Monitor SMART TECH 238N01FIF Czarny
SMART TECH
Numer produktu: 104421949
Porównaj
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
Smart-Tech 238N01FIF. Długość przekątnej ekranu: 60,5 cm (23.8"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Standard VESA. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Matryca
IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu [cm]
60.45 cm
Przekątna ekranu (cal)
23.8 "
Technologia
FreeSync i G-SYNC
Wyposażenie
Przekątna ekranu
60.45 cm / 23.8 "
Format HD
Full-HD
Rozdzielczość
1920 x 1080 pixels
Rozdzielczość
Full-HD 1920 x 1080 pixels
Format ekranu
16:9
Czas reakcji
4 ms
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178 °
Kąt widzenia pionowy [stopnie]
178 °
Jasność
250 cd/m²
Liczba kolorów
16.7 miliona kolorów
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
75 Hz
Rozmiar plamki [mm]
0.2745 mm