reakcji
5 ms
Czas reakcji dodatkowe informacje
GTG
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
300 cd/m²
Przestrzeń kolorów (DCI-P3)
90 %
Liczba kolorów
1.07B
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz
Rozmiar plamki [mm]
0.1554 x 0.1554 mm