Monitor SAMSUNG Smart M8 LS32FM801UUXDU 32 UHD 4K VA Tizen HDR10+ Biały
SAMSUNG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a my dostarczymy je od 16.05.2026
+ Darmowa dostawa
Sprawdź odbiór w sklepie
Aby sprawdzić dostępność produktu:
Porównaj
Kluczowe zalety produktu:
– Obraz UHD 4K z HDR10+ – wyjątkowa szczegółowość, żywe kolory i szeroki zakres kontrastu
– Łączność USB-C 65 W, Wi-Fi i Bluetooth – szybkie przesyłanie danych i ładowanie laptopa jednym przewodem
– Wbudowana kamera SlimFit i obsługa wideorozmów – łatwe spotkania online w jakości Full HD
Wszechstronny ekran do pracy i rozrywki
Dla kogo ten model?
Charakterystyka techniczna
Matryca
VA (Vertical Alignment)
Przekątna ekranu [cm]
80 cm
Przekątna ekranu (cal)
32 "
Format HDR
HDR10, HDR10+
Funkcje AI
Optymalizacja wydajności
Sztuczna inteligencja (AI)
Tak
Wyposażenie
Przekątna ekranu
80 cm / 32 "
Format HD
UHD 4K
Wysoki zakres dynamiki (HDR)
tak
Rozdzielczość
3840 x 2160
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Format ekranu
16:9
Czas reakcji
4 ms
Czas reakcji dodatkowe informacje
GTG
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
400 cd/m²
Przestrzeń kolorów (sRGB)
99 %
Liczba kolorów
1B
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz