Monitor LG UltraFine 32UQ850V-W 32 UHD 4K IPS FreeSync HDR10 Czarno-srebrny
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie przed 21:00, a dostarczymy je już jutro
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Porównaj
LG UltraFine 32UQ850V-W to duży, 32-calowy monitor 4K UHD, który oferuje szeroką paletę barw (DCI-P3 98 %), technologię HDR10/DisplayHDR 400 oraz potężne złącze USB-C z zasilaniem 90 W. Idealny dla twórców, grafików i wymagających użytkowników poszukujących jakości obrazu, komfortu i niezawodności.
Kluczowe zalety produktu:
  • Szeroka paleta barw: Typowo 98 % DCI-P3, wierne kolory dla pracy kreatywnej
  • USB-C z ładowaniem 90 W: Jeden kabel do obrazu, danych i zasilania laptopa
  • Zaawansowana kalibracja: Zgodność z LG Calibration Studio i wsparcie sprzętowej kalibracji
Komfortowe funkcje i ergonomia
Dla kogo ten model?
Charakterystyka techniczna
Matryca
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu [cm]
80 cm
Przekątna ekranu (cal)
32 "
Technologia
FreeSync
Format HDR
HDR10
Wyposażenie
Przekątna ekranu
80 cm / 32 "
Format HD
UHD 4K
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
tak
Rozdzielczość
3840 x 2160
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Format ekranu
16:9
Czas reakcji
5 ms
Czas reakcji dodatkowe informacje
GTG
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
400 cd/m²
Przestrzeń kolorów (DCI-P3)
98 %
Liczba kolorów
1.07B
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz